Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 2. Amasya Buluşması | 30-31 Mayıs 1 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2012 kayseri buluşmasında o para yatırma işi sorun oldu abi sonra jetset herkez otelde verebilir dedi

2012 kayseri buluşmasında o para yatırma işi sorun oldu abi sonra jetset herkez otelde verebilir dedi

Sonra ne oldu Fatih gelen sayı 30-35 civarı idi yazdıran 2 misliydi neresinden bakarsan sıkıntı evet kapora iyi fikir aslında ama işte orada da herkes yan çiziyor öyle olunca da insan güvendiği kişilere öncelik veriyor

ewet haklısın abi öyle bir kapora işi yapılırsa ben katılırım yani sorun olmaz benim için :)

Reklam yapmışlar galiba. :)
sevgili büyücü seninle tanışmak nasip olmadı .ben birçok buluşmalara katıldım ama seni hiç bir buluşmada görmedim.beni tanımış olsaydın reklamın R si ile dahi alakam olamayacağını bilir böyle karşındakini düşünmeden kırcak bir cümle sarfetmezdin.ben neyin ne için reklamını yapabilirim ki arkadaşım.bu konuda bir tecrüben var ise söyle neyin reklamını yapmam gerekiyor ise bende öğrenip uygularım olurmu.kontenjan mı istiyorsun tamam gel buyur başım üstünde yerin var kaç kişi geleceksin söyle.sen gel ben seni söz evim de de ağırlarım yer olmasa dahi.sözlerim seni incitirse kurura bakma ama yazmış oldukların beni de incitmişti.

Özlem kardeşim eğer kontenjanın açılacak olursa benide eklermisin tek kişilik odada kapora yada ön ödeme gerekiyorsa hesap numarası yaz yeterli .

Süpersin Özlem kardeşim evet hadi bakalım gelmek isteyenler buyursunlar şimdi de kimseden ses çıkmaz merak etme kardeşim Duygu bahçesi

arkadaşlar işimi gücümü bıraktım sizler için birşeyler yapama çalışıyorum ve çalışıyoruz sizlerin olumsuz cümlelerine değil desteklerinize ihtiyacımız var . gelelim kontenjan konusuna otelde yer sorunu vardı öğlen yemeğini sayın vali yardımcımız 60 kişilik olarak siparişini vermişti vali beyle görüşmeden otelle görüşmeden sizlere kontenjan konusunda bir bilgi veremedim.dün vali bey ve otelle sorunu çözdük ama otelde 3 er kişi 4 er kişi kalabilirsiniz buna göre isim yazdırın 40 kişi daha isim yazdırabilir lütfen gelecek olanlar isim yazdırsın .bizler de listeleri güncelleyelim.özelden mesaj atan arkadaşlarım siteye de yazarsanız sevinirim.hepinize sevgi ve selamlar

edip abi gelcek olmana çok sevimdim . ekliyorum hemen

Süper bir haber emeğine sağlık abiciğim Filiz hanımı+1 ekler misiniz lütfen

Selamlar.....Osmaniye'den Amasya'ya giden firma yok, aktarma yapabileceğim en yakın yer Adana bu yüzden Adana'da olan arkadaşlar Amasya'ya hangi firmalar gidiyor..? Ve 29 ile 30 Mayıstaki hareket saatleri kaçtır acaba, bilenler yazabilir mi...? Teşekkürler

merhaba özlem hanım.ben ve 2 arkadaşım geleceğiz inşallah.telefonda görüşmüştükya. eklerseniz sevinirim hataydan.

cdisci;

selam cemil abi ben sadece eleştirileri haksız olduğu için yazdım amasya organizyonu düzenleyenlerinde şimdiden emeklerine sağlık bu eleştiri yapanlar kontncan açıldı hadi yazılsınlar arkadaşların gönlü ister ki tüm arkadaşların katılması ama bazen olanaklar sınırlıdır bunu anlayışla karşılamak yerine ağır eleştiri yapmak manasız şimdiden çok güzel bir buluşma olması dileğimle

Hic kusura bakmayin. Sayi verip burda başlık acip kontenjan dolu demeyi aklim almadı. Yapacaksaniz kendi aranizda yapin gelmek isteyen kontenjan dolu diye gelmeyenleri düşünüp yazdim. Bana gelince istanbulda duzenlenen bulusmalara gücüm dahilinde katilip bir kac bulusmada duzenleyebilen biri olarak elbette acik verip cebimden ödediğim oldu. Ödemeyip yiyip icenleri desifre etmedim.
Davetin için teşekkür ederim. O tarihte bebek gelecek ailemize. Mümkün değil. Gelmek. Bir başka ulusmaya inşallah

Özlem canım emek harcayıp böyle bir organizasyon yapmaya kalktığın için tşk. böyle güzel bir organizasyona ve orda özlediğim dostlarımla olmak inan çok güzel olacak. Ispartalılar ben gidiyorsam yine ıspartalıyım banada yer ayırtın otobüste bak unutmayın.

Sevgili Duygu Bahçesi organizasyon düzenleyenler bilirlerki herkesi memnun etmek mümkün değil,senin gönül bahçende herkese yer olduğunu bilenlerdenim.İlk defa gelmek isteyen ve olumsuz fikirdeki arkadaşlar buyrun gelin emin olun birlikte bu güzelliği yaşadığımızda iyiki gittim derttaşları tanıdım dersiniz....Amasya'ya sevgi ve ''ÖZLEM''le bekleniyorsunuz...

Ben Tokattayken yapılmadı.şimdi istanbuldayım ve Amasya'ya gezi düzenlenmiş gel de sinirlenme :) hepinize iyi eğlenceler arkadaşlar

Ankaradan gidecek arkadaşlar temasa geçsin benimle yada Ankara aktarmalı giderim diyen benim arabanın teker sabah 5 te döner :)

Özlemcim organizasyon tarihine daha uzun süre olduğu için şuan kesin birşey söyleyemiyorum, gelip konaklamak isteyen arkadaşların hakkını yememek adına adımı yazdıramıyorum.
Ama bir gün de olsa dostları görmek için gelmeyi çok isterim. günübirlik katılma şansımız var mı acaba katılma durumum netleşip de kontenjan dolmuş olursa ? :)
Görüyorum ki sevdiğim dostlar yazılmışlar bile:) Tokat'ta olup da dibimdeki bu güzel organizasyonu kaçırmak istemiyorum doğrusu :D

Gothica;

Allahın kızıl kafası biz oraya gelcez sen olmayacan öylemi gelip Tokatı başına yıkarız.

Edip, başıma geleceği bildiğim için şartları zorluyorum zaten:) Taa buralara gelirsiniz de sizi görmeden gönderirmiyim ben yahu :)

Sevgili dostlar sizinle olmayi gercekten cok isterdim ama 31 mayis 1 haziranda dugunum olacak insallah bir sonraki organiizasyonda gorusmek diligiyle.Emegi gecen arkadaslar emeinize saglik Sevgiler.....

slm merhaba buluşma organizasyonlarını hazırlamak çok emek istiyor bu işler gönüllülük ilkesine dayanıyor .Birincisi çok harıka imiş dostlarımızdan duyduğumuz kadarıyla .İkincisine katılalım dedik nasip olmadı aracımla kaza yaptım allah kımsenın basına vermesin büyük ihtimalle araç pert durumunda bu etkinliği düzenleyen emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim katılımcı dostlarıma da iyi bir etkinlik geçirmeleri dileğimle saygılarımı sunarım .

ayşegül01 şimdiden rabbim hayırılı ugurlu etsin .

""engelsiz bir yaşam için el ele"

spastik +suna gelmek istiyoruz
özlem hanın sizi aramıştım ben oğuz

Sevgili dostlar sizinle olmayi gercekten cok isterdim ama 31 mayis 1 haziranda dugunum olacak insallah bir sonraki organiizasyonda gorusmek diligiyle.Emegi gecen arkadaslar emeinize saglik Sevgiler.....
Ayşegül sana ve eşine ömür boyu saadetler diliyorum.Umarın bir sonraki buluşmalara eşinle gelirsin...

Elinize yüreğinize sağlık güzel bir proğram olmuş inşallah hep beraber olacağız :D

Çok teşekkür ederim ederim Ali abi ve kısmet olursa sizide düğünümde görmeyi çok isterim.

Emrullah abi çok teşekkür ederim ve inşallah düğünüme gelmenizi çok isterim.

Çok teşekkür ederim ederim Ali abi ve kısmet olursa sizide düğünümde görmeyi çok isterim.

Emrullah abi çok teşekkür ederim ve inşallah düğünüme gelmenizi çok isterim.
allah mesut etsin arkadaşım bir ömür boyu mutluluklar dilerim

Amasya görsellerine baktım oldukça güzel görünüyor:eek:

Gothica;
canım benim Günü birlik katılabilirsin. Hangi gün geleceğini bana söylersen sana ona göre yardımcı olabilirim seni görmek hepimizi mutlu eder görüşmek dileğiyle

Betty boop;
tamam canım not aldım

_DELAL_;
emin ol geldiğine daha çok beğeneceksin canım

ayşegül_01;
Canım benim ALLAH mesut etsin inşallah bir ömür boyu mutlu ol. Gelmez iden de gönüllerimiz bir bunu bilmek bile güzel

ALİ DOĞAN;
Geçmiş olsun ALLAH bir daha göstermesin.sizde birşey olmamasına sevindik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt