Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 15 Mayıs Yakacık Aydos Orman Parkı Mangal Keyfi/Doğum günü kutlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaldı....10 gün :) geriye sayım başlasın...

KRAL;

onları sende denemek istiyorumm o yüzden kullanamam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

KRAL;

kral bence RAVZA54 le uğraşam abi onun ne kdr tehlikeli olduğunu bilmiorsun nede olsa LAZ kızı :D adama gül yerine kurşun yağdırır :D

ben :eek: korkagım :eek: ölemi :eek: bikerem ben bu dünyadan bişiden korkarım oda henüz karşıma cıkmadı:D:D
hem siz istiyorsunuz ben napim kızdırmayın ayagınıza sıkarım hee:D:D

ravzamm sen şu altıpatları getirsene :) malum orası orman bölgesi birkaç atış yaparız..artık KRAL a denk gelirse orasını bilemeyiz dimi:D:D:D

Doğum günün kutlu olsun Tufan dileğim yaşamın boyunca herşeyin gönlünce olması...Buluşmaya katılan arkadaşlara da şimdiden iyi eğlenceler eminim çok güzel ve çok keyifli bir gün geçiriceksiniz...:)

hemşommm :) özledim seni nasıl gidio oralarda hayat...

:)hemşommm :) inan bende çok özledim.İyi gidiyor şimdilik bir problem yok alıştım sayılır ama çok özledim ben memleketimi..2,5 ay oldu ama bana sanki bir 6 ay geçmiş gibi geliyor. dayanamıyorum 19 mayısta gelicem buluşma bir sonraki hafta olsaydı katılmayı bende çok isterdim.Çok güzel saatler geçireceğinize eminim sizin gibi sıcak,samimi ve içten insanların olduğu yerde zaman nasıl kötü geçebilir ki...bu buluşma denk gelmedi ama inşallah bir dahaki sefer diyelim.Size şimdiden iyi eğlenceler...:)

saol hemşomm bende 18 mayısta sarayda olcam.. görüşebiliriz neden olmasın..gurbetlik çekion ama şükür ki yakınsın.. çok sevindim iyi olmana..

evet yakın sayılır :p gurbetlik zor gerçekten ama mecbur alışıcam...leyleği havada görmüşüz galiba durmadan geziyorsun bakıyorum...inşallah uyarsa görüşelim çok sevinirim...:)

evet hemşomm mevsim açıldı ;) izmirede gelirsem şaşırma:)

:)beklerim canım buyur gel başımın üzerinde yerin var...:)sen beni gezdirirsin artık:rolleyes:

neden olmasın hemşom..özelden msj attıysan doluymuş özel msj kutum ..haberin olsun boşalttımda :)

Doğum günün kutlu olsun Tufan dileğim yaşamın boyunca herşeyin gönlünce olması...Buluşmaya katılan arkadaşlara da şimdiden iyi eğlenceler eminim çok güzel ve çok keyifli bir gün geçiriceksiniz...:)

tşk ederim cnm iyi dileklerin için çok sağol sende olsaydın iyi olurdu ama sağlık olsun inşala bir daha ki organizasyona gelirsin...

İnşallah Tufan kısmet diyelim artık...Sana kolay gelsin inşallah herşey yolunda gider ve tüm hazırlık ve koşuşturmalarınızın karşılığını keyifli saatler geçirerek alırsınız...İyi eğlenceler...:)

olacakkkkkkkkk :) ravzacımm.. ne yani yağmur yağsa gelmicen mi? :D :D bacım biz biraraya geldikmi kapalı alanda yaratırız kendimize.. ;)

:D inş güzel olcakk cok zamandır bulunmamıştımm aranızda sizleri görmek hoş olacak evt:)

bencede bacım hoş olcak:) ve sen dahil yeni arkadaşları tanıyacağım için burdan tufan ve sultan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..

Ravza'cığım firdevs'ciğim canlarım asıl ben sizlere çok teşekkür ederim.bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayacağınız için:)

ahhahah bizde ravza ile altıpatları getiririoz:p kim kimi kaçırcak bakalım :p:D:D:D

gurbetlim kaçırılmak senin elinde olsaa keşke :D:D:D

hodri meydan hadi bakalımkızların dayanışmasından bence korkun:D

yupppiii savaş vaarrrr;););) yakan topmu oynasak ne:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt