Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Sonsuz_Mavi] Seni yüreğime kilitledim

Yok hemşom bu sözlerden sonra bişi diyemem.. söyleyeceğimi söylemişim zatene.. parantez içindee..;);)..Aynen katılıyorumm... boğazını temizlmene gerek yok:p

Harika gerçekten yüreğine duygularına sağlık kaleminin yüreğinin gücü tükenmesin arkadaşım ..

Bir bahara kandım
Kışla kumar oynadım.
Ne zalim kışmışsın öyle
Yalancı bahar olup beni kandırdın.
Sen kalbinin yalancısı
Sen umutların katili.

bu kısma bayıldım çok güzel ifade etmişsin içindekileri
gönül mürekkkebinin bitmemesi dileğiyle :)

mürekkebim biterse alırsın demi..:)

teşekkür ederim arkadaşım.. beğendine sevindim..:) senin de yüreğine sağlık..:)

Şiirlerin hepsi ayrı bir duyguyu yansıtıyor, yüreğinize sağlık...

Yüreğinden kopup gelen duyguları şiirlerin aracılığıyla bizlerle paylaştığın için teşekkürler.Yüreğine ve kalemine sağlık.

Güzel duygulu bir şiir. Yüreğine kalemine sağlık UMUDUN.

GİTMEK GEREK

Diyorum ki gitmek gerek çok uzaklara
Kar beyazı düşlere cemreler düşmeden
Unutabilsek yaşanmış ve yaşanmamış anıları
Sessizice kapatsak tüm kapıları
Ve bir masal olsak saklansak
Kaf dağının ötesinde bir yerlerde
Sadece çocuklar duysa bizi o çocuk kalpleriyle

Yada beklemek, gitme zamanı gelene kadar beklemek..
sonra yelkenlere sarılmak sıkı sıkıya..
sırtımızda mevsim rüzgarları..
Hey! Göçmen kuşlar, bizi de bekleyin desek

Beklemeden hayatın son fırsatını
Şöyle salıncak kursak gökkuşağının en tepesine
Bulutlar evimiz, gökyüzü bahçemiz olsa
Rüzgârlar nereye, biz oraya savrulsak

ÜMİT .Ç

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]İşte favori şiirim. : ) Çok güzeeel ya.. uf.. : )
Sahi salıncak kuramaz mıyız gökkuşağının en enn ennn tepesine.. :eek: renklerin arasında salınamaz mıyız ki.. : ) gökyüzünden bahçem, buluttan evim olamaz mı.. sadece şiirlerde, düşlerde mi olur.. :eek:
nasıl güzel bir düştür bu, nasıl güzel satırlar.. : ) yüreğine, kalemine sağlık.. Koca yürekli hemşom benim.. : )[/SIZE][/FONT]

Hemşom yaa bu kadar güzell yoruma artık ben ne yazabilirmiki....
Aslında olur diyorum böyle düşler..Nasıl olur dersenn..
Hayatın sana sunan son fırsatı yani bu yaşamı, başkalarına göre değilde yüreğinin içinden geldiğince yaşama fırsatı bulursan,bence düşlerine yakın bir yaşam elde etmiş olursun .
İşte o fırsatı yaratmak zor ama imkansız değil..

güzel yorumun için teşekkür ederim hemşomm..

GİTMEK GEREK

Masal okur gibi okudum masalsı mısraları...Gidilebilinse dedittirdi...
Gidilmesi istenilen yerlere ulaşılması dileğiyle...
Yüreğine sağlık Ümit...

sıcak ve yaşayan bir şiir...kalbi atan çok az şiir var Can arkadaşım Umudun...rüzgarı sen ol dedim olmaya devam et anlamındaydı...beğendim ben şiiri...şiir okuruna dokunuyor(okurunu etkiliyor) çünkü....

GİTMEK GEREK

Masal okur gibi okudum masalsı mısraları...Gidilebilinse dedittirdi...
Gidilmesi istenilen yerlere ulaşılması dileğiyle...
Yüreğine sağlık Ümit...

mısra teşekür ederim ne güzel söylemişsin.. masal gibi okudum msalsı mısraları:)
Senni de yüreğine sağlık mısracım..

sıcak ve yaşayan bir şiir...kalbi atan çok az şiir var Can arkadaşım Umudun...rüzgarı sen ol dedim olmaya devam et anlamındaydı...beğendim ben şiiri...şiir okuruna dokunuyor(okurunu etkiliyor) çünkü....

öyücüm canım can arkadşım benim aslında isterdim umut rüzgarı omak.. ve herkese..umutlar estirmek en umutsuz anlarında..hayalleri gerçeğe dönüştürmek..ne iyi olurdu demi.. teşekkür ederim öykücüm.. güzel yorumun için..:)

aslında şiirim le ilgili değilde canın sıkılıyor gibi düşündüm..:)

öyücüm canım can arkadşım benim aslında isterdim umut rüzgarı omak.. ve herkese..umutlar estirmek en umutsuz anlarında..hayalleri gerçeğe dönüştürmek..ne iyi olurdu demi.. teşekkür ederim öykücüm.. güzel yorumun için..:)

aslında şiirim le ilgili değilde canın sıkılıyor gibi düşündüm..:)[/QUOTE]

Amanda aman esen rüzgar var buralarda....sen miydin hışımla geçen...bence umut var...hayaller kıvamında....gerçekte olduğu gibi şiirde...üçünü harmanlamışsın...bana da okumak kalmıştı...ben şiirinden beslendim onu biliyorum...

Evett bleda çoğumuz öyle düşünürüz bazen.. sanki uzaklara gidince herkesi geride bırakınca bütün sorunlar bitecekmiş gibi.:)

Güzel yorumun için teşekkür ederim blada...

Ne cevher varmış ümit hocam yürek yakan sözler ve anlamlı sözler yüreğine sağlık

Üst Alt