Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 5 Aralık 2010'da Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canım ekledim ve çok sevindim:D

Bandırma çok uzak değil çık gel:D

:D
İşten fırsat bulamazsan biz gelirsek ne yapacaksın? Cümbür cemaat gelirz bak.İşten kaçamazsan çok pis kınarız seni:D

bende gelmek istiyorum mümkünmü? ve nasıl olcak

bilgi verirseniz sevinirim

İlk sayfada gerekli bilgiler verilmiştir...

Diğer açıklamalar: mekan engelliye uygundur. Engelli wc mevcuttur.
Mekana ulaşmak isteyenler için tel no: 0212 523 08 98. Tramvay metro metrobus ve otobuslerle gelinebilir. topkapı pazartekke duragına çok yakın. Bu linkte gerekli bilgiler mevcut: T.C. Fatih Belediyesi

Büyücüm arkadasın iş yeri bizim gelişimizi kaldırabilecek kadaergeniş mi yow:)))sor bi hele:))

inşallah orda olacağım
benide eklerseniz sevinirim

Nerimancığım bandırma alamaz bizi:D
yusuf özer eklendiniz...

evet arkadaşlar isim yazdırmak için son saatler...

buyucu;

bende onu diyorum ya büyücüm bandırma bizi alamaz eee sonucda koskoca engelliler.biz geliozz öle heryer alamaz bizi :D

Hele bir durun.Sohbette edin sohbetide..Arkadaş nasıl gelecem dedi yardımcı olalım:D

hemen olalım büyücüm kım nerde ne zaman dedi ben sohbete giremiyom cart die ucusa geciyom :D

Sezerin sordu nasıl olcak diye.. Nerden oldugunu bilmediğimden yardımcı olamıyom...
Evet son iki saat...

Sezerin nerden geleceksin arkadasım bize yer belirtirsen seviniriz :)

Arkadaşlar kadıköyden otobusle gelecek olanlar topkapı duragında inecekler merdivenden çıkacaklar tramvay duragını geçince surların içinden geçince hemen sagınızda kalıyor tesis

Metrobusle geelcek arkadaşlar asansörle yukarı çıkılacak tramvaya binip fetihkapı duragından ineceksiniz.Aynı sekilde surların içinden geçip sağa dönünce tetsisi görecekler

Metroyla gelecek arkadaşlarda aynı yolu izleyecekler

Ve pazartekke duragına gelenler eresin otelinin arkasından dolanıp İETT peronunu geçince bulursunuz

Artık gelmek isteyenlerin adını yazamıyoruz.İlginiz için teşekkürler...

valla bizde kadıköyden nasıl gideriz diye düşünüyoruz tarif edin bi yaaaa

Biz karar verdik metrobüsle gitcessssssss

Anadolu yakasında gelecek olanlar neden belli bir saat belirtip hep birlikte metrobus ile gelmiyorsunuz?
Bilen var bilmeyen var.Dokuzda söğütlü çeşme duragında olun hepiniz binip gelin daha kolay olmazmı?
20 dakikada topkapıdasınız

Gülcüm bu buluşma için ne kadar çok emek harcamışsın emeklerine sağlık .İnşallah güzel bir buluşma olur arkadaşlar için..

kız zaten metrobüs tek yol da zeytinburnunda inip ordan tranvayamı binsek yoksa metrobüsle topkapıyyamı gelsek:D

Cumartesi fuara katılıp ,arkadaşımı ziyaret edip pazar günü buluşmaya katılmayı çok istiyorum.Herşey yolundaydı fakat bir pürüz çıktı.İnşallah halledebilirim...Listedeki dostları görünce onlarla tanışmaya can atıyor insan ama işte bazen herşey yolunda gitmiyor...Listede adım kalsın inşallah katılırım...

Bende olmayı çok isterdim ama malesef... :(
Sizlere iyi eğlenceler arkadaşlar... Umarım güzel geçer gününüz...

Canım İstanbul yolları bana en erken Nisan sonu Mayıs başı görünecek bu gidişle...

Floli yaza doğru gel büyük bir piknik planlıyoz
karaman sen uyussun:D

Katılımcılar:
1- barok
2- svedrif+1
3- buyucu
4- Leventsarıtaş+3
5-Aytaçyıldız + 5
6- daylight+1
7-Mazlum
8-özçiçek
9-Şeker çocuk +1
10-Mavi seyyah
11-zübüş
12-%90 ihtimal ile gelecek sürpriz kişi
13-isim vermek istemeyen bir izleyici
14-egecan
15-Real
16-leccebüm
17-teksebebimsin+1
18-Kral+2
19-Sgurkan
20-Araz eylül+1
21-not-impossible
22-yargıç mehçul
23-fuat dönmez
24-babalık+1
25-ati
26-baharrrr
27-y.ikiz
28-nuray34
29-gülhatmi
30-formulla+4
31-zor olan bir bey
32-ticet77
33-delibankacı+1
34-maviş
35-aliş
36-corcoris
37-metehancan
38-alemdar
39-omur torpusu+2
40-salim52
41-neşe79+2
42-bedsicebedis+1
43-kalbiselim
44-senem
45-sürpriz iki kişi:D
46-sirine+2
47-meltem-
48-meliha
49- veysel çelebi
50- Hasankrmn( inanmıyorum)
51-alaisema+1
52-Balerus prensi
53-n.akdağ
54-bengisu_80
55-yusuf özer
56-Nihat49
57-+15(isimleri vermeyen kişi)
-------------------------
97
İlginize teşekkürler:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt