Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 15 Mayıs Yakacık Aydos Orman Parkı Mangal Keyfi/Doğum günü kutlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teyzoş;

Teşekkür ederiz teyzoş, keşke sizde gelebilseydiniz hem de tanışmış olurduk:).insanlar ancak böylre bir organizasyonlara da biraraya gelebiliyor başka türlü gelemiyor:)

babalık mesela kimler gelmesin dion ben mi:confused: hımm hem sen nie böle önyargılısın gelen gelir koskoca piknik alanı neyine yetmicek;););)

hele bi resimsiz gelin ben sizlere soracagim öyle neseli olacagini ümit ediyorum ki sizleri kiskandim

gurbetlim sen isteee canlı yayın yapalım dermişimde vınn yok yafff :confused: biri bulsa yapıcam vala...

hay aklina bin yasa raziyim kameraya cekin :)

netten canlı yayın yapsak ;););) kameramda var bak oda olur :eek:

canli yayin mi nasil olacak sen cek ben izlerim sonra :)

aşkolsun siteye bağlancaz yetmicek mi:confused: neyse ben tüm elektronik makinalarımla gidem bari ;););) sizimi kırcam :)

Allah razi olsun bak ben cok dua ederim firdevsim sana böyle bisey yaparsan :)

ama yapmassanda ederim canin saolsun firdevsim :)

Allah razı olsun gurbetlimm olur mu :confused: hep yaparım ben hiç şaşmaz Allah sağlık hoşluk versin inşallah elbette yaparız bişiler :)

mersi babalık :) hadi bakalım Allah sağlık hoşluk versin herkesede toplaşalım güzel bir gün geçirelim..

Benide listeye eklermisiniz, anadolu yakasında oturuyorum. Şimdiden teşekkürler

Ravza cığım tamam seni de ekliyoruz listeye:)

by_yorgun sizi de ekliyoruz listeye tamamdır:)

tufann hediyen hazır :D:D sen şimdi 12 gün düşünürsün :confused: :p :D:D:D

semerkand;

Semerkand bey,Ben Avrupa yakasın da oturuyorum ama bildiğim kadarıyla Kadıköy daha uygun olur diye düşünüyorum. daha net bir şekilde sonuca varmamız için sizin geldiğiniz otobüsün düzergahlarının nerede durduğunu öğrenmemiz gerekli bunu da ancak sizin geleceğin otobüse sorup bize bilgi vermenizdir, biz de sizi ona göre yönlendiririz.Yine cepten irtibat halin de oluruz zaten.
sizi de ekliyoruz listeye:)

caterpıllar;

sizi de ekliyoruz:)

svedrif;
tufann hediyen hazır :D:D sen şimdi 12 gün düşünürsün :confused: :p :D:D:D

Merak ettim bak ne aldın :D çatlarım azıcık ip uçu veririr misin :D

RAVZA54;
bende gelmeye karar verdimmm:)

Aşkitom sensiz bir eğlence düşünemiyorum iyki geliyorsun :) ben seni terminalden alırım ama erken gelmeye bak olur mu :( çünkü piknik alanı ile sürekli irtibat içerisinde olmamam lasım :( mümkünse sabah 9 gb in en azından banada yardım edersin Boncuk GozluM :D

semerkand;
kocaeliden nasıl geliniyo gerçi istanbuldan nefret ediyorum ama müsait olursam bi gelip bakayım ormanlık alanları severim.trenle kadıköy üzerinden gelinirde oraya varmadan daha önce hangi durakta inip gelicez.daha dogrusu yer hangi semtte bakmadım tam ben

burası kartaldaymışta kartal gardan mı daha yakın yoksa kadıköyden mi acaba,içerde kalıyo burası çünkü varmı bilen

Yakışıklı kardeşim şimdi sen trenle geliceksen kartal da in sonra beni formdaki numaramda ara yolu tarif ederim kadköy'e kadar gitmene grk yok...
Şayet otobüsle geliyorsan Haremde inip 16U ya bindikten sonra AYDOS/ÇAMLIK durağında iniceksin. sonduraktan bir önceki durak yalnış yerde sakın inme haa...

hee oldu canum 12 terminalde alırsın yada türkan saylan kürtül merkezinin önünde gülsüyünda okadarrrr

:mad::mad::mad:o gelmese sen gelecenn gıcık şeyy seni kurtardım iştee daha ne istiyon

RAVZA54;

:)canım hiçbiri almasa bile ben alırım seni merak etme :)

ohh beee işim düştü diye zaten iyi geçiniyordum real ve krallah:) tmm kızz anlaştık:D

:)mudara etme sen onlara boşver ben seni alırım :D

babalık alemsin yaa :D:D:D

tufannnn kırmızı hali varmı:p:p

KRAL;

Ya şimdi abi misafir kurda kuşa yem olur ondan alalım dedim baksana işi düştüğü için iyi davranıyormuş... uyus işte iyilik buna yrmıyor bırakalım kaybolsun :D

RAVZA54;
aşkitom tmm türkan saylan da olur yada carrefour'un önünden alırız. orası daha kolay :D

svedrif;
O zaman bekleyelim bakalım şimdiden mrk etmeye başladım :D :D

Babalık;
Evet abi en iyisi kendi gelsin :D biliyor buraları uyus ama naz yapıyor :D havalı işte :D

ya biliyorum ama çekiniyorum hertürlü insan var tedbir için diyorum yahaa:) yoksam kendimde gelirimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt