Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 5 Aralık 2010'da Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum biricik arkadaşım büyücü
cok fazla emek harcadın bizler icin ALLAH razı olsun herşey cok güzeldi

Bu organizasyonu yapan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi. Dışarda hava soğuktu. Ama içerdeki atmosfer güzeldi

Gerçekten dışardaki soguğa rağmen gayet sıcak ve güzel bi buluşmaydı.emegi geçen herkese teşekkürler arkadaşlar.

Çok güzel bir organizasyondu,ilk kez katıldım ve çok güzel geçti.Emeği geçen Büyücü,Firdevs ve Barok emeğinize yüreğinize sağlık ...:)

çok güzel bir buluşma oldu. katılan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.

not - arkadaşlar önümüzde yılbaşı var. onu nerede kutlucaz :))

Dışarıdaki soğuğa rağmen içeride onlarca dostla sıcak ve keyifli bir kahvaltı yaptık... Büyücü, Svedrif ve Barok'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... Benim için günün en güzel sürprizleri hasankrmn, alaimisema, svedrif ve kalbiselim ile karşılaşmak oldu...
Bundan sonraki buluşma Maltepe'de olacak ama tarih veremiyorum...
Ha bu arada fotoğrafları bu akşam ekleyemedim, yarın ekleyeceğim.. Herkesin bilgisine... :)

Emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler... Daha nice organizasyonlarda hep beraber olmak dileğiyle inşallah...

Havanın soğuk şakasına rağmen yoğun bir katılımın olduğu , sevdiklerimizle sohbet etme fırsatı bulduğumuz ,samimi bir buluşmaydı.
Katılan arkadaşların yaka kartlarının olması, sanalın gerçeğe dönüşmesinde anahtar rolü gördü diyebilirim.
Büyücü, Svedrif ve Barok'a özverilerilinden dolayı çok teşekkür ederim.Emeğinize sağlık arkadaşlar..

Burdan okuduğum kadarıyla buluşma son derece mukemmel gecmiş ama ben başta Büyücü, Svedrif ve Barok olmak üzere buluşmada yer alan bütün arkadaşlarımdan aranızda olamadığım için cok cok özür diliyorum.Dün biraz rahatsızlandığımdan dolayı aranızda olamadım.İnanın aranızda olmayı cok istedim.Her ne kadar oraya gelemesemde da hep sizleydim Bu organizasyonda emeği gecen Büyücü, Svedrif ve Barok'a cok cok teşekkür ederiz. Böyle güzel organızasyonların devam etmesini diliyoruz

Böyle bir buluşma düzenleyip bizleri bir araya getiren Firdevs Gül ve Barok arkadaşlarımıza öncelikle çok teşekkür ederim.Benim ilk buluşmamdı ama son olmayacak.Çekinerek geldim aslında nasıl yaparım uyum sağlıyabilirmiyim diye ama gördüm ki o kadar sıcak ve içtendiniz ki hiç yabancılık çekmedim.Herkesle birebir sohbet edemesemde gülen yüzler görmek yeterliydi benim için.İyiki gelmişim:)

ben öğleden sonra geldim bir saat kadar kaldım sabahtan neler kaçırdığımı bilmiyorum :) geldiğimde de orada olanların organizasyondan memnun kaldıkları her hallerinden belliydi. bu ilk buluşmamdı bu buluşmada genel izleyiciydim diğerlerinde başrole terfi ederiz :d çoğu arkadaşla tanışamadım inşallah diğer organizasyonlarda herkesle tanışma fırsatım olur.
buluşmayı düzenleyen arkadaşlara da teşekür ederiz :)

Çok güzel bir buluşmaydı..Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

maltepedekine umarım gele bilirimm

Teşekkür ederiz canlarr sizler varoldukça bizde varız :) Birimiz Hepimiz için Hepimiz Birimiz İçin...

bu buluşmayı başta büyücünün ve svedrif in düzenleyecegini duydugum an kendı kendıme dedım büyücü düzenlerse 4/4 luk bir buluşma olacagını tahmın etmıştım tahmınımdede yanılmadıgımı anladım her sey cok mukemmeldi sagolsun arkadaşlarımız herkezle tek tek ılgilendıler süper bir ev sahipligi örnegi gösterdıler davete kaltılan arkadaşlarında samımı ortamlarını görünce cok sevındım hepımız mutlu bır şekilde ayrıldık emegi geçen düzenleyen vede bu sıcak ortama katılan tüm arkadaşlara tesekkür ederim yenisini beklıyoruz BÜYÜCÜ VE SVEDRİF tekrar görüşmek üzere:)

Tanıdığım eski dostları tekrar görmek, sanal alemde tanıyıp da sonunda yüzyüzede görebilmek ve yeni tanışıp arkadaşlıklar kurmak çok güzeldi çok güzel bir buluşma oldu svedrif ve büyücü'ye emekleri ve bizleri buluşturduğu için teşekkür ediyorum bir dahaki buluşmada yine biarada bulunabilmek ümidiyle arkadaşlar... :)

En başta bize destek olan BAROK arkadaşımıza bize güvenip inandıgı için ve elinden gelen tüm imkanlarını seferber ettiği için sonsuz teşekkürler ediyorum...Kankilerin ilki ve en güzeli firdevs...Bu kadar içten yürekten sevecensin.Seni çok seviyorum biliyorsun:)
Ve buluşmaya konyadan kalkıp gelen, gelirken konya sekeri getiren sevgili ismail, garson lakaplı yüreği kocaman arkadaşım ayaklarına yüreğine sağlık geldiğin için...Ve Antalyadan bizim için gelmeyip de lütfen buluşma için gelmiş gibi görünen yeşil fıstıgımız hasanKRMN gelişinle o güzel gülüşünle neşemize neşe kattın. Seni gördüğümüze çok sevindik.İyiki geldin Teşekkürler...Abilerin en güzeli en yakışıklısı ANTİOKSİDAN ve sevgili yengem CEREN sizi yeniden görmek güzeldi.Bizi yanlız bırakmadıgınız için sonsuz teşekkürler...Ve ilk buluşması olup bizi kırmayıp üsküdardan bize katılan MAVİSEYYAH geldiğin için teşekkürler.LEVENTSARITAŞ sende geldiğin için sagol varol ama o bıyıkları kesmeyip dudak okumama engel olduğun için azcık teşekkür ediyorum:D MELİHA VE ÖZÇİÇEK sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.
Beni kızdırmaya çalışıp her defasında güldüren yüreği güzel AKSAHİN ve sevgili eşi DENİZCE sizi gördüğüme çok sevindim gelişinizle bizi çok mutlu ettiniz.Teşekkürler
Ve anadolu yakasınının uyus kızı SİRİNE:) Geldiğin için çok teşekkür ederim...Sevgili FORMULA...Seni yeniden görmek çok güzeldi... Bize katlandıgın için teşekkür ederim güzel insan...CELİK kardeşim beni yanlız bırakmadığın için sağol minettarım...Muhasebe kursumdan arkadaşım ve rakibim olan sitemize henüz üye olmayan ama olacak sevgili veysi(nicki efsun olacak) güzel konuşman için ve böyle bir günde rakibini yanlız bırakmadıgın için teşekkürler... Ve bizi böyle bir etkinlikte yanlız bırakmayan Alaimisema, sorunluinsanmıknatısı, senol abi, aytaç yıldız, aliş&maviş çiftine ve isimlerini sayamadıgım nice güzel insanlara çok teşekkür ederim.
Sağolun varolun.Başka bir buluşmada görüşmek dileğiyle

merhaba
ben ilk defa böyle bir organizasyona katıldım emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık çok memnun kaldım :)ama soğuktan hasta oldum maalesef:(yinede değdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt