Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 2. Amasya Buluşması | 30-31 Mayıs 1 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sevgili arkadaşlar buluşma için sanırım herşey hazır ama biraz heyecan katmak lazım bence mesela bir şafakçımız yok niye yok bu işleri çok iyi bilen biri var acaba illaki dürtmek mi lazım alooooooooooooo şafakçı ses ver artık bak kızıyorum haaaaaa hıııııııııııııı öpüldün kim mi o kendini bilir herkese sevgi ve selamlar:)

Elinize yüreğinize sağlık güzel bir proğram olmuş inşallah hep beraber olacağız ..beni eklerseniz sevineceğim saygılar.

Ne güzel, Ahmet de geliyor demek :)

Adana'dan otobüsle gidecek olanlar var mı...???

Kulaklarım çınladı şef ama artık yeni heyecanlı arkadaşlara devrettim :D bizim şafak farklı haberin ola :D

Arkadaşlar listemizin son halini yayınlıyor ve listeyi kapatıyoruz.
Hepinize teşekkür ederim

Not : Gelemeyecek olan varsa lütfen bildirsin bizler de zor durumda kalmayalım...

Arkadaslar kalıcagımız otelin telefon numarasını yazarsanız memnun oluruz....

Selam arkadaşlar hani şafakçılık bir gün olur mu her gün kalan günü hatırlatacak bir gönülü aranıyor

Bugün ŞAFAK KÖMÜR SİYAHI Şef idare et....

ben gelmek isterdim ama baya uzak yer askerliği amasyada yaptım oradan bilipdurum izmirden amasya tam 13 saat keşke geleblsem ama hepinize iyi eğlenceler

duygu_bahçesi;

abla iyi günler bizi fatih musa melek olarak değiştirir misin ayşe abla gelemiyor

Ankara dan kafa dengi Eleman varsa Bana ayak uyduracak Aracımla gidiyorum Cuma sabah 9.30 gibi harekat ederim. Özelden Msj bırakırsınız. (Sandalye olması sorun değil)

Antalya dan gidecek olan arkadaşlar otobüsle gidiyorsanız hangi firma bilgi verirseniz sevinirim

Kabulümdür biremur allahım bu günleri bir daha yaşatmasın merhum kardeşlerimin mekanı cennet olsun

Gerçekten çok güzel inşallah kısmet olursa göreceğiz....

özlem seni seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

merhaba, ben istanbuldan ilk defa otobus ile yolculuk yapacagım hangi firmayı önerirsiniz ? tekerlekli sandelye ile ilk yolculugum olacak firmaların hiç birini daha önce denememiştim.

özlem seni seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Abicim bende sizleri çok seviyorum.undan şüphen olmasın.

Arkadaşlar kusura bakmayın işlerimin yoğunluğundan siteyle ilgilenemedim. Az bir zaman kaldı en az siler kadar bende arkadaşlarım da heyecanlı. Elimizden geldiğince iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çünkü sizler her şeyin en iyisine layıksınız.görüşmek dileğiyle inşallah hepinize sevgi ve selamlar

cdisci;
Abi bu gidişle otobüs biletlerini alacam :)

Kafanı yorma araba çok gel istediğini götür hangisi hoşuna giderse sınır yok yani :D

Allah razı olsun abim.... Düşünmen bile yeterli..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt