Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 15 Mayıs Yakacık Aydos Orman Parkı Mangal Keyfi/Doğum günü kutlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anadolu yakasında oturuyorum

Sibel süper o zmn aslında E-5 den geçen 21U ya binip tek başına da gelebilirsin. Benimle birlikte organizasyonu düzenleyen sgurkan araç ayarlamaya çalışıyor. Salı günü araç konusu netleşecektir.

valla beni yalnız yollmazlar tek kız olduğum için ailem üstüme çok düşer istabula hiç gelmedim:)

Gülay ankaradan gelen Kezban abla var istersen onunla irtibata geçebilirsin annenide alıp onlarla birlikte gelebilirsiniz :)

*MELEĞİM*;

Gel hemşo sana da kapımız açık :) listeye adını ekleyeyim mi? :)

Bir ihtimal gelebilirim bizim evin direkt karşısı :):)

Buyrun gelin bekleriz:)GoXEI sizi de ekliyorum:)

teşekkürler realcim tek gelemem ora tekerlekli sandelyeye uygunmu
canım E-5ten belediye otobüsü beni bozar clasıma yaakışmaz:p:);)
ayarlarsam gelirim daha çok zaman var sagolasın

Tamam Aytaç +2 olarak seni de ekliyoruzz:)

selam organizasyonu yapan ve gelecek olan arkadaşlar:)yol çok uzak geldi,beni ve benimle gelecek arkadaşları silerseniz sevinirim.iyi eğlenceler:eek:

Teşekkür ederim abisi:)seni de ekliyorum listeye:)

maltepeye gelemedım çok üzülmüştüm umarım buraya gelmek nasip olur gercekten mekan cok güzel :))oradan gectim ama piknık yapmadım nasp mutlaka buraya gelmek isterım hayılı olsun kardeşim:))

Arkadaşlar bu tarihte orman soğuk olur diye düşünüyorum. Real doğum gününü şimdiden kutluyorum ve organizasyona soğuk olacağı için katılamıyorum. İyi eylenceler Arkadaşlar.
:():

Sağlık olsun bir başka organizasyon da görüşmek dileğiyle inş.:)

sultan deve güreşleri olacak mı ? Birde ben kalabalık gelecem galiba :))

Buyrun gelin Turgay cığım başımın üstün de yeriniz var:)

Arkadaşlar size normal gelen hava benim omuriliğime nasıl ağrı yapıyor anlatamam yaşamak lazım. Ağaçlık bölge olduğu için esecektir. Bu yönden soğuk olur dedim. Formula senin için deve güreşleri yaparız ama sen deve olursun çünkü ben cüceyim :D
Arkadaşım erkeklerin çeketini kullanmak tarzım değil ama kullansam bile yine üşürüm. Siz en iyisi hamamda yapın buluşmayı :):)

benden deve olmaz ama :)) benden oyun kurucusu olur ancak

Zehirliyaprak önümüzdeki aylar da hava sıcaklıkları hissedilir derecede artacağı söyleniyor.Bu sene yaz çok geç geldi,bi ısınırsa havalar daha soğumaz bundan eminim:)yine de siz bilirsiniz.

Ay cok cazip bi tekliff gelmeye çalışacamda real karşılarsa yoksa kaybolurum bee:)

5 mayısta benim dogum günüm bu arada:)

Ay cok cazip bi tekliff gelmeye çalışacamda real karşılarsa yoksa kaybolurum bee:)

5 mayısta benim dogum günüm bu arada:)

Sen gel ben almaz mıyım :) yeter ki gel... Benimde 6 Mayıs ama çalıştığım için o hafta sonu yapamıyorum :( 15 mayısta yapalım dedik :)

Arkadaşlar umarım dediğiniz gibi olur hava ve ben de gelirim. Formula ne demek canımsın... Seni kıracağıma kafamı kırarım. Bir aksilik çıkmazsa gelirim. :):)

hemşoooooo doum güünmüşşşş iyiki dogdun iyiki tanıdık seni hemşoo adanalardan istanbula gelemicegim iiçin bolbol resimler katınki gelmiş kadar olim barii hemşoo. :eek:

buLuşma tarihleri nedense benim doğum qünüme denk geliyor :)9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt