Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 15 Mayıs Yakacık Aydos Orman Parkı Mangal Keyfi/Doğum günü kutlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sgurkan

Aktif Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
2
[FONT=Tahoma]Organizastıonun Tanımı:[/FONT][FONT=Tahoma]Tanışma,Bol muhabbet ve Real Arkadaşımızın Doğum Günü Kutlaması[/FONT]
[FONT=Tahoma]Organizasyonu Düzenlayen Kişiler:Sgurkan & Real[/FONT]
[FONT=Tahoma]Organizasyon Saati:15.05.2011 tarihinde sabah 12:00'de başlayacak ve 19:00'ye kadar devam edecektir.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Organizasyonun Gerçekleşeceği Yer:Yakacık Aydos Orman Parkı[/FONT]
[FONT=Tahoma]Organizasyon Katılım Ücreti:10 TL'dir..[/FONT]
[FONT=Tahoma]Diğer Açıklamalar:Mekan engelliye uygundur.Engelli wc mevcuttur.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Açık Adres:Uğur mumcu sosyal tesisleri karşısı[/FONT]
[FONT=Tahoma]Ulaşım; Kadıköy den gelenler için 21U ayrıca bu otobüs E-5 den de geçmektedir.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Metrobüsler gelenler Uzunçayır durağında inip, 21U ya binebilirler yada 16U ya da binebilirler…[/FONT]
İnilecek Durak ;ÇAMLIK DURAĞI
[FONT=Tahoma]Yiyecek olarak, Tavuk, sucuk, köfte olarak belirledik.[/FONT]
[FONT=Tahoma](Hadin bayanlar el marifetlerinizi ortaya sergilemenin zamanı geldi :).İçinizden ne koparsa yemek için aparatif birşeyler yapıp getirebilirlerse çok seviniriz, bunu söyleyen obur REAL dir… :) ) [/FONT]

[FONT=Tahoma]Kalabalık olacağımızı tahmin ediyorum, çimenlere yayılmak isteyenler yanlarında halı veya kilim getirirlerse süper olur :) [/FONT]

[FONT=Tahoma]Sorularınız için beni arayabilirsiniz ( REAL; 537-215 00 55)[/FONT]

[FONT=Tahoma]Not; Arkadaşlar yer konusunda sorun yaşadığımız için mekan değişikliği yaptık mekana ait resimle[/FONT][FONT=Calibri]r; [/FONT]

Dilerseniz mangal keyfinden sonra sahilde yürüyüş yapabiliriz :)

Giriş;

15679.jpg

Mekandan içeri girip yukarı doğru çıkıyoruz çok fazla değil :) :)

15740.jpg

Hemen yukarıdaki bariyerlerden sağa dönüyoruz :)

15773.jpg

Oturma masalarını ayarladık tek masa olduğuna bakmayın :)

15847.jpg

15905.jpg

15936.jpg

15969.jpg

Katılımcılar;

1- Sgurkan + 4
6- ReaL + 6
13-Şirine + 1
16-Misafir
17-Salim52
18-Çelik+2
21-Svedrif
22-Alemdar
23-Gul_gonca
24-Kezban+1
28-Kral
29-GÜLHATMİ
30- Formula + 1
32-babalık + 1
34-Anti Oksidan ve Eşi Ceren
36-Seçil+ 2
39-Melisaa + 1
41-Misafir
42-*MELEĞİM* + Kızı
44-GoXEI
45-Aytaçyıldız + 2
48-sarı kanarya 72
49-world56
50-Sibel972
51-NurgulAslı
52-İskoçyalım
53-Delikanlibankaci
54-Fener
55-Araz Eylül + 1
57-By_yorgun
58-Ravza54
59-Caterpıllar
60-Semerkand
61-Sezersin
62-Kalbiselim
63-aLaimisema
64-...ansızın...
65- mehlika + 1
66- smart28
67- edam
68-

Bu organizasyon da bana yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim :)

Rica ederim arkadaşım ne demek.Dostluğumuzun ve arkadaşlığımızın ömür boyu sürmesi dileğiyle......Ayrıca senin de bu konu da bana çok desteğin olmuştur,bende sana çok teşekkür ederim:)

real kardeşim iyikı dogdun nice mutlu yıllara ama oraya nasil gelıcem gelmek isterım aslında maltepe sahili süper gercekten :))

Sn.Salim52 ulaşım bilgileri ilerleyen günler de paylaşıma sunulacaktır.

Baharın gelişiyle cıvıl cıvıl bir hafta sonuna kimse hayır demez sanıyorum ki...
Allah bir mani vermesse bende ordayım +1 olarak :eek::eek::eek:
Kapalı mekanlardan bıktık artık yaz geldiğine göre sorunda olmaz sanıyorum ....
Arkadaşlar bekliyoruz....Anadolu yakası-avrupa yakası ne duruyosunuz...????
Real minik bi piknik tüpü ayarla:eek:
Herkes bir kahve fincanı tıkasın çantasına mehmet efendidende bi koca paket kahve aldıkmıda...(İŞİN ŞAKASI TABEEE:cool:)
cızır bızırlardan sonraaaaaaa kahvenin keyfine doyum olmaz ...;););)
OHHHH SEFAMIZ OLSUN:eek:

Of off eminim süper bir organizasyon daha olucak.Realim doğum gününemi denk geliyo süper olur eminim d.günü bu buluşmada.Şirinem çileğim o gün iyi çıttır olarmı :)İyi eğlenceler herkese .Bakarsınız bi süpriz bende yaparım ogün dermişimmm :)

sen hep süpris yaparsın bilmezmiyizzz?

Büyücü ve kankileri firdevs hanım sizi piknikte görmekten şeref duyarız....
bu bir açık davettir :eek::eek::eek:Davetiyedir.
gelmeyene küsülür;)

valla mikocuğum şeytan mı dürter melekler mi uçurur bilmem ama senin ipinle kuyuya inilmez gelirim dersin adını yazarsın sonra dersin istanbulu sevmiyorum abla;)

Şirine bacım, sen mrk etme sana kocaman bir büyük piknik tüpü ayarladım :) Ya bu aslında doğum günü organizasyonu değil :) normal de benim 6 Mayıs doğum günüm ama o hafta sonu çalıştığım için 15'inde piknikte dostlarla birlikte küçük bir pasta keseriz olur :) maksat bu güzel günde dostlarla güzel vakit geçirmek istiyorum :)

Senin de dediğin gibi bende kapalı mekanlardan çok sıkıldım. İnsanlar üzerindeki elektriği toprağa basarak birazda olsa atmalarını sağlayalım dedik :) Adalar manzarası süper, bu organizasyon kesinlikle kaçmaz :)

Tufan kadıköyden hangi otobüsler dahilden geçecek onu bi araştırın...
minibüs 15 dakka yürütür...direk otobüs ismiyle hangi durakta inileceğini derseniz daha iyi anlaşılır...
Valla piknik tüpünü geçte MİLKSHAKE almazsan bana senla küsülür ;););)ÇİLEKLİ OLSUN CANEMMM

real kankim ben + 2 yapabilirsin şimdiden.
baktın ki ben+4 te olabilir.

sana kesin bilgi daha sonra vericem.

Tamam kanki güncelleme yaptık :) hayırlısıyla ne kadar kalabalık o kadar eğlence :)

istbulda olsaydım bende gelirdim doğum günün kutlu olsun real arkadaşım....

hadi bakaım efendim bekleriiiiizzzzzz:eek:

allahımmm şu nickimi bir doğru yazsalarr ;););) reall bari sen yapmaa

beni de DAHİL edermisiniz bu buluşmaya arkadaşlar rica etsemmm :)

Mustafa01;

sen karışma cinconlu ;);) geliomusun taaa anltalyalardan yoksam :)

teşekkürler cinconlu mustafa bey :) yolunuz düşerse haberimiz olsun bir buluşma daha yaparız

Mustafa hocam inşala bir daha ki sefere senide aramızda görmek isteriz. Firdevs, sorma bu aralar gözlerim bozuk ama aşağıdaki şekilde gerekli düzeltmeyi yaptım arkadaşım. :)

Yalnız listeye ismini yazdırmak istemeyen arkadaşlar bana özel mesaj atarlarsa çok sevinirim.

Bu arada belediyemizden araç temini için çalışmalarımız devam etmekte, büyük bir ihtimal aracı allahın izniyle alacağız :) sizleri bu konu haberdar edeceğim :)

Selam real öncelikle teşekkürler bizleri bir araya getirme çalışmaların için,sonra da doğum gününü kutlarım,nice senelere.ben+3 arkadaş daha gelecek yazarsan memnun olurum sevgilerimle(bir arkadaşın kesin değil ama gelmek istiyor):eek:

Ben tşk ederim yares, aslında doğum günü ve mangal keyfi bahanemiz. Maksat yeni dostlarla tanışmak ve dostluğumuzu daim ettirebilmek istiyorum :) gün içerisinde listeye ekliyor olacağız.

Sağolsunlar eklemişler ben ama gelemeyeceğim.Üzgünüm iyi eğlenceler.

babalık;

Aynen abicim sana katılıyorum :) mangalları ayarlıyoruz :) walla bende şimdiden heycanlanmaya başladım :) zaten gelen arkadaşlara ellerimle kısır yapmayı düşünüyorum :)

Büyücü canın sağolsun başka bir sefere buluşuruz inşallah :)

katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler şimdiden, emeği geçenlere de kolaylıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt