Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de Emrullah bey, teliniz herkeste yokki :D Nasıl arayıp isim yazdıracaz mesela ben katılmak isterim cumartesi.

Sinandeniz, ilk sayfada programda telefonlar belirtilmiştir bilgilnize.

Konaklamalı gelecek arkadaşlarda Otagar ve Havaalanına tahmini geliş saatlerinide forma yazarlarsa ve mümkünse gelişlerini 16 mart Cuma saat 11 e göre ayarlarlarsa otobüsle alınacaklar,bilginize....

Ama ben yeni gördüm ve kontejan dolmuş çok üzüldüm. Artık başka buluşma organizasyonuna.

Öncelikle Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim...Adana Buluşmaları Güzel Oluyor...Aranızda Olmazsak bile Emin Olun Yüreğimiz Sizlerle...inşAllah Başka Bir Buluşmada Görüşmek Ümidiyle...Herkese Hayırlı Yolculuklar ve Dostluk Tadında Bir Buluşma Diliyorum...Sevgiyle Kalın...

Canlarım benim, yine uzun emek dolu sevgi dolu telaşla bizleri ağırlamak için yorulmaktasınız. Biliriz ki o yorgunluk bir araya geldiğimiz an kocaman bir mutluluğa, dostluk muhabbetinin çoştuğu bir ortama dönüşüyor.
RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN. SİZLERİ SEVİYORUZ.. Eminim her zaman ki gibi çok güzel geçecek bir organizasyon. Hepinize kolay gelsin. Görüşmek üzere inşallah....

Mahmut abi, benim çocukların gelmesi zor gibi. Okul durumları nedeni ile o yüzden cemil+1 yani eşim ve ben katılacağım. Erken haber vereyim de en azından iki kişi daha yararlansın, kolay gelsin, görüşmek üzere.

Merhaba Emrullah Bey,

Gerekli açıklamalarınız için teşekkür ederim. Güzel bir organizasyona benziyor. Bakalım durum neyi göstericek. Bende aranızda olmak istiyorum...

Tamam Cemil bey, listeyi iki kişilk olarak düzelteceğim. Selamlar, kendinize iyi bakın görüşmek üzere.

songulsevinc;

Kararınızı çabuk verin, iki kişilik yer açıldı acele edin kapanda kalacak odalar biline.......
Ha yine tekrar olacak ama ben yinede yazayım, GÜNÜBİRLİK katılacak olan arkadaşlar 4 marttan önce beni veya Mahmut'u arayın. Çünkü 17 mart cumartesi akşamı yemekli (10 lira) olacak ve bizim otele kesin sayı vermemiz gerekiyor. Bizi zor durumda bırakmamak adına anlayış göstereceğinizi ümid ederek sevgiler diyorum...
Emrullah tlf:05336219875..............Mahmut tlf:05326933499

Selam dostlar, ben Emirhan Coşkun. 13 Aralık 2011 de Antalya Falcon otele 6 gecelik tatil için gelmiştim. 16 Aralık itibariyle siz kıymetli ve hayat dolu dostlarla tanıştım, Sizlerin buluşma gecenize misafir oldum. Sizlerle geçen 3 gün çok güzeldi, adeta süperdi. Çok mutlu oldum, sizleri çok sevdim. Benim gözümde hepiniz çok kıymetli ve değerlisiniz. Biz 2 aile misafir olduk gecenize, bizleri aranıza kabul ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Siz değerli dostlarımı tekrar görmek için Adana buluşmasın da bende varım. Adana'da buluşmak umuduyla hoşçakalın...
AZRA MÜZİK YAPIM E.COŞKUN

Emirhan, arkadaş sende diğer arkadaşlar gibi baş tacısın buyurun bekliyoruz....

Merhaba canlar :)
16 Mart' ta uçağım rötar yapmazsa 11' de Adana Havalimanında olacağım.

Arkadaşlar merhaba üzülerek sizden beni silmenizi istiyorum malasef iş sorunu nedeniyle gelemiyorum. Oysa uçak biletimi bile ayırmıştım. İnşallah bir dahaki sefere görüşürüz. Hepinize iyi tatiller.

Bizde 6 kişi katılmak istedik ama buda Antalya fiyaskosuna döndü. Olmadı kardaşlar böyle.
:(

Horoz27; yapabilceğimiz bişi yok...Başlığı açtığımızda isminizi bildirseydiniz keşke.... Elimizden gelen birşey yok.... Bir dahaki Adana buluşmasına artık.

Kesin gelcek olan arkadaslarımız lütfen bilet saatlerini, nasıl şekilde ulaşım saglayacaklarını belirtmeleri rica olunur........

Hayırlı günler....

Adana Engelsiz Yürekler Buluşmasına katılacak tüm arkadaşların dikkatine:

Konaklamalı gelecek olanlar tahmini Adana'ya (havaalanı-otagar-tren garı) geliş saatlerini forma yazmalarını rica ediyorum.

17 mart cumartesi 18 ila 23 saatleri arası günübirlik oteldeki yemekli eğlenceye katılacak olanlar en geç 4 marta kadar isimlerini telefonla bana veya Mahmut'a yazdırmaları gerekiyor
Çünki otel yemeği sayıya göre yapacak
Sonradan bizleri zorda bırakmamak adına özen gösterirseniz memnun olacağız.

Emrullah tlf:05336219875
Mahmut tlf:05326933499

Bazı nedenlerden dolayı gelemiyeceğim, herkese iyi eğlenceler.

İşyeriyle ilgili sıkıntı varda, bakalım ayarlıyamazsam diye düşünüyom :(
Ama gelmeye çalışacağım yinede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt