Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam esra hanım. Habibe şekeroğlu (günübirlik tekerlekli sandalye) ismi listede vardı sonradan çıkartılmış. Lütfen ekleyebilirmisiniz?

Emrullah abim, Mahmut abim ve esram yine çok güzel bir organizasyonla karşımıza çıktınız. Sizlerin yaptığını organizasyon şirketleri yapamaz... Böyle emek dolu bir buluşma planladığınız ve dostları bir araya getireceğiniz için şimdiden yüreklerinize sağlık... Siz üç yürek ve görünmeyen kahramanlar sayesinde güzel bir ortam oluşturacağınıza inanıyorum... Yardıma ihtiyacınız olursa her türlü elimden geleni yaparım...

canım benım bastacısın gercekten ama gelırken iremide beklıyorum mutlaka :)

melek abla ben naci. abla nasılda kardeşin esrayı övüyorsun. öv öv bakalım. şaka tabiki. gerçekten tüm düşüncelerine katılıyorum. esra bacımıız 2 yıl bu işi çok güzel yaptım bunuda yapacak. kolay degil bu işler herkesin işide degil. emrullah kardeşiminde gayretlerini iyi bilirim ayrıca bu işlerde emegi geçen herkese çok çok teşekkür ederim. esra bacı varsa adana buluşması var demek. saygılar

NOT :GÜNÜBİRLİK GELECEK ARKADAŞLAR LÜTFEN BELİRTSİNLER. AYRICA not : Günübirlik katılacak arkadaslarımızla ilgili , ilerleyen zamanlarda net bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize
KATILIMCILAR:
1-ŞEF VE EŞİ(TEKERLEKLİ SANDALYE )
3-DENİZKIZI88
4-MİREMUR VE EŞİ (2 TEKERLEKLİ SANDALYE )
6-MURAT01_80 (TEKERLEKLİ SANDALYE )
7-MELEK01_80
8-ARMAĞAN (TEKERLEKLİ SANDALYE)
9-KOCA ÇORUMLU
10-HASAN KUYUCAK (TEKERLEKLİ SANDALYE)
11-HASAN KRMN(TEKERLEKLİ SANDALYE)
12-MEHMET DAYI
13-HAN SEVGİM (TEKERLEKLİ SANDALYE)
14-UMUDUN -
15-DUYGU BAHÇESİ-
16-YALNIZ ADAM-
17-FLOFİ
18-FREEGİRL-
19-DERBEDER-
20-SERKAN06(TEKERLEKLİ SANDALYE)-
21-EVA+EŞİ AYHAN ABİ-
23-ALİYE+4-
28-GÜLLER DİYARI-
29-yörükkızı33
30-KÜÇÜKYONCALIMSARAY+1-
32-KADİR2 + EŞİ-
34-ÇİÇEK026+1-
36-HAKKO_01(TEKERLEKLİ SANDALYE)-konaklama
37-DESPARADO(TEKERLEKLİ SANDALYE)(GÜNÜBİRLİK)
38-İLKER33+EŞİ VE KIZI(GÜNÜBİRLİK)
41-SEMA(GÜNÜBİRLİK)
42-MERDAN
43-ALİDOĞAN+3(GÜNÜBİRLİK)
47-YÖRÜKOĞLU TOKAT-
48-DENİZKIZININ + 3Ü-
52-SAKİNE(GÜNÜBİRLİK)
53-BİRSEN(GÜNÜBİRLİK)
54-RAMÇO-KONAKLAMA
55-BURCU İLHAN+2 (GÜNÜBİRLİK)
58-ERCİYES_38
59-ALTUG UYGUN-
60-CDİŞÇİ+EŞİ+2-
64-ALİ KILINÇ (KONYA)-
65-AYTAÇ_
66-BİRTEKSEN01(GÜNÜBİRLİK)
67-HACER KURŞUNCU-ANTALYA-
68-ELİF_KIZ+3
72-KARTAL-01(GÜNÜBİRLİK)
73-AKIN İSTANBUL(T.SANDALYE)
74-hülya ekizoğlu,(günübirlik)
75-emine illeez,(günübirlik)
76-serpil köse,(günübirlik)
77-leyla gökalp,(günübirlik)
78-fevzi kurul.. (günübirlik)
79-çiçekçikız+1(günübirlik)
81-sinandeniz(günübirlik)
82-DURU33-T.SANDALYE
83-ÇELİK+1 T.SANDALYE
84-meltem-(günübirlik)
85-caramio.157(günübirlik)
86-şeyh mehmet derman+2-konaklama-t.sandalye-
89-konyalım+1-(günübirlik)
90-ayşegül+1(günübirlik)
92-KALBİYE
93-denizkızının+1-
95-ayıntaplı27+15(cumartesi konaklama)
111-
OSMAN BOLAT+6- (4 TEKERLEKLİ SANDALYE)-
118-fadime atay(günübirlik)
119-AYTAÇ YARAN
120-aydın geren-tekirdağ
121-kral
122-füzuli
123-habibe şekeroğlu(günübirrlik)-t.sandalye
124-

Naci abi saolasın da..:)ablam beni övmemiş önceki mesajlardaki ömür ablanın mesajını alıntı yaparak ona hitaben yazmış :) bu işler gönül işi...tskler

assolist birtanım:)onlar en son çıkarmış sahneye...mersin ekibi hadin murat,özlem,kasım nerelerdesiniz.:)

Emrullah abim, Mahmut abim ve esram yine çok güzel bir organizasyonla karşımıza çıktınız. Sizlerin yaptığını organizasyon şirketleri yapamaz... Böyle emek dolu bir buluşma planladığınız ve dostları bir araya getireceğiniz için şimdiden yüreklerinize sağlık... Siz üç yürek ve görünmeyen kahramanlar sayesinde güzel bir ortam oluşturacağınıza inanıyorum... Yardıma ihtiyacınız olursa her türlü elimden geleni yaparım...

canım benım bastacısın gercekten ama gelırken iremide beklıyorum mutlaka :)

Çok teşekkür ederim canım sizlerde öyle baştacısınız... Daha ona duyurmadım ben iş durumundan gelemezsemde o gelmek isterse gülümse abla ile onu gönderirim... Ama daha zaman çok var biraz zaman yaklaşsın... ;)

galiba herkes iş durumunun netleşmesini bekliyor ogün gelsin ak koyun kara koyun olcağı belli olsa inş ak koyun olurda orda oluruz evet daha gün var herşeyin hayırlısı tekrar emeği geçen tüm herkese rabbim dert ve keder vermesin gelemesekte yüreğim sizinle olcak

NOT :GÜNÜBİRLİK GELECEK ARKADAŞLAR LÜTFEN BELİRTSİNLER. AYRICA not : Günübirlik katılacak arkadaslarımızla ilgili , ilerleyen zamanlarda net bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize
KATILIMCILAR:
1-ŞEF VE EŞİ(TEKERLEKLİ SANDALYE )
3-DENİZKIZI88
4-MİREMUR VE EŞİ (2 TEKERLEKLİ SANDALYE )
6-MURAT01_80 (TEKERLEKLİ SANDALYE )
7-MELEK01_80
8-ARMAĞAN (TEKERLEKLİ SANDALYE)
9-KOCA ÇORUMLU
10-HASAN KUYUCAK (TEKERLEKLİ SANDALYE)
11-HASAN KRMN(TEKERLEKLİ SANDALYE)
12-MEHMET DAYI
13-HAN SEVGİM (TEKERLEKLİ SANDALYE)
14-UMUDUN -
15-DUYGU BAHÇESİ-
16-YALNIZ ADAM-
17-FLOFİ
18-FREEGİRL-
19-DERBEDER-
20-SERKAN06(TEKERLEKLİ SANDALYE)-
21-EVA+EŞİ AYHAN ABİ-
23-ALİYE+4-
28-GÜLLER DİYARI-
29-yörükkızı33
30-KÜÇÜKYONCALIMSARAY+1-
32-KADİR2 + EŞİ-
34-ÇİÇEK026+1-
36-HAKKO_01(TEKERLEKLİ SANDALYE)-konaklama
37-DESPARADO(TEKERLEKLİ SANDALYE)(GÜNÜBİRLİK)
38-İLKER33+EŞİ VE KIZI(GÜNÜBİRLİK)
41-SEMA(GÜNÜBİRLİK)
42-MERDAN
43-ALİDOĞAN+3(GÜNÜBİRLİK)
47-YÖRÜKOĞLU TOKAT-
48-DENİZKIZININ + 3Ü-
52-SAKİNE(GÜNÜBİRLİK)
53-BİRSEN(GÜNÜBİRLİK)
54-RAMÇO-KONAKLAMA
55-BURCU İLHAN+2 (GÜNÜBİRLİK)
58-ERCİYES_38
59-ALTUG UYGUN-
60-CDİŞÇİ+EŞİ+2-
64-ALİ KILINÇ (KONYA)-
65-denzkızının arkadası(günübirlik)
66-BİRTEKSEN01(GÜNÜBİRLİK)
67-HACER KURŞUNCU-ANTALYA-
68-ELİF_KIZ+3
72-KARTAL-01(GÜNÜBİRLİK)
73-AKIN İSTANBUL(T.SANDALYE)
74-hülya ekizoğlu,(günübirlik)
75-emine illeez,(günübirlik)
76-serpil köse,(günübirlik)
77-leyla gökalp,(günübirlik)
78-fevzi kurul.. (günübirlik)
79-çiçekçikız+1(günübirlik)
81-sinandeniz(günübirlik)
82-DURU33-T.SANDALYE
83-ÇELİK+1 T.SANDALYE
84-meltem-(günübirlik)
85-caramio.157(günübirlik)
86-şeyh mehmet derman+2-konaklama-t.sandalye-
89-konyalım+1-(günübirlik)
90-ayşegül+1(günübirlik)
92-KALBİYE
93-denizkızının+1-
95-ayıntaplı27+15(cumartesi konaklama)
111-
OSMAN BOLAT+6- (4 TEKERLEKLİ SANDALYE)-
118-fadime atay(günübirlik)
119-habibe şekeroğlu-(günübirlik)
120-aydın geren-tekirdağ
121-kral
122-füzuli
123-gizem serbez+1(günübirrlik)-
125-

slmlar arkadaşlar saglık problemlerim yüzünden buluşmaya katılamıcam beni listeden silerseniz sevinirim.işallah başka bir buluşmada görüşmek üzere.hepinize şimdiden hayırlı eglenceler.....

<<ömür>
ben inanıyorumkı ıkınızde geleceksınız sizi cok sevıyorum:)

melek01_80;

Bizde sizleri çok seviyoruz... Ablam seni bir başka seviyor... İnşallah canım gelmek için şartları zorlayacağız... Kar yağışı bir dursun Kahramanmaraş'a gideyim ekibi oluşturayım ( Ben, ablam ve gülümse abla... :) Ama mart ayında netleşir durumumuz...

ADANA BULUŞMASINA gelecek olan arkadaşların dikkatine:

Organizasyonun Tanımı: Adanada yeniden yürek yüreğe, hep birlikte mutluluğumuza mutluluk katmak üzere haydi buyurun diyoruz

Organizasyonu düzenleyen kişi: DENİZKIZI88 (ESRA), ŞEF-532 693 34 99 (Mahmut ÜZELGÖK), MİREMUR- 533 621 98 75 (Emrullah Maksom)

Organizasyon Tarihi: 16/03/2012 CUMA öğleden sonra başlayıp 18/03/2012 PAZAR ÖĞLE VAKTİNDE SONLANACAKTIR.

Organizasyonun gerçekleşeceği yer: GrandAdanus Otel Seyhan/ADANA
Booking.com: Grand Adanus Hotel, Adana, Türkiye - 11 Konuk değerlendirmeleri. Yerinizi hemen ayırtın!

Organizasyonakatılım için gerekli katılım ücreti:Herkes kendi ücretini karşılayacak.Ücretler otele girişte ödenecek.
ÇİFTKİŞİLİK VEYA ÜÇKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI GÜNLÜK 60 TL(sabah kahvaltısı -öğle yemeği-akşam yemeği)
TEKKİŞİLİK ODA GÜNLÜK 80 TL (sabah kahvaltısı -öğle yemeği-akşam yemeği)

CUMA GÜNÜ İÇİN MENÜ:

SABAH KAHVALTISI : AÇIK BÜFE

ÖĞLE YEMEĞİ: TAVUK SOTE, ÇORBA, PİLAV, SALATA, KOLA

AKŞAM YEMEĞİ: TAVUK ŞİŞ,ÇORBA,SALATA, AYRAN

CUMARTESİ GÜNÜ İÇİN MENÜ:

SABAH KAHVALTISI: AÇIK BÜFE

ÖĞLE YEMEĞİ: KÖFTE, PİLAV, ÇORBA, SALATA,MEYVE SUYU

AKŞAM YEMEĞİ: ADANA KEBAP, ÇORBA, SALATA,ŞALGAM

NOT:Günü birlik katılımcılar, OTEL YOĞUNLUĞU NEDENİYLE SADECE 17 MART CUMARTESİ GÜNÜ saat 18.00-23.00 saatleri arasında otelde bulunacaklardır. OTELE GİRİŞ ÜCRETİ 10 TL DİR.ÜCRETLER GİRİŞTE ALINACAKTIR. Net gelecek olan kişiler isimlerini yukarıda isimleri ve numaraları belirten MAHMUT ÜZELGÖK VE EMRULLAH MAKSOMU ARAYIP EN GEÇ 4 MART 2012 TARİHİNE KADAR TEKRAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR.

NOT: YERLİ İÇKİLER %40 İNDİRİMLİDİR. KİŞİLERDEN ÜCRET İLGİLİLER TARAFINDAN PEŞİN ALINACAKTIR.

NOT: DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇEÇEK KESİNLİKLE GETİRİLMEYECEKTİR.

NOT: TEKERLEKLİ SANDALYELİ OLANLAR, KONAKLAMA YAPACAK KİŞİLER, KAÇ GÜN KONAKLAMA YAPACAĞINI VE GÜNÜBİRLİKÇİ KATILACAK KİŞİLER EN GEÇ 04 MART 2012 TARİHİNE KADARLÜTFEN NET BİR ŞEKİLDE BELİRTSİNLER.

NOT: CUMA GÜNÜ SAAT 09.00 İLE 11.00 SAATLERİ ARASINDA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ HAVAALANINDAN VE OTOGARDAN KARŞILANACAKTIR. BU SAATLER DIŞINDA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ OTELE ULAŞIMLARINI KENDİLERİ SAĞLAYACAKTIR.BİLGİLERİNİZE.

HAVA ALANI-OTEL ARASI ( 10 TL)-TAKSİ İÇİN KENAN BEYİN TEL: 542 820 14 48

OTOGAR-OTEL ARASI (15 TL)- TAKSİ İÇİN KENAN BEYİN TEL: 542 820 14 48

NOT : KONAKLAMA OLACAK ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN BİLET GÜNÜ VE SAATLERİNİ AYRINTILI BİÇİMDE EN GEÇ 04 MART 2011 TARİHİNE KADAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR.

NOT: KONAKLAMA İÇİN OTEL KAPASİTEMİZ 100 KİŞİLİKTİR.

Buradan Devam:

http://www.engelliler.biz/forum/sit...asi-16-17-18-mart-2012-3-adana-bulusmasi.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt