Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Aile Desteği Programı

lacivert21

Dogru benim engel başvurum tekrar başvurdum o ay içinde onaylandı ve diğer ay'a attılar sms olarakda düşmüş olabilirler.

theboy

Engelli maaşı mı yoksa yardım parasını mı diyorsun? Ben aile destekleri parasını için dedim. Devam ediyor diyor tekrardan bağlanırsa birikmiş olarak mı verilir yoksa önceki aydan mı sayılıp verilebilir? Elektrik yardımı kesilmişti onu da tekrar verirler mi?

gEÇEN AY ELEKTRİK DESTEĞİ 150 TL İDİ BU AY FATURAM 172 TL ödenecek tutar 112 tl Aille desteğini de 150 tl düşürdüler hayat pahalandıkca elektrik faturası yülseldikce bunlar yardım miktarını düşüyorlar neye göre hesap yapıyorlar anlamış değilim

Barda5
Faturana göre sanırım bir yüzdesi var sizin faturanın yüzde bilmem kaçını ödüyor lar hepsini değil diye biliyorum bu yüzden düşürmüşlerdir yani sizin fatura düştü ise ödeme de düşüyor bnmde öyle oldu oradan biliyorum

Yok açlıktan ölmeyiz ama insanların yaşam standartları dillerde umarım iyi olur diyorken bile insan bazen umutsuz oluyor hayrolsun diyelim ne diyelim cahiliye dönemi yaşiyoruz resmen...

Gülsüm kartal Mavidenizim
Emekliyim 7500 maaş Evde bakım maaşı alanlar bu aile destek programından yararlanabilir mi?
Ben kızım için evde bakım parası alıyorum ama daha önce de aile destek parası alıyordum
Evde bakım aylığı bağlanınca kesilir dedi memurlar kesilmedi üç aydan beri hala üç aylık hesapta korkumdan çekemiyorum
Aile destek maaşını alırsam evde bakım maşı kesilir mi ?

savcılı

Alınır benim evde bakım maaşı ve aile destek vede eşim emekli 7500 TL alıyor kesilmiyor söyle Bizim bunlardan başka gelir kaynağımız yok mal mülk de yok biz alıyoruz.

Çocuk ıcın eğitim materyalı yardımı başvurusu yaptım 35 gün gecdı, degerlendırme devam dıyor.

Bu aile destek ödemeleri tc no nun son numarasına göre mi yatıyor ?

theboy

Evet ama ptt den cekersen içerde de cekilebiliyor gününde beklemeye gerek yok yani ATM'den değil içeriden çekin beklemek istemiyorsanız ben öyle yapıyorum bizim bayağı geç veriliyor bende içeriden çekiyorum

theboy

Aile destek ödemeleri TC ye göre yatmıyor 2022 engelli aylıkları TC son rakamına göre yatıyor aile destek ne zaman yattığı belli olmuyor her ay değişik tarihlerde yattı bu zamana kadar ama genel olarak ayın 7 sinden sonra yatıyor

10/10/202310/04/2024950

AİLE DESTEK AYI 10 UNDA YATACAK DİYOR E DEVLET DE
DAHA önce 1 çocuk ve ben 1450 alıyorduk şimdi 950 tl ye düşürmüşler
e DEVLET DE 1300 TL YAZIYOR PTT DE 950 TL YAZIYOR

Önümüzdeki hafta işe girme durumum var. Bu ayki engelli aylığı ve aile destek ödemesini alabiliyor muyum?

yarın yatıyor aile destek ödemeleri,galiba herkese 10 ekim'de yatacak

1250 tl aldığım sosyal destek parası e devlette 950 tl ptt hesabında 850 tl görünüyor her geçen gün biraz daha eksiliyor gelirim de her hangi bir artış yok ama...

Arda t
geçen ay 1450 idi bu ay e devlet de 1300 ptt de 950 TL gelir artışımda yok tam tersi daha kötü durumlar

gecen senenin ekim ayında bir kat artırmışlardı aile destek yardımını bu sene için bir kat artırılan var mı ? aranızda

arkadaşlarda e devlette 10 unda yatacak diyor ptt kartımla baktım yatan yok bu durumda olan var mı?

arkadaşlarda e devlette 10 unda yatacak diyor ptt kartımla baktım yatan yok bu durumda olan var mı?

Ewt bnmde 10 diyor ama birde mesaj geldi ptt kartiniza Perşembe günü aktarılacak tır diye 10 olan anladığım kadarıyla Perşembe günü alıcak

gecen senenin ekim ayında bir kat artırmışlardı aile destek yardımını bu sene için bir kat artırılan var mı ? aranızda

🤣🤣🤣Ne artırması kardeş olanı kestiler herkes ten 100.150 tirtikladilar artanda sanmam ama belki 100 /1 olmuştur

@somefun @Gülsüm kartal

''Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanligi Aile Destek Odemeniz 10/10/2023 Sali gunu Pttkartiniza yatirilacaktir.''

Bugün öğlene doğru bu mesaj geldi ama PTT atmye gitmedim yarın bakacağım.

Furkan_81

Hmm 10 yazıyor senin bugün yatırılmış o zmn bnm 12 bkliyecegim içerden çile kuyruk kapı dışında bı gün sonra alırım artık güle güle harca

Arkdslar Kasım ayında emeklliere verilecek olan 5bin tle engellilerede verilecekmi Cumhurbaşkanı hiç bahsetmedi engellilerden

Üst Alt