Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
15
Reaksiyonlar
0

ADANA BULUŞMASINA gelecek olan arkadaşların dikkatine:

Organizasyonun Tanımı: Adanada yeniden yürek yüreğe, hep birlikte mutluluğumuza mutluluk katmak üzere haydi buyurun diyoruz

Organizasyonu düzenleyen kişi: DENİZKIZI88 (ESRA), ŞEF-532 693 34 99 (Mahmut ÜZELGÖK), MİREMUR- 533 621 98 75 (Emrullah Maksom)

Organizasyon Tarihi: 16/03/2012 CUMA öğleden sonra başlayıp 18/03/2012 PAZAR ÖĞLE VAKTİNDE SONLANACAKTIR.

Organizasyonun gerçekleşeceği yer: GrandAdanus Otel Seyhan/ADANA
Booking.com: Grand Adanus Hotel, Adana, Türkiye - 11 Konuk değerlendirmeleri. Yerinizi hemen ayırtın!

Organizasyonakatılım için gerekli katılım ücreti:Herkes kendi ücretini karşılayacak.Ücretler otele girişte ödenecek.
ÇİFTKİŞİLİK VEYA ÜÇKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI GÜNLÜK 60 TL(sabah kahvaltısı -öğle yemeği-akşam yemeği)
TEKKİŞİLİK ODA GÜNLÜK 80 TL (sabah kahvaltısı -öğle yemeği-akşam yemeği)

CUMA GÜNÜ İÇİN MENÜ:

SABAH KAHVALTISI : AÇIK BÜFE

ÖĞLE YEMEĞİ: TAVUK SOTE, ÇORBA, PİLAV, SALATA, KOLA

AKŞAM YEMEĞİ: TAVUK ŞİŞ,ÇORBA,SALATA, AYRAN

CUMARTESİ GÜNÜ İÇİN MENÜ:

SABAH KAHVALTISI: AÇIK BÜFE

ÖĞLE YEMEĞİ: KÖFTE, PİLAV, ÇORBA, SALATA,MEYVE SUYU

AKŞAM YEMEĞİ: ADANA KEBAP, ÇORBA, SALATA,ŞALGAM

NOT:Günü birlik katılımcılar, OTEL YOĞUNLUĞU NEDENİYLE SADECE 17 MART CUMARTESİ GÜNÜ saat 18.00-23.00 saatleri arasında otelde bulunacaklardır. OTELE GİRİŞ ÜCRETİ 10 TL DİR.ÜCRETLER GİRİŞTE ALINACAKTIR. Net gelecek olan kişiler isimlerini yukarıda isimleri ve numaraları belirten MAHMUT ÜZELGÖK VE EMRULLAH MAKSOMU ARAYIP EN GEÇ 4 MART 2012 TARİHİNE KADAR TEKRAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR.

NOT: YERLİ İÇKİLER %40 İNDİRİMLİDİR. KİŞİLERDEN ÜCRET İLGİLİLER TARAFINDAN PEŞİN ALINACAKTIR.

NOT: DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇEÇEK KESİNLİKLE GETİRİLMEYECEKTİR.

NOT: TEKERLEKLİ SANDALYELİ OLANLAR, KONAKLAMA YAPACAK KİŞİLER, KAÇ GÜN KONAKLAMA YAPACAĞINI VE GÜNÜBİRLİKÇİ KATILACAK KİŞİLER EN GEÇ 04 MART 2012 TARİHİNE KADARLÜTFEN NET BİR ŞEKİLDE BELİRTSİNLER.

NOT: CUMA GÜNÜ SAAT 09.00 İLE 11.00 SAATLERİ ARASINDA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ HAVAALANINDAN VE OTOGARDAN KARŞILANACAKTIR. BU SAATLER DIŞINDA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ OTELE ULAŞIMLARINI KENDİLERİ SAĞLAYACAKTIR.BİLGİLERİNİZE.

HAVA ALANI-OTEL ARASI ( 10 TL)-TAKSİ İÇİN KENAN BEYİN TEL: 542 820 14 48

OTOGAR-OTEL ARASI (15 TL)- TAKSİ İÇİN KENAN BEYİN TEL: 542 820 14 48

NOT : KONAKLAMA OLACAK ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN BİLET GÜNÜ VE SAATLERİNİ AYRINTILI BİÇİMDE EN GEÇ 04 MART 2011 TARİHİNE KADAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR.

NOT: KONAKLAMA İÇİN OTEL KAPASİTEMİZ 100 KİŞİLİKTİR.

Buradan Devam:

http://www.engelliler.biz/forum/sit...asi-16-17-18-mart-2012-3-adana-bulusmasi.html

hadi bakalım hayırlı olsun, adana ekibi yine yaptı yapacagını ee bizede tabiki dostlarla tekrar buluşmak üzere adana ya gelmek düşer.. var olun sağolun, ellerinize, yüreklerinize sağlık... hadi dostlar yine EL ELE ADANAYA.... bekle bizi ADANA....

bidenemmmm koca çorumlu kısaca : canımsın bee okadarrr.....

haydi canlarrrrrrrrrrrrrrr başlıyoruzzzzzzzz :)

Herkese açık sıcak Adana'mıza eğlenmeye buyrun,siz sevgili dostlarımızı elimizden geldiğince en güzel şekilde ağırlıyabilmek için buluşma gününü şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.Zaman yaklaştıkça süprizlerimiz hakkında bilgileri buradan takip edin,sevgili dostlar duyanlar duymayanlara haber versin bu buluşma bence kaçmaz,sizce?En içten sevgilerimle,hoşkalın...

ellerinize, yüreklerinize sağlık...2 eklerseniz sevinirim

arkadaşlar misaifirmiz olmaya buyurunn sizleri görecem diye heyecanlıyım süper eylence oluyorrr hep beraber olacağızz yuppi :)))))

Hemşehrilerim kolay gelee :) Mevsim olarak en uygun zamanı seçmişsiniz.

Adana yolcusu kalmasınnnnn :))))) buluşmalrın neşee kaynağı esroşumuzz ve ben gene danss edecezz haha ..ama hareketlii parçalarda gene kaçmaya devamm edicemm:D

aynennn kalmasın adanaa yolcusu :)) evet en uygun tarih bu zamanlar hemde havada cok iyi :)baharın sımcıcak zamanındaa coşcaz eglencezz :))

Adana buluşmasını tavsiye ederim arkadaşlar muhakakk gidin. Ben 1 Ocak'ta Adana'daydım. Semacım saolsun beni gezdirdi baya:) Daha önceki buluşmalarda gidilen yerleri gösterdi harikaydı. Sıkmasını, kebabını yedim, şalgamını içtim:) Adana çok değişmiş harika olmuş kaçırmayın bence:)

Marttaki buluşmaya gelemesem bile -ki gelmeye çalışacagım muhakkak- bir Adana yapmak niyetim var tekrardan inşallah:)

Semacım bir sürpriz hakkım var daha di mi:)

kalem ablacım beklerizzz....:)

Tekrar belirtiyorum tekerlekli sandalyeliler, konaklama olacak ve günübirlik katılacak arkadaslar belirtsinler.

slm merhaba günü birlik olarak alidogan ve ailesi olarak eklersenız sevınırım .simdiden kolay gelsin .

Vay böyle bir buluşma müthiş bir güzellikte oluyor şimdiden bütün abilerime kardeşlerime ve arkadaşlarıma çok güzel vakit geçireceklerine inanıyorum emeği geçen herkesede teşekkür ederim benim yerimede doya doya eğlenin hepiniz:)

abicim çok tsk ederz keşke sende aramızda olsaydınnn yüreğimizdesin bilesin:)

sevgili candostlarım müthişsiniz... sayfa açılır açılmaz böyle güzel yorumları okuduğum için mutluluktan uçasım geliyor sizin sayenizde tekerlekli sandalyeyi bırakıp galiba uçacağım... sizler gibi engelsiz yürekleri adanamızda ağırlamaktan gurur duyacağımdan emin olun. hepinizi sevgiyle kucaklıyor 16 mart sabahını sabırsızlıkla bekliyorun hadi buyrunn

Arkadaslar günübirlikmi konaklamalımı oldugunuzu lütfen belirtiniz...tekerlekli sandalyeli arkadaslarımızda tabiki:)

haydi sizleri adananın bu sımsıcak ortamında heycanla bekliyoruz:)

hayırlı ugurlu olsun..inşallah gercekten sevdıgımız ve bızı seven dostlarla beraber olmak nasıp olur..mart 15 adana bahar havası sıcak bıle olur emınım..ınsallah gusel bır bulusma olacak..haydı adanaya..

Elinize yüreğinize sağlık benide eklersen sevinirim.Önce Adana'da sonra Antep'te buluşuyoruz arkadaşlar....

ARKADASlAR KONAKLAMA MI GÜNÜBİRLİK Mİ LÜTFEN BELİRTİNİZ..........................

OTELDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR İİÇİN GEREKLİDİR. LÜTFEN NET GELİCEK ARKADAŞLARIMIZ İSİMLERİNİ YAZDIRSIN....

canım benide ekle kızlarla:)ayıp olur şimdi adanada olupda gelmemek:)

Adana adana evet evet kamasınnn arkayı dörtleyelim abilerrrr haydiii kalkıyorrrr:))))))

Abi cemil+3 yazar mısınız.şimdiden teşekkür ederim

Konaklama

Süper bir zaman seçmişsiniz arkadaşlar:))Harika bir organizasyon olur inşallah.

Bizi sevip dileyenlere kapılarımız sonuna kadar açık arkadaşlar herkesi bekliyoruuuzz.Sonradan kaçırdık diye üzülürsünüz bak demedi demeyin:p

Vallahi antalya süperdi inşallah adana da öyle olacak dostlarla kaynaşacağız görüşmek üzere kontenjan sınırı yok sanırım antalya gibi değil mi?

Adana buluşmasına katılmayı çok istiyorum düzenleyen arkadaşlara teşekkür ederim inşl güzel bir etkinlik olur hangi gün ne etkinlik yapılacak taslak programı belirtirseniz katılımcılarda programını ona göre ayarlar kolay gelsin...

Bu organisazyonu düzenleyenlere simdiden emeklerine sağlık diyorum. Hemsomda geliyormus benide eklermisiniz insallah nasıp olursa geleceğim.

Beni +3 diye eklermisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt