Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Engelliler Nazilli'de buluşuyor | 27-28-29-eylül 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bana birini daha eklermisiniz lütfen

ya arkadaşlar bu başlığı neden duyurular bölümüne yazdınız.kimse görmediği için katılım az olur.modlardan birine söleyin konuyu ilgili yere taşısınlar.yada yeniden bilgilerinizi "SİTE ÜYELERİNİN BULUŞMA".......bölümüne yazın lütfen.

çeto bey ltf iletişim bilgilerinizi yazarmısınız size ulaşalım

Merhabalar güzel bir buluşma olacağından eminim... rica etsem :1 eklermisiniz

Arkadaşım ben çok özür diliyorum .unutmuşum ayın 28 inde uşakta bizim tiyatromuz var arkadaş hatırlattı çok özür diliyorum gelemicem .ama çok istiyordum.hatta c.tesi uşaktan direk oraya geçmeyi bile düşündüm ama bu hem yorucu hemde bişiye benzemicek benim adıma.adımı silermisiniz lütfen .ama bir hafta önce yada sora olsa kesin gelirdim .iyi eğlenceler.

Arkadaşım nazilli otogarından bizi alacak mısınız buna bi cevap alsam

Serkan kardeş buluşma olcaktır için rahat olsun kardeş.

ben len balantıya girebilirmisiniz presses hanım

mejacını görmemişim prenses hanım ama bu bir üye buluşması değiştire bilirseniz iyi olur

celal utar + 2 arkadaşımla bu buluşmaya katılmak istiyorum.

Ya bulusma sayfasını bulamıyorum site bulusmasında neden değil. simdiye kadar bulusma sayfasındaydı baslıklar..

duyurlar bölümünden girin lütfen

elif_kız arkadaşlar duyurulardan girerlerse kayıt yaptıura bilirler ,eğer olmasa bana bilgi verin ben onların adına girerim .tel no.:05303952440

gelecek arkadaşlar nazili otogrda alınacaklar. lütfen saat kaçda otogarda olacaklarını bildirin
tekerlekli sandalyelen gelenler içinde otobüsümüz mevsuttur

arkadaşlar cuma günü akşam hotelde eglence var.

hayırlı akşamlar

lütfen mehmet27 eklermisiniz füssün hanım

emegi geçen herkeşe şimdide çok teşekürler allahım kolaylık versin başarılarınızın devamınıdilerim iyi eglenceler.

gönül özgüven'i de eklermisiniz füssün hanım

Gönül ablamıda özlemisdim. çok sevindim.vildanda gelsin yaaaaaa

selam arkadaşlar günümüz yaklaşıyor geç kalmayın
kayıtları yaptırın fırsatı kaçırmayın

selam gönül dostlarım hayırlı hafta sonları dilerim.

​sevgili dostlarım benide + 1 kişi olarak toplam 2 kişiyiz yani eklerseniz sevinirim ankaradan selamlar ve başarılar diliyorum tüm can dostlarla güzel günlerimiz olacak hep beraber kaynaşacaz dostluklarımız yine ebedileşecek inşallah.. Selam ve sevgilerimle osman bolat..

inşallah baharcım hep güzellikler bizleri bekler herşey güzel dostluklar için olur inşallah..

Nazilli buluşmasına neden talepin olmadığını anlayamadım...:confused: bence her zaman gezemeyeceğimiz güzel yerleri gezip göreceğimizden harika üç gün geçireceğimizden eminim

bayrama yakın oldugundan dolayı melasef :( memlekete hazırlık iyi eglenceler

hayırlı akşamlar dostlar
vildan hanımı da eklermisin füssün hanım

tşk'ler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt