Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzellikler; sevgiyle başlar..bu buluşmanın temelin de olan sevgi çiçekleri bir bir açmış..gönüller çoşmuş,gözler gülen yüzlere bakmanın huzuru ile doruğa ulaşmış..böyle bir birliktelik için emek harcayan,katkıda bulunan,katılarak bu özverili buluşmada kanıyla canıyla yüreğiyle imza atan tüm dosatlara kendi adıma teşekkür ederim..daima sevgi selinde boğulmanızı temenni ederim..sayğılarımla;

Hayırdır Ne oluyor Burda,,Arkadaşlar Sakin Olun.Mod'larda yanlış yapabilir. hatasız Kul Olmaz demiş,orhan abim:)İnş Düzelteceklerdir Yanlışları.Isparta Buluşması Konu Başlığında ilk olduğumuz için yanlışlar oldu kabul ediyoruz Jem Bey,ama sizde kızıp kaldırıp atmayın her şeyi.Saygıalr Efendim.

Evet senden eski bir üyeyim Havva ve en az senin kadar forum kullanım tecrübesine sahibim...Ve ayşegülünde dediği gibi organizasyon ile ilgili yorumlar bu başlığın altında olması gerekir...Çünkü bu yorumlar organizasyonu düzenleyenlere karşı bir teşekkür bir vefa borcunu dile getirme yeridir ayrıca ilerleyen zamanlardaki organizasyonlar için bu yorumlar yeni üyelere bir referans olacaktır...Site albümünde ise fotoğraflara yorum yapılır...
Ben mesajların karmaşa ile silindiğini düşünerek yazmıştım...Yorumlar ha orda olmuş ha burda farkeden bişey yok....İlgili forumun yöneticileri varken sen neden atladın onu anlamadım :)

İlgili forum yöneticisi diye bir şey yok o an hangi yönetici varsa sitede düzenlemesi gereken konuya yetkisi dahilinde müdahale eder.. Tüm forumlarda yetkili olduğum için düzenlenmesi gereken konularda onun forumu, bunun forumu gözetmem, düzeltirim.. Sadece buluşmaya katılacak olanların isim listesine karışmam o bir kişinin yetkisinde oldumu daha daha düzenli olur diye düşündüğümden..

Benim lafım eski üyelere idi.. Yeni üyeler üzerine alınmasın lütfen..

Fotoğrafı ekleyen arkadaşa özel mesajla bildirdim.. Fotoğrafın ardından yapılan yorumlarıda resimlerle bağlantılı olduğundan kopukluk olmasın diye taşıdım.. Buluşma başlığından devam edilir teşekküre nasıl olsa diye düşünerek yaptım bunu..

Madem herkes düşüncesine saygı bekliyor ben de bekliyorum o zaman..:)

Eski üyeyim ben de diyenler mesela sen Hasan, kaç tane üye buluşması düzenlendi bir çoğuna katıldınız.. Burada teşekkür etmek buluşmayı düzenleyenlere "saygı" ise buluşmaya katılamayanlara saygı nerde..? Madem bu başlığın üsülü adabı buluşma sonrası yorum yapmak, devamı yok muydu bu işin? Katılamayan diğer üyeler için eklenen resimler nerde..? Site albümünde kaç buluşmanın resmi paylaşılmış? 1-2 ancak. O da benim bıdı bıdımdan..3-5 kare bişi işte..:)

Anlamaya niyeti olan anlar ,anlamak istemeyenin paşa gönlü bilir.. Ben niyetimi koydum ortaya kim nasıl anlamak istiyorsa öyle anlasın..

Buluşmayı düzenleyen arkadaştan konunun dağılmasına sebep olduğum için özür diliyorum.. Kendi adıma konuşacak olursam kaç yıldır bu sitenin üyesiyim hiçbir buluşmaya katılamadım.. Katılanlarıda merak ediyor görmek istiyorum.. Resimlerinizi istiyorum.. Yanlış birşey mi istiyorum..? Yazık değil mi bana yaw..:):) Isparta'nın gül bahçelerinin içinde poz verip resimlerini çeken olmadı mı?..:) Haniler..?

Sakiniz Musa abi sorun yok eksikliklerimizi tartışıyoruz.Jem abide senin gibi çok değerli ve çok kıymetli bir abimizdir.Onunla hiçbir sorunumuz olmaz sen merak etme ;)

hasankrmn;

Tamam hasan hocam:):),hava hanımda bana özel mesaj atmıştı resimleri site albümine taşıyorum diye,tşk ederim kendisine,hava hanım şimdi foto yüklüyorum gül bahçesinden az sonra:))

Bacıbey;
Havva abla merhaba.
Havva abla bu sitede fotoğraf paylaşma biraz zor ben denedim ama yapamadım. Ama söz sizin için öğreniceğim. Bendeki fotoğrafları paylaşacağım..:)

İnşallah öğrenirsin zor değil o kadar, bekliyorum Ayşegül resimleri, ama site albümüne,:) ben taşırım yanlış foruma açılsa hiç sorun değilde sonra niye taşıdın deyip kafa tutmayın bana yani..:):)

Bacıbey;
Site albümünü biliyorum ben aklınız kalmasın olması bir el atarsınız konuya:eek:
Allah'ım iş yerinde dosyaların evrakların arasında boğulmak üzereyim nerede Isparta nerede Eğirdir gölü o rüya yı bir daha görmek istiyorum ;):eek:

Fatih Hava hanım iyi niyetli bir kardeşimiz, boş verin fazla germeye gerek yok, burayada yazar arkadaşlar yorumlarını her şey hal olur, sevgilerimle.
Bu arada gül bahçesinde çekilen resimleri site albümüne attım, görebilirsiniz arkadaşlar.

beşikt(AŞK);

Fatih geleceğim kısmet olursa temmuz ya da ağustosta bu arada yorumlar tekrar bu başlığa alındı 16 ve 17 sayfalarda ilk yorumlar ...

Bacıbey;

Siteye fotoğraf yüklemenin bende gerekli olduğunu düşünüyorum...En azından vefa gereği ama en çok paylaşım adına....Ama siteye foto eklenmemesinin çeşitli sebepleri var.En başta facebook,sonra teknik bilgi yetersizliği.Tek tek fotoğraf yüklemesi adeta bir işkence..Açılan başlıklara sürekli moderatörler tarafından müdahale...gibi gibi sebepler...2 sene önceki durumla şimdiyi karşılaştırmak çok yersiz..2 sene önce buluşma esnasında fotoğraflar ekleniyordu şimdi öyle değil.....Bunu saygısızlıkla suçlamak bana nedense çok komik geliyor...2 sene önce olupta şimdi sitede olmayan birçok üstadımız var.O kişileride biz küstürdük...''Biz'' kaybettik..

Buluşmayı düzenleyen arkadaştan konunun dağılmasına sebep olduğum için özür diliyorum.. Kendi adıma konuşacak olursam kaç yıldır bu sitenin üyesiyim hiçbir buluşmaya katılamadım.. Katılanlarıda merak ediyor görmek istiyorum.. Resimlerinizi istiyorum.. Yanlış birşey mi istiyorum..? Yazık değil mi bana yaw..:):) Isparta'nın gül bahçelerinin içinde poz verip resimlerini çeken olmadı mı?..:) Haniler..?
Bak mesajının bu kısmına tamamen katılıyorum...Özür dilemek erdemdir.Seni kutluyorum bu erdemli davranışından dolayı....
Sende kaç yıllık üyesin,resimlerle yetinmesen de ülkemizin güzel şehri Samsunda bir organizasyon düzenlesen bizde katılsak...Türkiyeye birde samsundan seslensek....
Sanırım bu organizasyonlar,insanların gözünde katılanların oynayıp ,eğlenip ,gülüp zaman öldürdüğü buluşmalar olarak algılanıyor....Ama bu eylemlerden çok o kadar önemli işler gerçekleştiriyor ki..Tıp kı engelliler.biz platformunun açtığı çığır gibi....Çok basit bir örnek vereyim...Isparta/ gölcükte doğası muhteşem bir göl kenarında piknik ayarlanmış bizler için...Oradaki işletme sahibinede denmiş ki.engelliler gelecek tuvalet hazırlayın.O da başım gözüm üstüne demiş ve hazırlatmış...Biz mekana geldiğimizde şoka uğradık.Bizler için yapılan WC daracık ve önünde 60 cm basamak.Sağlam insan içerisinde zor döner.İşletme sahibi çok iyi niyetli , çok mahçup oldu.''Ne bileyim bana engelli tuvaleti deyince ben klozet koydurdum'' diyor....Isparta belediye başkanı çok üzüldü...Saatlerce sohbet ettik, yemekler yedik, güldük eğlendik ama çok şey yaptık :)!!!!!Yapmaya da devam edeceğiz...

Buluşma başlığındaki karışıklık ve iş yoğunluğundan dolayı bu yazıyı henüz yeni okudum. Hakkı abi o kadar güzel yazmişsınız ki o anları tekrar yaşadım sanki. Bu anlatım harika. Bu siteye üyemisiniz bilmiyorum ama değilseniz sizde üye olun. Güzel yazılarınızla konu başlıklarını şenledirin derim. Ve nikinizde 112Şair olsun. Tekrar biraraya gelmek dileğiyle....

beşikt(AŞK);
O zaman haber verelim Fatih, Hakkı abide üye olsun bence. Çok güzel bir yazım tarzı var...

Arkadaşlar, seminerde olduğumdan dolayı siteye girme imkanım olmadı. Şimdi yazılanları okudum o kadar mutlu oldum ki, Isparta buluşmasına katılan tüm arkadaşlarıma cok teşekkürler. Yüreklerine sağlık diyorum, iyi ki bu site olmuş, iyi ki sizleri tanımışım. En büyük sevincimde sizlerin memnuniyeti. Tekrardan katılan kardeşlerime çok teşekkürler.
Ayrıca, hemşom ve Fatih kardeşim emeklerinize sağlık, her şey için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt