Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Aile Desteği Programı

@somefun

Bende bugun gittim karta baktım yok e devlet den baktım gozukmuyor sosyal yardımda gözüküyor ama ptt kurum ödemelerinde ödenecek tutar yok diye bir yazı geliyor nasıl sistem bu ya. İlla şu 200 100 kişilik sıraya sokacaklar :( İnsanlar kart'dan almak istiyor karttan da izin verin bari. Haksız mıyım @Gülsüm kartal Hanım.

planlanan ödeme tarihi 8 mart,yine zam yok sanırım her sosyal yardıma zam yapıldı aile desteğe yapılmıyor nedense

@Sarp59,
çıkmadı,ayrıca emekliye de bir iyileştirme çıkmadı,aile destek programındaki destek ramazan önü en azından 2.000 tl olsaydı fena olmazdı nasip kısmet diyelim

Bu ödeme her ay mi oluyor? Geçen ay aldım bu su zaman odenecek denmiyor

aile destek ödemeleri ptt kurum ödemelerinde güncellenmişler arkadaşlar

1300 alıoduk, 1200tl ye dusmus. Emeklı maas 10.000 oldu diye azaltılmıs sanırım

Sosyal kart resen kapatma e devlet de PTT kurum ödemelerinde böyle yazıyor ödeme 3 tl yazıyor ? Bu ne demek bilgisi olan var mı ?
SOSYAL KART RESEN KAPATMA MERKEZ ÖDEMEDİĞER KURUM ÖD.27/03/202427/03/202730

Ödeme günü ptt kurum ödeme 06.04 görünüyor ilginç öne çekmişler galiba

Son düzenleme:
Ptt ayın 7 demıs mesaj da. Yarın cekılır ptt den

Mesajda bana 04/04/2024 tarihinde PTT şubelerine gelebelir yada hesabıniza havale yapabilirsiniz diyor

bu ay 7'sinden önce parayı nasıl alabiliriz? gelen mesajda aile destek ödemeniz 7 nisan pazar günü sosyal yardım kartınıza yatırılacaktır diyor,cuma öğlene kadar iban'a yatmasını beklerim yatmazsa cuma günü sosyal yardım kartını kontrol etmek lazım,orda yoksa içerden çekmeyi denemek gerekiyor

Gittim ptt ye odeme yapmadı. Ayın 7 dedi. Secim donemi diye, ilk odemeler basladiginda veriyordu. Secim bıttı, prosudur basladı. 30 yıl calıs 10bın maas al, zam yok ama aile destek var, onuda pesınde kosturuolar.

Çağrı merkezinde(evden) çalışan kişi bakıcı olamazmış alternatif baska yolu yokmu

vakıf da ödeme 4 ünde görünüyor ptt de 7 sinde ptt de daha önce almak için hesaba aktarın yazıyor mesajda hesaba aktar yaptım sabah hala hesaba geçmedi önceki aylarda 4-5 saat de hesaba geçmişti

Dün aktar yaptım. Bugün mesaj geldi 5inde ödeme yapılacak diye. Ardindan 2 saat sonra hesabıma havale geldi

hesabıma aktar'da da aktarılacak ödeme yok diyor e-devlet,sosyal yardım kartına da baktım oraya da yatmamış (sosyal yardım sorgulama'da 4'ünde ptt'de 7'sinde aktarılacağı yazıyor) yarın ptt'nin içinden şansımı denicem bakalım,aylarca iban'a otomatikman yatan destek bu ay aksadı

Son düzenleme:
@lacosiso,

ödeme başlangıç tarihi 5'ine yani bugüne alındı,gece 00.00'dan sonra aktarabildim iban'a,sabah yatması lazım desteğin bakalım

5'inde öğlene doğru iban'a yattı bilginize,mayıs'ta görüşmek üzere :)

Üst Alt