Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Teyzem haksız yere ölüm aylığı alıyor! Nereye şikayet etmeliyim?

resmi evli olmadığı için birşey çıkmaz.Doğruysa o devletin değil kardeşinin hakkını yiyor .Devlet ne yapsın

Imam nikahlı eşi çok zengin lüks semtte adamın 15 dairesi var . Gorustugum bagkur yetkilisi para tatli sizi anlıyorum dedi bu durumda bişey yapılmıyor dedi. Ama annen engelli olduğu için maaşını yükseltmek için dilekçe verebilirsin dedi.

Allah buyuk elbet bu devran döner teyzem bize muhtac kalır!

annesinden kalan hakkı alıyor niye kardeşinin hakkını yiyor olsunki eğer almasaydı iyi teyze olurdu dimi bizim durumumuz iyi değil para bizim hakkımız diyorsunuz :mad:

şimdi her şey iyide ne deyik devlet yetim maaşını evlenirsen keserim.dezzemiz napık evlenik(imam nikahıda olsa)bu durmda yetim maaşı almaması lazım.DİNİ NİKAH yapacak kadar müslüman yetim hakkı yiyecek kadarsa şey artık neyse.dezzemiz bu konuda yanlış yapmakta kanunlardaki boşluklardan yararlanıp cumburlop balklama atlayık.

Arkadaşımız şikayet edeceğin yeri yazmış ALO 170 ama teyzeye söylenmeden edemeyeceğim Allah Islah Etsin.

Kadına bak göre göre başkasının hakkı olan parayı yiyor. Ki bu şekile benzer şeyler yapan insanlar var. Mesela kadının emekli babası ölüyor. kadın da eşinden boşanıp babasının maaşına konuyor. Oysa ki halen kocası var ve aynı evde gül gibi yaşıyorlar. Burası Türkiye. Her türlü sahtekarlık bizden sorulur! Ha bu kadar sahtekarlığa milletin evde bakım aylıklarını saçma sapan kesen kurumda ayrı bir cins! Git bak etrafına ne dolaplar dönüyor, ondan sonra maaşı vs kes.

Bagkur yetkilisiyle görüştüm bişey yapılmıyor dedi hem ölen kocasının maaşını hem annemin ölüm aylığını alıyor. imam nikahlı eşi karun gibi zengin. Benim annesinin durumuna gelirsek kronik sizifren tek geliri anbemdenvaldigi ölüm aylığı 400tl ihtiyacımız olduğunu teyzem söylememe rağmen kimse bişey yapmaz. Bursa kardeş kardeşe yaptı haksızlık kul hakkı var teyzemin paraya ihtiyacı olsa alsın ama paraya ihtiyacı yok neyse

kesinlikle sözle şikayette bırakmayın internetten bimere yazılı şikayette bulunun aynı şekilde aylık alan birini ben şikayet ettim aylığı kesildi.oradaki memur yanlış bilgi vermiş dul va yetim aylığı almak için bekar olmak gerekiyor imama nıkahıda olsa kesilir .sen beni dinle bimere şikayet et.ayrıca bu senin annenin olayı olmasada devletten haksız bir gelir var ortada yarın öbürgün ne olcak bu memleketin hali çoluğumuz çocuğumuz için yapılana dur demek gerek iyi günler...

Arkadaşlar sisli bagkura bizzat gidip gorustum memur bana bu tarz seylerde bisey cikmiyor. Memurlar eve kontrole gider onlarin insafina kalir dedi. Bimere sikayette de memur dedi ki sonuçta teyzen sonuç olumsuz olursa düşman olucak size dedi. Memur siz sonunda kadar haklısınız ama yasada boşluk var kimse bişey yapamaz dedi. Yinede bimere şikayet etsem olumsuz sonuç olsa napicagim

Su anki evlerinde adamın cocuklari da onla yasiyo adam gercekten zengin bu paraya ihtiyaci yok hem olen enistemin maasini aliyo hem anneannemden geceleri nasil yatiyor anlamiyorum çok rahat bana bişey olmaz diyo allah büyük yarinne olur meçhul...

Eniştem ölür ölmez kiracısı olduklarin evin sahibi bu adam allah affetsin kinamiyorumda hemen eniştem vefat etti birkaç ay sonra adamla imam nikah yaptık diye ortaya çıktı. Durumu yoktu teyzemin bu adam zengin altında arabayla her yere getiriyor götürüyor sonradan görme oldu tek kız kardeşine maddi yardımı bırak manevi yardımcı olmadı. Utanmadan bana diyor ki anne ni bakıma evine yatir

Haksiz yere alıyor o parayı. Para içinde yüzüyor

-DORLION-

Bende çevremde bu tür maaş alan bir kişi var onu kesin oalrak nereye şikayet edebilirim acabaa?

alo 170 arayın bu pislikler azalarak yokolsun , devlette bunlara para vermekten gerçek ihtiyacı olanlara para vermiyorla rbinbir mazeretle ...şikayet edin , isimsiz ihbar var. kul hakkı yiyenler bu dünyada da ceza almalı

annesinden kalan hakkı alıyor niye kardeşinin hakkını yiyor olsunki eğer almasaydı iyi teyze olurdu dimi bizim durumumuz iyi değil para bizim hakkımız diyorsunuz :mad:

yoruma bak ayıp ayıp , nikahsız birliktelik var , haram para var , kul hakkı yeniliyor ....yazdığı doğru ise zengin adamın metresi olmuş teyze ama kardeşime de bir kazık atayım aman boşver demiş......
cehennem bu dünyada olsa idi keşke.

Burası Türkiye. Her türlü sahtekarlık bizden sorulur!

çoğu da müslüman geçinen müslüman gibi görünen tipler.......

Ben şikayet ettim. Sonuç bekliyorum bakalım.

inşallah netice alırsınız....eski yorumları gördükçe çıldırdım , ahlaksızlık yapılmış bunu normalleştirmeye çalışmışlar yuh

Poziyer

bunun gibi insanlar yüzünden sgk zarar ediyor buna benzer çok olay var keşke herkes senin gibi duyarlı olsa.ŞEHİT DUL MAAŞI ALANLARA ŞAFAK OPERASYONU YAPACAKSIN BAK BAKALIM KAÇ TANESİ BEKAR

KORKMAZ4423

ispat etmesi güç oluyor ikametgahını annesinde gösterip vs vs hepsi de uyanık hepsi işin raconunu biliyor ....biz alnımızın teriyle çalışıp vergi verip o parazitleri besleyelim ....

Üst Alt