Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 2. Amasya Buluşması | 30-31 Mayıs 1 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istanbuldan perşembe akşamı saat 22 de hareket ediyoruz.cuma sabahı saat 6,30 da ben eşim ikiz kızlar ve 1 yaşında ahmet le amasya otagarına varıcaz.
hayırlısıyla

Son düzenleme:
Lâ Tahzen;

aynı anda gaziantep etkinliğine de ucak bileti aldım.orayla karıştı.

30 u amasya otagarında saat 6:30 da ordayız.

malesef teknik seplerden dolayı gelemiyecem :( artık baska buluşmalarda naisipse

Serkan gelmek mecburiyetindesin sen.Bekliyoruz seni.Bahane üretme kardeşim.
Herşey hazır.Çok emek verildi cidden güzel olacak. Sildir sildir heryere giderken buraya gelmezsen ayıp edersin :)
Hatta poşete koy Ankara havası getir.Diğer havayı nasılsadeğerli abimiz Cemil Bey sağlar :)
Merzifonda inecek arkadaşlar amasya ya minibüsler var ayrıca otobüslerde var ama otobüs saatleri Amasya ya geçiş için uymaz.
Minibüs otogara çıkmıyor o sebeple otel de biraz şehrin tepesinde kaldığından taksi ile ulaşmak durumunda olacaklar.
Özlem kardeşimin belirttiği gibi herşey hazır tek eksik sizlersiniz.Rabbim utandırmaz inşallah iyi bir şekilde ağırlarız sizleri.
Görüşmek dileğimle herkeze şimdiden hayırlı yolculuklar.
ŞEHZADLER ŞEHRİ AMASYA.
BU ŞEHRİ GÖRMEDİYSENİZ,EN GÜZELİNİ HENÜZ GÖRMEDİNİZ...

.

Manzaraya bak süper be, manzaraya karşı oturmak bile 1 yıllık çalışma stresini alır gider...

officer;
İlker abim sizlerle daha bir güzel olacak orası inşallah.

ÖNEMLİ :
Gelecek olan arkadaşlar otel de kimle kalacaksanız saat 4 e kadar bana bildirin bende otele ona göre oda ayırt ettireceğim. ODA SIKINTSI VAR ikişerli üçerli kalınacak odalarda

Canım ellerine sağlık resim eklemekle ne güzel yaptın. Ben resim elemeyi bilmiyorum bu iyi oldu

Selam Duygu hnm biz bu akşam ailece bınıyoruz ve sabah erken saatlerde otogarda olacagız.3 kişilik oda bize ayarlarsınız sevinirim

Allah kısmet ederse bende sabah 8 9 sularında oradayım aracımla geliyorum . Yorgunluğa değecek bir buluşma olacağını biliyorum uykusuzluğu düşünmüyorum :)

biz sanırım 12:00 gibi amasyada oluruz. nerede yakalırız sizleri.

malesef abi be giden yok burda edip dayımda ordan gececekmiş giden biri olsa inan hastada olsam yanınızda olcakdım şartlarımı zorlayıp :( bazı arkadaslarda otobusle geliyor bazı arkadaslar imkanlarından dolayı vaz gecdi :( onun için affınızı isdiyom cansınız

Sabah 6.00 gibi amasya otogarındayım.otelde kalamıcam.özeldende mesaj attım ama geç oldu biraz.kus.bakmayın.bilet bulana kadar canım çıktı. Nerdeyse gelemiyordum.askerlerin yemin töreni varmış.yerler dolmuş hep.hatta yer bulamadığı için binnaz hanım gelemicek.çok istediği halde :(

size dedik arabayla gidek diye tutdurdunuz otobus :(

Şef,ben eşlerimizle Savaş+3 kişide kendi arabaları ile gece 2 gibi yola REVAN olacağız...Umarım herkes Şehzadeler Şehri Amasya'ya sağ sağlim gider ve döner...Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler....Heeeyyy Tolga Ne ayak la!kafamı bulyon bi gül sensiz bir eksik olur bilmiyonmu?Edip'im uyku önemli dinlene dinlene olmazmı?sevgiler.....

sevgili emrullah kardeşim allah kazadan belladan sakınsın ..umarım sağ sağlim varırsınız ...tüm arkadaşlara selamlar eğlenmenin gezmenin tadını çıkatın. gelemediğim için üzgünüm malum gaziantep buluşmsını n işlerin den dolayı....

Amasya'ya giden tüm arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim. Şu an Amasya'ya yolculuk yapan ve yola çıkacak tüm arkadaşların yolları açık olsun. Allah hayırlısıyla gidip dönmeyi nasip etsin. Gönlüm sizlerle tekrar iyi eğlenceler.

Ben 2. molami bitirdim kısmetse 7.30 gibi ordayim. Kimseyi tanimiyo4um umarim unutulmam ;) iyi yolculuklar

Gec kalcam derken ilk otogar a ben geldim sanirim. Acaba otele giidecek olan arac nerden kalcacak

sanırım evine ilk dönen bizleriz.. gerçekten keyif aldığımız mutlu olduğumuz yepyeni arkadaşlıklar edindiğimiz son derece verimli bir programdı emeği geçenlere teşekkürler...

Duygu bahçesine böyle bir organizasyonu yaptığı için sonsuz teşekkürler :) güzel bir buluşmaydı

Yüreğine saglık bu buluşmayi organize edenlerin.

Yüreğine saglık bu buluşmayi organize edenlerin.
O kadar emek harcadıki Özlem Sultan güzel olmaması mümkün değil her ne kadarda bizlere nasip olmasada!İlker ne yaptın Diplomayı törenle verip fotoğrafladınmı?sevgiler....

Herkes çok eğlendi resimlerden onu gördüm umarım bir sonrakine katılabilirim işlerim müsait olursa denk getirebilirsem :) Hepinizin neşesi daim olsun ...

Yeni fırsat oldu girebildim siteye yine geç kalmışım, oysaki birileri hatırlatabilirdi..Güzel olmuşa benziyor düzenleyenlerin emeğine sağlık..

emek, özveri,saygı ve sevginin harman olduğu bu buluşmada emeği geçen Sayın,Duygu Bahçesi Özlem Ablamıza bu buluşmaya fiilen emek veren tüm dostlara ve aile bireylerine uzaktan da olsa haberdar olduğum ve de uzak mesafeleri yakın etmek uğruna yollara düşen tüm derttaşlarıma özverilerinden dolayı teşekkür ederim...
buluşma başlangıcın da yolda gelişen üzüntülü mini kazanın bizleri üzmesine karşın kazazedelerin bizlere verdiği olumlu havadan dolayı Sayın Ekem Emrullah abime,Şefim Mahmut abime ve de yolcuların yanından hiç ayrılmayan Sayın Cemil Dişçi abime ve ailesine de kendi adıma çok teşekkür ederim..
bir daha ki buluşmalar da tüm güzelliklerle buluşulabilmesi dileklerimle sevgi selinde çoşmanız temennilerimleme,
saygılar,

O kadar emek harcadıki Özlem Sultan güzel olmaması mümkün değil her ne kadarda bizlere nasip olmasada!İlker ne yaptın Diplomayı törenle verip fotoğrafladınmı?sevgiler....
abim diplomayı bizzat KOCAÇORUMLU abime teslim ettim o gerekeni yapacaktı. Diğer emanetlerde sahibine teslim edilmiştir.

çok güzel, samimi ve sıcak bir buluşmaydı. ayrıca özveriyle hazırlanmış bir organizasyondu. başta özlem hanım olmak üzere organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. ellerinize sağlık...

Selamlar...
Yine çok başarılı ve bir o kadar güzel bir organizasyondu. Başta Özlemciğim olmak üzere emeği geçen, yorulan yüreğiyle destek olan herkese çok teşekürler. Özlemciğim seni yüzyüze tanımak, şehrinizde bulunmak, eskimeyen dostları görüp yeni arkadaşlarla tanışmak ayrı bir mutluluktu benim için. Yeniden yeniden çookkk teşekürler canım :) veee bir sorum olacak:
Fotoları hangi başlığa atıyorsunuz, nerden bakabilirim acaba o konuda biraz cahilim de :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt