Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Aile Desteği Programı

lacosiso

geçen ay başıma gelen buydu şimdi alıntılama zamanı :) ödeme başlangıç tarihi 8'i görünüyor yani cuma günü sosyal karta aktaracaklarmış,bakalım bu ay iban'a otomatik yatacak mı geçen ay yatmamıştı

lacosiso

İbana yatmaz ise bu sefer kesinlikle gişeye giderek çekmelisin yoksa yine pazartesiye kalacaktır.

@Oglak265

öyle yapacam hocam geçen aydan ders aldım :) sosyal yardım kartına bakarım yoksa ptt şubelerinden birine giderim de bu ay bence talimat gerçekleşecek geçen ay niye böyle oldu anlamadım aylardır otomatikman iban'a yatar destek

Hesaba aktar yapıp da ;
Para ibanla hesaba düşmemişse
Gişe vermiyor kardeşim
Hesaba aktar yapmışsın diyor
Benim başıma geldi
CUMA ' dan hesaba aktar yapmadan
Gişeden çekmek mantıklı
Yoksa Pazartesiyede kalabiliyor
Benim ibana hep yattı CUMA ' dan
Lakin işi şansa bırakmak istemiyorum

Köyde olup ta
Otomatik talimatı olanlara tavsiyem
Hesaba aktar yapacaklarsa
Perşembe gece 12 : 00 den sonra yapsınlar
Sabah erken düşüyor hesaba
Lakin CUMA öğleden sonra hesaba aktar yapılırsa düşmeyebilir ......

merhaba arkadaşlar. sosyal yardımlaşma eve 1 aydır gelmiyor. yanlız yaşıyorum. ev babamın üzerine. bedelsiz kiradayım. başvuru sürecinden sonra 1 ay kadar geçti tekrar gittim gelecez dediler ama ne gelen var ne giden en uzun süren aranızda kaç ay veya gün yazarmısınız. teşekürler

En büyük şart hanedeki kişi başına düşen gelir kriteri

Evde iki kişiyiz tek gelirim evde bakım maaşı ev kendimin raporla araç aldığım için hiçbir sosyal yardımdan faydalanamiyorum (elektrik doğalgaz vs) bu yetmezmiş gibi bir de GSS primi ödeme yapmak zorunda kaldım yoksa sağlıktan yararlanamiyorum

Aile destek ödemeleri ptt kurum ödemelerinde güncellenmis bizim ayın 10 unda 1100 tl şeklinde yatmış

Evet, zam yok. Tenmuz a kadar artıs olmayacak gibi.

Bana 850 yatıyordu,950 yapmışlar 100 tl zam.

bu ay yine otomatik olarak yatmadı iban'a :) anlamadım bunların olayını 1 ay iban'a otomatik olarak yatıyor 1 ay yatmıyor,ya sosyal yardım kartına yüklendi para ya da ptt'nin içinden çekecem

Sen bence hiç iban ile uğraşma ödeme tarihinde sabah git ptt gişeye al paranı.

Aile destek ödemesine zam varmı acaba bilgisi olan varmı.

Şu ana kadar zam yok öyle bir söyleyim de yok

@Oglak265

herkes de öyle yazıyor ptt kurum ödemelerinden bak e devlet den açabilersen tabi ki bugün :)

Üst Alt