Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuyucak. kocacorumlu. hasan krmn kucak dolusu sevgıler sıze :)
kolay gelsın sımdıden tesekurler gene cok eglenecegız ... bekle bızı antalya :eek:

Benide Ekliyebilirsiniz
Oda tercihim çift kişilik görüşmek üzere;)

Katılımcı arkadaşlardan çok önemli bir ricam var...Lütfen kesin olmayanlar isim yazdırmasın..Ve isim yazdranlar da '' Kesin katılıyorum ,listeye ismimi eklermisiniz '' diye yazsınlar..Yani açık cümleler olunca yönetici arkadaşlar listeye ekliyor ve bu durum sorun olarak geri dönüyor..Bu konuda biraz dikkat edelim...

Mesajım kesinlik bildirmediğini değerlendirip ismimi listeye eklemediniz sanırım. Katılmıyorum peki. Madem öyle takdir ettiniz devlet dairesi ya burası arz ederim diye dilekçe yazarız bundan sonra canın sağolsun...

Mesajım kesinlik bildirmediğini değerlendirip ismimi listeye eklemediniz sanırım. Katılmıyorum peki. Madem öyle takdir ettiniz devlet dairesi ya burası arz ederim diye dilekçe yazarız bundan sonra canın sağolsun...
cicikıs arkadaşımız sanırım hasan hocamın yazısını anlayamamışsınız şu ana kadar ek olarak kimse yazılmadı orda hasan listeyi günceleyip görevli arkadaşa verecegiz diyor lütfen okudugumuzu iyi anlayalım ve alınmayalım.

ADA:
Ortaq okey atıoz dimi liebe (YÖRÜKOĞLU) da var 4. lazım sadece :) antep de kazanmışdık bakalım... Antalya'da bizden yana :) kesin kazanırız :cool:

heyttttttttt yine bi antalya yine BİDENEM YAKISIKLIM İŞTE BU DİYORUM İNŞALLAH ALLAHIN İZNİYLE ORDA OLUCAGIZ 2012 YE SİZLERLE MUHTESEM GİRMEK İSTİYORUM 2011 İN TÜM HÜZÜNLERİNİ GERİDE BIRAKIP SİZLERLE MUTLULUGA BOGULMAK İSTİYORUM SİZLERİ VE DOSTLARI COK ÖZLEDİM BEKLE BİZİ ANTALYAAA :)

HAYDİ KOLAY GELSİN YÜREKLER BİR OLSUN BİZ Bİ ARADA OLALIM GERİSİ BOŞ SİZLERİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMM :)

EMİNİMKİ HER ZAMAN OLDUGU GİBİ YİNE MUTLULUKLARA İMZA ATICAZ BİDENEM AZ KALDI ÖZLEDİM BEEEEEEEEEEEE :):)

tamam orada okeye dönenler masasında buluşalım :D

Arkadaşlar sağlık nedenleri ile önceki organizasyonları kaçırdım ama şimdi eklerseniz sevineceğim cdisci+1 muhakka katılacağım allahtan bir aksilik olmaz ise görüşmek ve tanışmak dileği ile

Cemil+1

İsa,
4.ben olurum.. Şefim ile sizi duman ederiz haberiniz olsun...:)

Ortağın ben değildim SphiNX:) ortağın benim yakın arkadaşımdı... izmirden birlikte geldiğimiz kişi...yine yeneriz diye haber yolluyor, ama ben çok ii hatırlıyorum rakibin olarak biz yenmiştik sizi, siz bizi değil::D

Arkadaşlar yöntici arkadaşıma mesaj gönderdim isimleriniz ilk mesajdaki listeye eklenecek..

cicikız;
sanırım bir yalnış algılama oldu.Eğer katılmayı düşünüyorsanız listeye isminizi seve seve ekleriz....

Bu güzel organizasyona bende katılmak istiyorum. Arkadaşlar beni üç kişi olarak listeye eklermisiniz?

Bende naci karataş katılmak istiyorum. %99 gelirim %01 ihtimalde artık kaderde ne varsa o dur.

Ortağın ben değildim SphiNX:) ortağın benim yakın arkadaşımdı... izmirden birlikte geldiğimiz kişi...yine yeneriz diye haber yolluyor, ama ben çok ii hatırlıyorum rakibin olarak biz yenmiştik sizi, siz bizi değil::D

valla hafızamnda yanlış kalmış olabilir :D

tamam bende katılmak istiyorum arkadaşlar inşallah 16 aralıkta antalyadayım...

tercihim 2 kişilik oda.

Hasan hocama mesaj atmıştım. ismimi göremedim.

Listeye Şeyhimiz Mehmet DERMANI eklemeyi unutmayın lütfen çok kızıyor üflerse fena olur

şimdiden emeği geçen kuyucak abime hasan hocama ve koca çorumlu ahmet abime tşk ederim ellerine yüreklerine sağlık çok güzel bir organizasyon olacağını biliyorum ben ilk kez antalya gezisine katılacağımız içinde çok heyecanlıyız ben ve konya gurubu allahdan mani gelmese hepimiz geleceğiz ahmet abim sen sana kontenjan açık demişdin ben tam belli olsun 2kişi daha ilave etmek istiyorum mümkünmü şimdiden tşk ederim kolay gelsin

aLaimisema;
Birkez de buradan teşekkür edeyim...Zamanını ayırıp ilgilendiğin için....

gazeteci mehmet memege katılmak istiyorum Gaziantep

gaziaantepten sevgiler bende varım Mehmet Avan

şimdiden emeklerinize ve yüreklerinize sağlık arkadaşlar .Gaziantep grubu olarak hüseyin köse+5 kişi listeye eklerseniz seviniriz.saygılar.

izmirden artı 1 ilave ederseniz sevinirim ayrıca emeğinize sağlık

heyttttttttt yine bi antalya yine BİDENEM YAKISIKLIM İŞTE BU DİYORUM İNŞALLAH ALLAHIN İZNİYLE ORDA OLUCAGIZ 2012 YE SİZLERLE MUHTESEM GİRMEK İSTİYORUM 2011 İN TÜM HÜZÜNLERİNİ GERİDE BIRAKIP SİZLERLE MUTLULUGA BOGULMAK İSTİYORUM SİZLERİ VE DOSTLARI COK ÖZLEDİM BEKLE BİZİ ANTALYAAA :)

HAYDİ KOLAY GELSİN YÜREKLER BİR OLSUN BİZ Bİ ARADA OLALIM GERİSİ BOŞ SİZLERİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMM :)

EMİNİMKİ HER ZAMAN OLDUGU GİBİ YİNE MUTLULUKLARA İMZA ATICAZ BİDENEM AZ KALDI ÖZLEDİM BEEEEEEEEEEEE :):)
canım bidenem aynen bizim gibi 2011 yılının son dertlerinide sıkıntılarınıda katılımcı tüm arkadaşlarla beraber denize dökmelerini ve 2012 yılına tüm dertlerimizden ve sıkıntılarımızdan kurtulmuş olarak girmek ve dinlenerek , eglenerek evlerimize dönmek . işte bütün güzellikler sizlerle olacaktır . bende çok özledim ya seni bidenem. az kaldı :eek::eek::eek:

izmirden artı 1 ilave ederseniz sevinirim ayrıca emeğinize sağlık
2kadir; + 1 derken siz ve + 1 olarakmı yoksa sadece kendinizmi?

ben ve eşim cem kardeş izmirin neresindensin selamlar

Tamamdır, bende 2 kişi yapmıştım listede zaten:)
Şirinyer'denim...

Ellerinize yüreklerinize sağlık. Benide eklerseniz sevinirim. Antalya'da çiğköfte partisi bizi bekliyor Hasan hocam Ahmet Abim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt