Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Aile Desteği Programı

Karta geçtimi diye bir arkadaşın dukkanın dan 100 tl alışveriş deniyorum bankanızla iletişim kurun diyor sosyal yardım kartı ile alışveriş yapılır diye biliyorum ama yanlış mı bu bilgi ?

@Barda5,

Yanlış değil, alışveriş yapılabiliyor. Ya para henüz karta geçmedi ya da farklı bir sorun var.

@Barda5,

Cuma gündüz Ziraat şubesinden Sosyal Kart ile çektim..
Sanırım yardımlar devam edecek, Çünkü, E devlette Teslim edilmiştir yazdigi halde, ayrica devam ediyor görünüyor ..İnşallah devam eder...

Devam edip etmeyeceği hala belli değil. Konuyla alakalı hükümette açıklama yapmadı. Boşuna sormayjn artık. Konu hakkında bilgi almak isteyen gitsin arasın sorsun

Benim aile destek kesildi başlangıç tarihi önemli bence benim .05/.7 2022 de başladı aynı tarihte kesildi yani 05/07/2024 24 aylık süre dolunca kesiliyor sanirim

@Sarp59,

Olabilir aynen eşim sigortalı çalışan maaşında yükselme olmuştu o yüzden de olabilir

Aile destek parasını içerde bırakıp 3 veya 4 ay çekmezsek bir problem olurmu bilgisi olan aydınlatırsa ne mutlu.

@Dare,

İhtiyaç oldugu düşünüldüğü için adı üstünde destek parası.3 ay çekilmediğinde ihtiyacın yokmuş demekki diye çekilebilir kesilebilir.normaldir.

• Beğen
Reaksiyonlar: oxzd
Merhaba arkadaşlar aile destek ödemesi devam eediyormu bu ay verilecek kıymetli bilgileriniz için şimdiden çok tşkler.

• Beğen
Ağustos 2022 de başvuru yapmıştım kabul edilmedi. Şimdi devam ediyor yazıyor. Kabul edilmiş. Fakat başvuru tarihi olarak Ağustos 2022 gözüküyor sistemde. Ve ben hiç para almadım. Bakalım verirler mi? Sizce???

@Gölge kartal,
tuhaf bir durum 2 sene sonra kabul edilmiş en iyisi vakıfı ara en iyi bilgiyi oradan alırsın aile destek devam edecekmi kesin bir bilgi henüz yok

09 Ağustos 2024 Planlanan ödeme tarihi göründüğüne göre devam edecek... 11 pazarı günü sosyal karta yatmış olur ... Miktarını şu an itibariyle göremiyoruz.. 9'unda belli olur....

Hürriyet gazetesindeki bugünkü açıklama; 2024 sonuna kadar uzatıldığını açıkladığını söylüyor....👍
Sanırım aynı miktar devam edecek...

Son düzenleme:
  • Beğen
@oxzd, elektrik yardım ödemelerine de zam geldiğine göre belki buna da gelebilir.. elektrik yardımı 155 liraya çıkmış görünüyor...

Uzatılma ile ilgili Hürriyet gazetesi .

• Beğen
Üst Alt