Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tıpta gerçekten amigdalayı sarsarak acıyı ve hüznü bastırmak gibi bir yöntem var mı?

Şhukfenin lafına bakma lütfen

En azından sedasyon vermeleri lazımdı.

Belki ben bilmiyorum ama belki bende gizli anksiyete var. Boşuna sedasyon istemiyorum....

kendin diyosunya. hemsire uc kurus verirsinin. sana bi cesaret hapi verir.gule oynaya gidersin

MeTePe

Peder ile uzlaştık. Kredi çekecek özele gideceğim.

Anestezi konusunda anlaşamadık.

Ameliyat günüme gitmeyeceğim.

Randevumu da sildirmeyeceğim. Tepki olarak.

Sildirmezsen SGK na işler belki

Hastaneyi şikayet ederim. Olmadığım ameliyatın parasını sgk dan aldılar diye...

MeTePe

21 martta gideyim mi ameliyata.

Anestezi konusunda anlaşamadık çünkü.

Ben sedasyon istiyorum. Onlar lokal diyor.

Babam kredi başvurusunu yaptı. Ön onay çıktı. Para hazır olsa bile sil baştan doktor ve uygun özel hastane bulmak meşakkatli.

Rica edersen bi diazem yaparlar. Gözde genel anestezi yapılmaz. Gerek yoktur.

Genel anestezi istemiyorum ki zaten. Sedasyon ile uyutsalar yeter. Ona bile maraza çıkarıyorlar. Huzursuz olurum diyorum dinletemiyorum. Anksiyete belirtileri taşıyorum diyorum dinletemiyorum.
MeTePe

Tamam işte, söylersen 1 saat önce diazem yaparlar, mışıl mışıl uyursun. Sedasyon dediğin de anestezidir.

sweet guy ne yaptın oldun mu ameliyatı?

Kuledibi sanırım Reşat Bergel'den bahsediyorsun. Doktorları iyidir! Prof veya Doç bakar gerekirse. Bir de sirkülasyondan dolayı hasta çeşitliliği konusunda da tecrübeleri iyidir. Hastane keşmekeş, personel bazıları hariç çoknzor karakterli! Ki bir de sen en kıl kısım retina cerrahi bölümü ile iştigal ettin sanırım! Ki oradaki tıbbi sekreter hanımefendi ile de tanışmışsındır. Asabiyet hat safhada...

Hasılı, geçmiş olsun! Allah acil şifalar versin. Gözündeki problem ne?

Evet personelle sorun yaşadım ama hadlerini de bildirdim. Babalarının hayrına çalışmıyorlar. İnsanlara afra tafra yapmaya hakları yok... Etki tepki misali nasıl muamele ettilerse karşılığını misli ile aldılar.

İlla ki yapmışsındır, bildirmişsindir. Biraz dengesizlik var o konuda orada. Ondan demedim. Gerçekten okuyunca sağlık durumunu merak ettim genç. İyi misin, oldun mu ameliyat minvalinde yazdım. Olmadıysan da dert etme o davranışları sağlığına kavuşmaya odaklan niyeti ile yazdım...

Niyetim halis yani genç insan. :)

Çok teşekkür ederim.

Oldum ameliyat her iki gözden de.

Retina yırtılması vardı her iki gözde de.

Yani çok şükür iyiyim...

İyi olmana sevindim. İnşallah nekaat süreci de iyi geçer, şifan daim olur...

Tüm bekleyenlere tez zamanda şifa versin Allah!

Üst Alt