Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Engelliler Fasılla Şenleniyor Buluşması - 29 Haziran cumartesi 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aykan Kumkapı olsun mekan hem anadolu hemde avrupa yakası katılımları için ortada bir yer olur . Daha çok gelen olur böylece kumkapı olursa.

Sevgili Engelluel arkadasım nacizane bir öneri sunucam alternatif olarak
kadikoyde girisi ve lavaboları düz olan uygun olan bir mekan biliyorum...
hem eglencesi hem hizmet kalitesi adına şık bir mekan.(gittim gezdim gördüm baabından.).:))
Mekanın ismi KALLAVİ kadikoyde ulasım zorluguda cekmez sanırım arkadaslarimiz.
iletisim telefonlarini vereyim siz fiyatlar konusunda gerekeni yaparsınız
anlaşirsanız neden olmasın.. kisi sayısını siz kendi dogumgunu partinize gelecek saz ekibiz dısında:)
5 ila 6 kisi fazla ilave edersiniz boylece mekana mahcupta olmamis olursunuz sayı konusunda...

kallavi:[SIZE=2] 216. 414 44 68 - 347 72 25

gsm:0530 523 66 76[/SIZE]

Evet kallaviyi biliyirim
sesi guzelcildi parlak bir beyzade vardı hatta kızıltopkta idi yeri
güzel bir alternatif olabilir

bu aradaaa yanlış anlaşılma oldu sanırım
21 haziran doğummgünüm oldugu iiçin cumarteiye çekemem ancak bir sonraki hafta olur demek istedim
ayrıca kumkapı önerisi gelmiş
kumkapı fasılda taht tır. ancak kalabalık olusu sebebi ile sorun olacağını dusunuyorum
kalabalık hmede fazlası ile:)

Özet geçelim
Tarih 29 HAZİRAN
Mekan KALLAVI (Kallavıyı ben sevmemiştim bu arada :) emekli öğretmenler derneği gibi gelmişti bana :) )
*** mekan durum ve şartlara gore değişeebilir

Arkadaşlar kallavi ile görüştüm
tekerlekli sandalye kullananlar açısından sorunlu olabileceğini söylediler
genelde ölü bölgeleri lavabo olarak kullandıkları için ya ust kat ya bodrum kat olmakta
buda sarmal ve dar bir merdiven demektir

alternatif arayışlar sürmektedir
sanırım mekan seçiminde katılımcıların merdiven çıkıp çıkamayacakları büyük önem arz ediyor

engellektuel arkadasım faslı şahane karsıda olursa biz gelemicez.. kadikoy tarafında yaparsanız organizeyi
ben ,nermin34 ve nursan arkadasımız seve seve katılcaz... ben yıne size nacizane bi mekan adı vereyım onuda arastırın
caddebostan "bizbize fasıl" var... onunda girişi bikaç basamakli ama kolay.sandalyeliler icin yardımda alınabilir.
girişteki elemanlardan ... dier bir mekan ise bostancıda "sofra barabar "diye bir yer..
artık tarihi netleştirip kisileri eklemeye başlasakta kopmaya hazırlansak diyorum
siz ne diyosunuz?:)))

hazan68 nermin34 ve nursan olurda ben olmam mı:)Kadıköy'de olursa beni de eklermisiniz lütfen

Değerli Aykan Arkadaş,
Öncelikle FASIL fikrinizi tebrik ediyorum ve diyorumki çalsın sazlar eğlensin engelliler J
Meyhanede şarkılar ve halaylar eşliğinde çoşmaya, yemeğe içmeye (tozutmadan, cozutmadan) ve eve geç dönmeyi sorun etmeyecek olanlar kop kopa varmısınız JYukarıda saydıklarımı yapamayacak olanlar lütfen muhalefette yapmayın J
Kartal - Kadiköy arasısında mekan ayarlarsanız eğer, eğlenceyi kaçırmak istemem bende varım diyorum :)
Betül'cüm saz ekibi olarak seni aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

nursancım senin icin huysuz ve tatlı kadın şarkısını istek parca olarak yazıcam
bolca beyaz pecete ve kalem bulundurun lutfen yanınızda:)))

Dönülmez Akşamın Ufkundayız Vakit çok Geç bu şarkıyı birlikte dinlemek ayrı bir zevk olacak benim için:)

Benzemez kimse sana tavrına hayran olayım:)))

hazancım benim içinde bir şarkı seçersiniz

arkadaşlar
hafta sonu mekanları bizzat ziyaret ederek merdiven lavabo gibi yerlerim fotoğraflarını paylaşacağım
Hazan68 dediğin gibi birkaç basamak sorun olmayacaktır ve benim önerim yunan müzikleri ilede eşsiz bir keyif veren günizi meyhanesinden şaşmamaktır

Aykan patron sensin kadikoy tarafında olursa biz herturlu uyarız prg.

aynen
benim gönlüm kadıköy günizi meyhanesi
emin ol cok sıcak işten samimi bir yer
haftasonu bi kaç fotosunu cekip yukler yorumlarınıza sunarım
umarım sizlerde beğenirsiniz

Aykanım organizatörüm :D tam benlik olmuş bu etkinlik yahuu şuan çok pis içim gitti :( ama tarih uymuyo hepiniz birer duble de benim için atın :))

:) mekanı görünce çıkmak istemeyeceksin
bi ara gidip fotoğraflarını çekcem
çok hoş şirin bir rum meyhanesi

tuvalet gurusu gibi lavabolarıda çekeceğim :)
bu hafta hallederim artık

selam arkadaşlar bende gelirim tanismak sohbet etmek için alkol almam ilaç kullandigim için ama meyva suyu içerim :)

aykan arkadaş kadiköy ola bilir bana yakin :D

Sevgili Aykan ;
fasıl bulusmasi icin sanırım cok fazla katılımcı olmayacak gibi gozukuyor.
bu eglence isini erken tarihe cekmek mumkunmu acaba...?
senin ve arkadaslarin icinde uygunsa 8 haziran veya 15 haziran bizlere uygundur diyoruz..
ilerleyen tarihlerde sıcaklarin artmasıyla birlikte istanbul dısına cıkma durumu olabilir .
o nedenle yazı fasılla karsılayalım derim herkese uyarsa...:)

Fasıl heyecanımızı kaybetmeden biran önce yapalım, eğlenelim, çoşalım diyorum J Hazan'cım fikrine katılıyorum eğer tüm katılımcılara uygun ise 8 veya 15 Haziran bana uyuyor diğer türlü olursa büyük bir ihtimal ben şehir dışında olacağım için katılamayacağım.
FASIL CAN’dır diyen Aykan arkadaşıma sesleniyorum bu candan beni mahrum etmeyin lütfenJ))))
Tarihi öne çekme fikrini değerlendirip bir kamuoyu yoklaması yaparsanız çok sevinirim J

Aykan benimde o hafta kuzenim gelecek Trabzondan,haziran sonu olursa gelme ihtimalim biraz zor gözüküyor :(

Arkdaşlar
Fasıl Mekanımız Kadıköy rıhtımda benzin barın yanı olarak Kadıköy fasıl olarak değiştirilmiştir
mekan tek kat ulaşım duz ayak tekerlekli sandalye kulllanan arkadaşlarımmız içinde uygun bir mekan olup sadece lavaboda biraz zorluk yasayacaklarını soyleyebilirim

mekan hakkında detaylı bilgi http://www.fasilkadikoy.com.tr

G
elelim fiyatlara :)
ordov tabağı
ara sıcak
salata
2 yerli içecek
toplam 60 tl

tarih 29 haziran cumartesi olarak değiştirilmiştir.

Katılımcıları netleştirmek adına tekrar yazarsanız sevinirim

Mekana ulaşım kadıköy rıhtmdan haldun taner önnden karşıya geçin ve sağ tarafa doğru haldun taneri yan tarafınızdan ayırmadan devam edim ... teb banakası ... benzin pub bar ve hemen yanı kadıköy fasıldır
akmar pasajının arka sokağındanda giriş vardır

Hazan68 malesef 8 ve 15 haziran haftaları benim açımdan uygun değildir. iş değiştirdiğim ve gerekli çalışmaların uyarlanması vs olarak bakınca en uygun 29 gözüküyor arkadaşlar
ancak dediğin gibi fazla gelen olmayacak :) amacımız 20 40 60 kişi toplamak değil zaten :) ve bu sebebden mekanı yeri ve zamanı birlikte seçmemiz doğru diye düşünmüm
ankaradan katılacak bir arkadaşımızda bize heyoo diyerek aramıza katılacak

bu açıdan baktıgımızda 29 uygundur diye dusunuyorum
ancak sizlerinde vurguladığı üzere 29 uygun değil derseniz baska bir tarih söylerseniz sevinirim

Aykan öncelikye yeni işin hayırlı olsun...
bir bakıma işinide kutlamiş olcaz boylece.. :) yok bunu saymam işi kutlamak icin ayrıca bir eglence yapalim dersende oda uyar.:)
29 haziran icin sehir dısında olma ihtimalim var.. (kesin olmamakla birlikte..)
istanbulda olursam en baş köşede fasıllancam sizlerle:))

hazan68 önerin nedir ? nursan da bu tarihte katılamayacağını belirtmiş
haydi tarihi siz belirleyin
29 haziran öncesi olmasın ama :)

Zaten seçenek olarak 06 Temmuz kalıyor arkadaşlar, çünkü;08 Temmuz da Ramazan başlayacak sanırım,Ramazan sonra olursa olur :D

arkadaşlar malesef 29 haziranda tarih netleşmiştir
önemli bir sebebiniz yok ise mümkün meltebe değiştirmeyelim derim

Aykan arkadaşım öncelikle yeni işin hayırlı olsun başarılar diliyorum,

Fasıl için tatilden bir kaç gün erken dönmeye çalışacağım, 29'unda görüşmek üzere:)

merhaba nursan
yani katılamayacaksın :) doğrumu anlıyorum
kim tatilden erken dönmek ister ki?
yanlışmı düşünüyorum :)

Artık FASIL için erken döneceğim Aykan başka yolu yok bunun :)
Baş köşedeki yer için Hazan ile kapışacağız sanırımki :)))))
Yasaklar artmadan, özgürlüğümüz kısıtlanmadan felekten bir gece çalalım diyorum, şimdiden keyfli bir gece olmasını diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt