Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Engelliler Nazilli'de buluşuyor | 27-28-29-eylül 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende Gelmek İstıyorum Benim İsmimide Yazarmısınız MiKaiL.S

MiKaiL.S DE EKLERMİSİN FÜSSÜN HANIM.tşk.

hmmm iyi eğlenceler..Buluşma resimlerinizi bekliyoruz..

bulanlar da nazlanıyor. gelmiyor fusun kardeş rica etsem buluşmalar bölümüne eklermisin herkezin ortak isteği.

bu organizasyonu tam anlayamadım. kimler yada hangi kurum sponsor oluyor. otel haricindeki etkinlikleri kimler organize ediyor vs vs??

Eski bir dosta yeriniz var mı KARDEŞ.:)..? ÇOK ZOR GÖRÜNÜYOR AMA GELEMEZSEMDE YÜREĞİM SİZLERLE BAŞARILAR...

imkanı olanlar için güzel bir buluşma olacak gibi..gördüğüme göre güzel yerlere gidilecek..yaz tatilinde olsaydı katılmayı çok isterdim.gideceklere şimdiden keyifli bir buluşma diliyorum :):):)

herzaman eski dostlara kapı açıktır hasan kardaş....:D:D

sairinsevdasi46;

Sağol osman abicim çok güzel eğlenecez inş.
Bu arada taşınması çok iyi oldu. Elinize sağlık :)

ümmü güllsüm +3 kişi daha eklermisin füssün hanım

Çeto;
Listenin son halini baştan sona düzenlenmiş halde son mesaja ekleyin, ben tam listeyi ilk mesaja taşıyacağım.

SLM Jem bey:, yarin musait zamanda bellitirim

1-ELİ KIZ +2
4-ceto27+15
20-babalık
21-delikanlibankaci+1
23-imajreklam+1
25-ilkyaz+6
32-öteki
33-Aliyem+2
36-tolga06+3
40-Celal Utar+2
43-Mehmet27
44-Gönül Özgüven
45-sairinsevdasi46+1
47-Vildan Hanım
48-MiKaiL.S
49-Ümmü Gülsüm+3
53-Ayşe +10 ödemiş gurubu
64-

Jem Bey listenin son hali bu TŞK.........:)

Ceto bey son listeye beni eklemeyi unutmuşunuz... Jem bey sizden 1 eklerseniz sevinirim ilginize tşk ederim

ya özürdülerim nazom bende diyordum bie eksiklik var ama kimdiye .......:(:(:(
nazom +1 eklermisiniz lütfen

Bu küçük hatayı antep baklavısı getirerek nazilli'de hep beraber yiyerek telafi edebiliriz :D:D

tamm anlaştık antep baklaavası sizin gibi gönül dostlarıma feda olsun ...........;););)

hayırlı geceler dostlar
nazom 'mu da eklermisiniz füssün hanım

Tşk ederim arkadaşım...gönlü zengin antepli dostlarımızdansınız :)

Selamlar arkadaslar cok ozendim simdi bende gelmek isterdim

[ı]sevgili arkadaşlar bana bir kişi daha eklemelerinizi şairinsevdası46 + 2 lütfen eklerseniz sevinirim başarılar diliyorum.[/ı]

sairinsevdasi46+2 olarak nazom +1 olarak düzeltirmisiniz füssün hanım.....TŞK...

Ceto27 cok isterdim gelmeyi isler cok yogun izin vermezler yogunluktan dolayi tesekkur ederim umarim organizasyonunuz guzel gecer yinede izin ayarlayabilirsem gelirim kismet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt