Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özel sebeplerden dolayı bu muhteşem organizasyona katılamayacağım.Şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim ;)

Evet gelemeyecekler isimllerini belirtsinler....
Bizde zor durumda kalmayalım....
Haydi şafak 15:)

Ben ve eşim katılamıyoruz, listeden çıkarırsanız sevinirim. Katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim...

Benim ismim geleceklerin içinden silinmiş. Daha önce de yazdırmıştım, bir sorunmu var acaba?

Teşekkürler Emrullah abi herşey için, hayırlı akşamlar.

Evet arkadaşlar, az kaldı buluşmamıza. Lütfen gelecek olan arkadaşlarımız "bu hafta içerisinde" bilet saatlerini, havaalanı mı, otobüs mü, tren mi hangi ulaşım yoluylaysa belirtmeleri rica olunur...

Katılan herkese iyi eğlenceler dilerim arkadaşlar. İnşallah bir gün bende katılırım aranıza....

Şeyhmehmet +2 yi silin lütfen. Tekerlekli saldalyeli de tek katılacak. Şeyhim yanımda kimseyi bulamadım beni taşıyacak, size iyi eğlenceler.

şeyh mehmet +2 yi silin lütfen t.saldalyeliyide tek katılacak şeyhim yanımda kimseyi bulamadım beni taşıyacak, size iyi eğlenceler

Bu konuda benim elimden gelen her şeyi yapacağımı biliyorsun... Gelemeyeceğine çok üzüldüm... Keşke gelebilseydin... :(

Söylediğim gibi abla, bende istiyorum gelmeyi ama durumlardan dolayı gelemiyorum.:(

Cuma Gelemeyeceğine üzüldüm,umarım başka buluşmalarda görüşürüz. Değerli arkadaşlar zaman geçtikçe bizlerdede heyacan daha bi arttı, sizlerden ricam daha önceki uyarılarımızı dikkate almanız. Yani kim ne zaman nereye (havaalanı-otogar-tren garı) saatini cuma 11 gibi ayarlayıp bizi bilgilendirin. Sevgiler bizden...

şeyh mehmet derman +1 olarak katılmak istiyor.

İnşallah Emrullah abi kısmet olursa yine görüşürüz.

Tılafsınlı, gideceğine çok sevindim. Şimdiden iyi eğlenceler.

16 Mart cuma çıkış sabah 09.00 -- 14.00 Adana nasıl yapacaz :confused:

Bunu kaçırmışız, bir sonrakini daha dikkatli takip edelim bari:eek:

Birde hava güzel olursa değmeyin keyfimize:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt