Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 15 Mayıs Yakacık Aydos Orman Parkı Mangal Keyfi/Doğum günü kutlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herseyi organize eden arkadasa Rabbim kolaylik versin katilacak olanlara bol neseli huzurlu eglence dilerim sizlere resimsiz gelmeyi düsünmeyin sakinnnnn resimler görmek istyiorum

ATOM KARINCA;
Teşekkür ederiz:)inş.sizleri de bir gün aramız da görürüz:)

Gurbetli;
Canım benim çok teşekkür ederim ya:)Hayırlısıyla herşey çok güzel olacak inş,bunun için Real arkadaşımla birlikte elimizden gelen çabayı sarfetmekteyiz:)

babalık;
Babalık çok teşekkür ederiz arkadaşım ilginden dolayı:)böyle fikir alışverişi yapmak geçekten organizasyonu yapan kişiler için daha da kolaylık sağlıyor:)
Seni de +1 olarak ekledimm:)

Maltepe Buluşması

Mrb Real arkadaşım bni tanıdın mı Nejla bn:eek:Allahtan bi mani çıkmazsa ordayız yani yalnız gelmem sanırım, ya ablam tabi annemde gelir sen biliyorsun bizi bnde dahil 3 kişi yazın, özledim ya gerçekten kış hiç bitmiycekmiş gibiydi:) temiz hava alalım inş. görüşmek dileğiyle...

Dogum gunun şimdiden kutlu olsun gelmek isterdim ama ameliyattan yeni cıkmış olucam

benide yazın... eksik kalmıyım bari..:eek: VE + 1 ekleyin...:cool:

barbi_sebnem;
Barbi geçmiş olsun inşla en kısa zamanda iğleşirsin kendine dikkat et. İyi dilekleri için çok tşk ederim.

Seçil seni tanımaz mıyım arkadaşım :) ekleme yapıcam... Şirine seni de +2 yapacağız mrk etme :) melisaa senide ekleyeğiz :)

Çok kalabalık ve süper olacak:)

Yalnız mekanla ilgili değişiklik yaptık oturma yerleri olmadığından organizasyonu ilk mesajda fotoğrafları bulunan mekanda düzenliyor olacağız bilginiz olsun :)

real hani resimler :) göremiozz...

vee arkadaşımm çok uzak değilmi??? bence kadıköyden yada mecidiyeköyden otobüs kalkmalı yoksa gelemez çoğu kişi..

firdevs arkadaşım :) wala otobüsle çok rahat gelinebilecek nokta da :) avrupa yakasında sgurkan arkadaş araç ayarlamaya çalışıyor. inşala onu halledersek süper olucak... Anadolu yakasından gelen arkadaşlar kendi imkanlarıyla gelebilirler zor bir nokta da olmadığı için herkes gelebilir diye düşünüyorum :)

world56 o zaman senide aramızda görmek isteriz :) gelirsen seviniriz...

Burası daha iyi olmuş real...:)aferin sana :)
yolu baya var ama değer....

arkadaşlar bende alah işi karışmazsa balıkesirden gelirim

sarı kanarya 72 sizi de ekliyorum:)

ekleyiniz alah işi karışmazsa ölmez sağ olursak aksilkik olmasa gelmek istiyorum.bu mutlu anı herkesle yaşamak için

real ben gelmek isterim ama ben engelli değilim ki benim her iki kulağımdan rahatsızlığım var askerlikten muaf oldum . devlet hastanelerine iki üç kere gittim %34, % 28 ve % 30 verdiler . real gelmeyi çok isterim ama engelli raporu olmadığından dolayı gelemiyorum.

Tamam canım :)seni de +3 olarak revize edeceğiz:)

Teşekkür ederiz teyzoş:) gelen arkadaşlara daha rahat bir ortam sağlamak için bu mekanı daha uygun gördük:)

real ben gelmek isterim ama ben engelli değilim ki benim her iki kulağımdan rahatsızlığım var askerlikten muaf oldum . devlet hastanelerine iki üç kere gittim %34, % 28 ve % 30 verdiler . real gelmeyi çok isterim ama engelli raporu olmadığından dolayı gelemiyorum.

Dostum biz öle engelli engelsiz ayırmıyoruz :) gelirsen çok mutlu oluruz kapımız sana sonuna kadar açık haberin olsun :) sultan arkadaşım world'u mutlaka listeye ekleyelim :)

Dostum biz öle engelli engelsiz ayırmıyoruz :) gelirsen çok mutlu oluruz kapımız sana sonuna kadar açık haberin olsun :) sultan arkadaşım world'u mutlaka listeye ekleyelim :)

Tamam arkdaşım ben zaten ekliyoruz diye belirtmiştim :)

real öncelikle dogum günün kutlu olsun beni getirecek bi araç ve yanıma arkadaş bulursam gelmeyi çok isterim

şirine gün geçtikçe + ların artıyor biz bu misafirleri tanıyor muyuz :)

real öncelikle dogum günün kutlu olsun beni getirecek bi araç ve yanıma arkadaş bulursam gelmeyi çok isterim

Sibel iyi dileklerin için tşk ederim... :) Anadolu mu yoksa avrupa yakasındamı oturuyorsun? Avrupadan geliyorsan şayet benimle birlikte organizasyonu düzenleyen sgurkan arkadaşım araç ayarlamaya çalışıyor... inşala senide bu güzel ortamda aramızda görmek isterim :)

:eek::eek::eek: süpris olarak yanıma eklenenler :eek::eek:
ser verip sır vermem ;););)

nagişş ben tahmin ediommm isim verimmi????;););)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt