Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 5 Aralık 2010'da Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyküm Düşünmen hata:D Gel tabi
tabiki araz eylül

O varsa BEN yokum diyenlerin dikkatine ;

Gerek sohbet odasında gerek forumlarda başta ben olmak üzere birçok kişi kendi ailesine bile ayırmadığı zamanı bu siteye ayırdıklarının farkındamı????
Bazen seviyeli bazen seviyesiz olsada kopamadığımız bir sitenin üyeleriyiz.. :)
Organizasyon düzenlendiğinde dikkatimi çeken ya tanıdığım yada tanışma fırsatı bulamadığım bir çok arkadaş çeitli bahanelere sığınıp katılmaktan kaçındıklarını farkettim, fakat o arkadaşlar görmek muhabbet etmek istemediği 1 yada 2 kişi yüzünden 10 yada 20 kişiyi kırdığının farkındamı acaba????
Bizler yetişkin insanlarız elbet sitemizde önce arkadaş sonra dost en nihayetinde gönül ilişkileri olabilir tanışır konuşursun anlaşamazsan ayrılırsın yada mutlu sonsa kavuşursun elbette ayrılık üzücüde olsa herşeyde bir hayır vardır deyip susmak hayata devam etmek sevenleriyle birarada olmak en güzelidir.. peki ayrıldığı kişiyi görmemek muhatap olmamak adına diğer sevdiklerinizi kırmak????
Temennim ne olursa olsun şahıslar arasında varolan sorunlar her türlü olumsuz düşünceler dışarda kalmalı bu tür organizasyonlara katılıp sevdikleri ile birarada olmaya çaba harcamalarıdır..
5 ARALIK 2010 İSTANBUL BULUŞMASINDA GÖNÜLLERİN BİR OLMASI DİLEĞİMLE....

firdevs bu konuşma metnini erdoğanın danışmanlarımı hazırladı sana:D siyasete girmeni şiddetle tavsiye ederim yardımcında gül olur valla % 55 oy alırsınız:D yersen:D

hahahah ticet ben yazdım ben düşünüom siyaset tüm engelliler bana oy verse tamamdır :)

bütün engelliler sana oy verir tabide sende tansu çiller gibi 2 anahtar sözü verme sakın :D ben yazdım ben düşündüm demişsin ya aklıma kendim yazdım kendim oynadım muhabbeti geldi dua edin işim çıkmasın seni ve gül ü sinir edicem buluşmada:D

:D bekleriz bakalım kim kimi delirtio buluşmada hahahahah sen kankim ve benle başedemezsin ki

yeter yeter diye yalvaracaksınız kankisimiş hahaha:D

Beni de +1 olarak ekleyebilir misiniz..? Kısmetse bende geliyorum :)

maşallah maşallah. yok mu arttıran :))

Evet liste epey kabardı umarım yazdırıpda gelemeyen olmaz kalabalık çok güzel ve eğlenceli bi buluşma olacak.. :)

svedrif;

Firdevse bu konuda katılıyorum sonucda olan seyler her ne olursa olsun iyi yada kötü olanlar iki kişinin arasındadır vede dierlerine yansıtmanın yada onlara maal etmenin anlamı yoktur.Olan olmus biten de bitmiştir tek yapılması gereken iki tarafda birbirlerine güzel dileklrde bulunarak gecmişe bakmadan hayatlarına devam etmeleriher iki taraflar içinde en hayırlısı olanıdır

Bende gelicem arkadaşlar +1 olarak eklerseniz sevinirim.

;);););););)
BİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!
Şirine +3 süprisssssssssssssssssssssssssss;););) ama süprislerden birisi gelmesse Şirine+2'yiz:p
büyüm uzun yoldan geldik kusura bakma....anca karar alındı anca haber veriyoruzzzz....
veeee GE-Lİ-YO-RUZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

kımmış kım diğer 2 kışı söle bakem ona göre gelem bende kuzummm :)

Katılımcılar:
1- barok
2- svedrif+1
3- buyucu
4- Leventsarıtaş
5-Aytaçyıldız + 5
6- daylight+1
7-Mazlum
8-özçiçek
9-Şeker çocuk +1
10-Mavi seyyah
11-zübüş
12-%90 ihtimal ile gelecek sürpriz kişi
13-isim vermek istemeyen bir izleyici
14-egecan
15-Real
16-leccebüm
17-teksebebimsin+1
18-Kral+2
19-Sgurkan
20-Araz eylül+1
21-not-impossible
22-yargıç mehçul
23-fuat dönmez
24-babalık+1
25-yabangülü7234 + cümbür cemaat
26-f-f
27-y.ikiz
28-nuray34
29-gülhatmi
30-formulla+4
31-zor olan bir bey
32-ticet77
33-delibankacı+1
34-maviş
35-aliş
36-corcoris
37-metehancan
38-alemdar
39-omur torpusu+2
40-salim52
41-neşe79+2
42-bedsicebedis+1
43-kalbiselim
44-senem
45-sürpriz iki kişi:D
46-sirine+2 yada +2
47-meltem-
48-meliha
49- veysel çelebi
50-

barok;

barok bey biz elimizden geleni yapıyoruz sanırım istanbulluların ancak bu kadarı evlerinden çıkıp bir nefes almak sitede hergün muhatap olduğu kişilerle 5 saatte olsa birarada olmaktan kaçınıolar ve sanal ortam daha güzel geliyor onlara oysa asıl reelde birarada olmanın keyfi bir bambaşka....

Alllah denirrrrrrrrrrrrr buna fıstıkkkkkkkkkk

Veysel eklendiniz

Karaman bende geliyorum demeyeni eklemiyoz:D Belki eklerim:D
Gelecem dersen eklerim:D

hasan hocammm sen geliyorum dersen gelirsin. :)

mucuksss alaisemam gel canım gel tanışalım seninle :)

barok biliyorummm kankimle haberleşirsin... ben ona sölerim son durumları ok :) hayırlısıyla süper olcak

babalık iyi güzel söylüyorsunda bizden bu organizasyonu yaparken gelcek kişi sayısını istediler buna göre hizmet elemanı temin edecekler..artı bu organizasyonun diğerlerine pek benzeyeceğini sanmam değişiklikler olcak öncelikle 100 kişiye tek tek tanıtın birbirnizi demektense herkese yaka kartı verilcek kim kimdir yanına gittiğinizde göreceksiniz..ve bize isimler bundan dolayı lazım.. :) anladınızmı efendim... yangından malmı kaçırıoz kimse kendini saklamasın ismini yazdırsın....

Katılımcılar:
1- barok
2- svedrif+1
3- buyucu
4- Leventsarıtaş
5-Aytaçyıldız + 5
6- daylight+1
7-Mazlum
8-özçiçek
9-Şeker çocuk +1
10-Mavi seyyah
11-zübüş
12-%90 ihtimal ile gelecek sürpriz kişi
13-isim vermek istemeyen bir izleyici
14-egecan
15-Real
16-leccebüm
17-teksebebimsin+1
18-Kral+2
19-Sgurkan
20-Araz eylül+1
21-not-impossible
22-yargıç mehçul
23-fuat dönmez
24-babalık+1
25-yabangülü7234 + cümbür cemaat
26-baharrrr
27-y.ikiz
28-nuray34
29-gülhatmi
30-formulla+4
31-zor olan bir bey
32-ticet77
33-delibankacı+1
34-maviş
35-aliş
36-corcoris
37-metehancan
38-alemdar
39-omur torpusu+2
40-salim52
41-neşe79+2
42-bedsicebedis+1
43-kalbiselim
44-senem
45-sürpriz iki kişi:D
46-sirine+2
47-meltem-
48-meliha
49- veysel çelebi
50- Hasankrmn( inanmıyorum)
51-alaisema+1
52-Balerus prensi
53-n.akdağ
54-bengisu_80
55-yusuf özer
56-Nihat49
+
-------------------------
89
ÖNEMLİ NOT:
BU GÜN ÖĞLENE KADAR GELMEK İSTEYENLER İSİM YAZDIRABİLİRLER...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt