Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üniversiteye gidiyorduk, Elazığ'a 15 km kala... [O an]

Merhaba, bende Fırat ünv. mezunuyum, okul bittikten sonra kaza yaptım, t12 parapleji... Umudunu yitirmeden çalışmaya devam et, kapanan kapılara değil açılan kapılara bakışın çok güzel...

hatice hanım Gecmış olsun bende t5 paraplejı aynı okul ama sızın kısmet olmuş bıtırmıssınız tebrık ederım hocam.basarılarınızın devamını dılerım hakkımızda hayırlısı ne ıse o olsun.

Çok geçmiş olsun arkadaşım...Allah size umut ettiğiniz herşeyi versin.Başarmanın hedefinde azim vardır.Azim ederseniz başarırsınız bundan şüphem yok...

ınşallah evet cok haklısınız azmın ellınden hıc bır sey kurtulmamıs...tşk.

Bu gun ılk defa allah'ın ıznı ıle adım atmaya baslasım allah'ın ıznı ıle ınsallah gerısı geelcek..Tam gaz egzersızlere devam...ınanıyorum az kaldı ınsallah. dualarınızı eksık etmeyın arkadaslar..allah herkese tez zamanda sıfalık verır ınşallah.

hatice_kübra evet aynen dediğiniz gibi BETERİN BETERİ VAR.allaha sukurler olsun her halımıze her zman.

arkadaşım yaşadığın bu olaydan sonra şükredebilmen çok güzel beterin beteri var diyebilmen.Allah hepimize hakiki dostlar nasip etsin bunun için tabiki bizimde hakiki dost olmamız gerekir.Herkese Allah'tan acil şifalar diliyorum Rabbim herzaman yardımcımız olur inşallah:)

Sağolun tşk arkdaslar cok sevınıyorum yorum yapmanıza boyle guzel konulara degınmenıze bahs etmenıze tşk...

hatice_kübra Sizi cok ıyı anlıyorum dedıgınz gıbı allah daha beterınden sakınsın..unutmayalım kuran-i kerımın bır ayetındede buyurdugu gıbı.hayır olarak gorduklerımız şer,şer olarak gorduklerımız hayır olabılır dıye.bız hıc bır zaman ısyan etmeyelım her zaman her durumumuza sadece sukur edelım.sızınde belırtıgınız gıbı bu dunyadakı her sey bu dunyada kalacak hıcte onemlı degıl sıkmayalım canımızı ve önemlı olan öbur dunya oldugunu bılelım...en mutlusu bızlerınız bence yaa allaha sukur kaybetıgımız bır sey yok aksıne kazanan bızlerızz....

Haticekübra cok sagol cok anlayışlısınız...Her zaman halımze sukur etmelıyız.BIZ BU GUN BIZE DUSENI YAPALIM YARININ SAHIBI ALLAHTIR.fazla ayrıntılara takılmayalım sadece kendımıze yaparız her seyı.:)

Geçmiş olsun ve daha iyi olmak için egzersizlere devam ;)

Allah'ımın tabı tutugu uzun bır yollumuz var..bız bu gunluk bıze dusenı yapalım yarının sahıbı o'dur...devammmm:)

Bu gun allaha sukurler olsun ılk defa yanlız ayaga kalktım :)
Mutlulugumu sevıncımı keske ıfade edebılseydım paylasabılseydım sızlerle arkadaslar gercekten ımkansız...
Dılerım allahım muhtac herkese yasatır aynı sevıncı.dıllerım allahımdan herkese herkese yasattır ınsallah aynı duyguyu sevıncı...:))) duamız bırıbırımızle olsun arkadsalar...

Senin adına çok sevindim arkadaşım..İnşallah dahada iyi olacaksın azimli bir insan olduğunu düşündürüyor bana yazdıkların..:)

Allah yardımcın olsun durmak yoook devam:)

Evet aynen durmak yok yolla devam...

Arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun diyorum ve bir gün çok daha iyi olacağına inanıyorum.

Birde söylemek istediğim,öyle herkese dostum falan demiceksin ,dostlar çok ama çok azdır.. Bazen öyle şeyler oluyorki ,insanlar dost olduklarını zanetiği kişilerin aslında arkandan kuyunu kazmaya çalışan kişiler olduklarını ve sana zerre kadar önem vermediklerini görebiliyosun.

tekrar çok geçmiş olsun arkdaşım.

besalti20 arkadaşım çok sevindim senin adına inan..:) güzel duaların için saol her şeyin daha da güzel olması dileklerimle..:)

Cok teşekur ederım arkadaslar.UMUDUN arkadas cok guzel dıyorsun cok haklısın.bız bu gun bıze dusune yapalım yarının sahıbı allahtır..Ama bır acıdan dusundugumde yalnıs anlmayın lutfen ama Kendım ıcın dıyorum kı.Iyı kı ben yasadım yasıyorum bunları..

Artık sukurler olsun :) sanırım yuruyorum artık ama bıraz korkuyorum :)

Korkunda geçer bir süre sonra inş. : ))

Insallah ben her zaman her seye ragmen kendımı bırakmam ınanıyorumdaa..hem ısım var benım..

vücutta ki kesikler yaralar öyle yada böyle geçiyor iyileşiyor ama ruhumuzda bıraktığı derin izleri hiç bişey iyileştirmiyor.Rabbim gelmiş geçmiş etsin birdahada ne bedenine nede ruhuna böyle acılar yaşatmasın arkadaş...

ASLA KAYBETMEDIM SADECE VAZGECTIKLERIM OLDU DEDIM...butun olanlara ozelıkle sevdıgıme ınat olsun dıye yuruycem hıc kımseye muhtac olmayacak sekılde allahımın ıznı ıle yuruycem dedım..ve basardım hedefıme ulastım basardım sukurler olsun..herkes gorsun duysun ıste..ve korksun :) zaten korkuyordur :) hortlamak bu olsa gerekk

Büyük geçmiş olsun İnşallah Bizler görmesekte sevenlerin görür inşallah Tekrar ayağa kalkarsın.Tüm kalbimle söylüyorum.

çok geçmş olsun.
sizin de dediğiniz gibi hayr ve şerrin ne olduğunu bilemeyiz, bizim hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde hayır vardır.

en iyisini ''Allah'' bilir.

Allah yardım etsin cümlemize İnşallah.

çeşkee o kızı yanına çağı versseydinn sadece ona bir cümle söyleseydiii böylee içiii yanmasıı içinnn :) çünküü sana yaptığınııı ben kaldıramazdımm mesellaaa yinede sabırlı biriisn sennn sana allah yardımcı olsunnn

Allah yardıma muhtac durumu benden beterıne yardım etsın ınsallah..
evet abı haklısın ama olmuş ile ölmüşe çare yok...ve ortada bır sorun varsa onu cok dusunmuyceksın KAOS oolur :)) hıc kımse ıcın hıc bı sey ıcın degmez abı...

Neden insanlar Boyle hıc ölmuyceklerı gıbı,sahıp olduklarını asla ama asla kaybedeceklerınıde dusunmuyorlar..
alllah AF etsın valla...

Besalti hiç geriye dönüp bakma hep ileri hep ileri olsun hedefin.
Mutlaka günlük tutmalı bu duyguları yazıya dökerek saklamalısın.

Haklısınız malesef ne kadar ıstemesekte önumuze cıkıyor Böyle yazıya dokerek yarını,İleriyi dusunerek avutuyoruz kendımızı bakalım hayırlısı olur ınsallah..İlginize teşekur ederım.

Üst Alt