Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence mükemmel bir buluşma olacağı kesin, bütün gönlümüz sizlerle beraber olup,

inşallah bizlerde o tarihte, o güzel etkinlikte hep beraber olacağız....

Adana gurubuna çalışmalarınızın devamını diliyor, emeği geçen herkeze teşekkür ederim..

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için...

Saygılarımla...

Mahmut abi ,Emrullah abi ve fıstıklarımız Esra ve Melek işe el atmışlarsa insanın kafasında en ufak bir soru işareti oluşmuyor....Kesinlikle herşey güzel olacaktır.Şimdiden Allah kolaylıklar versin....Altuğuygun'u konaklamalı eklerseniz sevinirim...

hasankrmn;

abicim canımsınnn yaaa....bu harika bi haber cok sevindim yaaa :) hadi bakalım adana yolcusu kalmasın:) herkesi bekliyoruzz.....

ARKADASlAR KONAKLAMA MI GÜNÜBİRLİK Mİ LÜTFEN BELİRTİNİZ..........................

OTELDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR İİÇİN GEREKLİDİR. LÜTFEN NET GELİCEK ARKADAŞLARIMIZ İSİMLERİNİ YAZDIRSIN....

Sevgili arkadaşlar özellikle konaklama,günübirlik ve tekerlekli sandelyeyi belirtmeniz bizler açısından kolay olacak,ayriyeten Uçak veya otobüsle Adana'ya gelişleriniz belirlenince bilgilendirirseniz sizleri daha çabuk karşılarız.Sevgiler bizden,hoşkalın iyikalın...

çelik bey; cuma ve cumartesi konaklama pazar günü 11 de otelden cıkış gerçekleşecektir. şehir turu cumartesi bi aksilk olmazsa öğle yemeğinden sonra düşünüyoruz ama organizasyonumuzun büyük bölümü otelde gerçekleşecektir. Yeni şeyler olduğunda programımıza eklenecektir. Bilgilerinize

slm, bende aranıza bir arkadaşımın tavsiyesi ile yeni katıldım, adana da ikamet ediyorum, sizlerle tanışmaktan onur duyacağım :)

ARKADASlAR KONAKLAMA MI GÜNÜBİRLİK Mİ LÜTFEN BELİRTİNİZ..........................

OTELDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR İİÇİN GEREKLİDİR. LÜTFEN NET GELİCEK ARKADAŞLARIMIZ İSİMLERİNİ YAZDIRSIN....​

günübirlik 17 ve 18 mart tarihlerinde aranıza katılabilirim, otelde konaklama yapmayacağım

not : Günübirlik katılacak arkadaslarımızla ilgili , ilerleyen zamanlarda net bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize

benide ekleyinnnn kaçmaz bu program :) tekerlekli sandalye ve günübirlik

Selam Esra, Hacer Kurşuncu Antalya Konaklama listeye eklermisin?az önce tlf açtı gelmek istiyor...

aman adanalı canım adanalıı :)

hadi bakalım şafak saymaya başlayalımmm :eek:

katılıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,yalnız,tek başıma,kedi vardır kesin kovalarız severiz:)

esracım eklermisin bu arkadaşları hülya ekizoğlu,emine illeez,serpil köse,leyla gökalp,fevzi kurul..

merhaba
henüz emekli olamadım maddi durum sıkıntılı biraz mart a kadar emekli olabilirsem gelirim inşallah baya bunaldım sitres atmaya ihtiyacım var
daha önümüz de şunat var o yüz den belli olmaz gelebilirim belki gelemesem de herkese iyi eylenceler

NOT: TEKERLEKLİ SANDALYELİ OLANLAR, KONAKLAMA YAPACAK KİŞİLER, KAÇ GÜN KONAKLAMA YAPACAĞINI VE GÜNÜBİRLİKÇİ KATILACAK KİŞİLER LÜTFEN NET BİR ŞEKİLDE BELİRTSİNLER.

NOT :GÜNÜBİRLİK GELECEK ARKADAŞLAR LÜTFEN BELİRTSİNLER. AYRICA not : Günübirlik katılacak arkadaslarımızla ilgili , ilerleyen zamanlarda net bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize

çiçekçi kız olarak benide yazarsanız sevinirim günü birlik

sinandeniz; katılmak istiyorum diyen arkadaslarımızı ekliyoruz...ekledim şimdi adını :)

net gelicek arkadaşlarımız ismini belirtirse sevinirim...

denikızı ben günübirlik kesin katılacam eklermisiniz benide..

denizkızı çiçekçikız ARTI BİR OLARAK EKLERSEN SEVİNİRİM ARKADAŞIMDA GELEÇEK GÜNÜ BİRLİK

Selam Esra ben bugün Valilikte Avukatla bir problem olmadan görüştüm bilgin olsun,Maşallah katılımcı bereketi var,kolay gelsin hepimize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt