Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veda33

Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
18.03.2011 ile 20.03.2011 tarihleri arasında belirtilen 2 kişilik ve 3 kişilik odalarda toplam 20 oda rezervasyonu yapılmıştır.
Buluşmaya katılacak olanların kontenjanımız sınırlı olduğu için en son 20 şubat 2011 tarihine kadar isimlerini bize bildirmeleri rica olunur..

Organizasyonun Tanımı: Engelsiz yürekler gaziantep'te buluşuyor.Engelsiz yürekler gaziantep'te buluşuyor.
Organizasyonu düzenleyen kişiler: ramazan taşkın ( 0532 707 6201 ) & emel akkuş (yörükkızı) ( 0506 515 6610 )
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Gaziantep
Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: trp ve dbl kişi başı fiyatımız: 45,00 tl (b.b.kdv dahil)
Organizasyon Tarihi: 18-20 Mart 2011
Diğer açıklamalar:

Konaklama ve yemek organizasyonunda uygulayacağımız program aşagıdaki gibidir ;

aktiviteler ( free hizmetler )
  • sabah kahvaltısı ( açık büfe )
  • lobbyde içilen tüm sıcak içecekler (sınırsız)
  • sauna
  • türk hamamı
  • fitness - center
  • wireless
  • bilgisayar odası
  • kapalı otopark

YEMEK MENÜSÜ

18 MART 2011 (CUMA) TARİHİNDE GELECEKLER İÇİN;

SABAH ERKEN GELEN ARKADAŞLAR OTELDE KAHVALTI

ÖĞLE YEMEĞİ (LAHMACUN- AYRAN - BAKLAVA PİKNİK ALANINDA)

AKŞAM YEMEĞİ
Süzme çorba
Paçanga Böreği
Pilav Üstü İncik
Burma Kadayıf
Alkolsüz içecekler

19 mart 2011 (Cumartesi)
Sabah Otelde Kahvaltı
Rumkalede öğle yemeği (Halfeti Belediye Başkanı tarafından verilecek)

Akşam yemeği
Lebeniye çorba
Karışık Izgara
Salata
Şekerli Peynir Böreği
Havuç Dilimi Baklava
Alkolsüz içecekler
SHOWLU ÇİĞ KÖFTE (SIRA GECESİ EŞLİĞİNDE)
Fıstık ikramı

20 MART 2011 (PAZAR
Otelde sabah kahvaltı
(Serbest)

NOT: LOBİDE TÜM SICAK İÇECEKLER ÜCRETSİZ.
TÜRK HAMAMI ÜCRETSİZ

* otelde alkol ücrete tabiidir. Anlaşmamız gereği kullanmak isteyenlere % 20 indirim
** cuma ve cumartesi akşamı otelde müzik eğlence
*** katılacak olan herkesin genel isteği olursa otel dışından sıra gecesi ekibi ayarlanacak. Ancak bunun ücretini bireysel
olarak herkes eşit miktarda ödeyecektir.( ortalama 5 -10 tl civarındadır)
**** oteldeki bunların dışında herhangi bir aktivide isteyenler % 20 indirimle yararlanacaklardır.
***** bir normal birde engelli otobüsü ayarlanmıştır .
Gaziantep kalesi ( kalınacak otel kalenin dibinde akşam manzara süperr )
Gaziantep müze gezisi
Zeugma
Hayvanat bahçesi
Alleben göleti
Rum kale (HALFETİ) ("kayalığın nerede bittiğini, insan eserinin nerede başladığını söyleyebilmek çok zor” dedirtecek kadar doğayla uyumlu mimari özelliğe sahiptir. Kale iki beden halindedir)

****** Rum kalede tekne turu yapılmaktadır. isteyen arkadaşlarımız tekne turundan indirimlii olarak yararlanabilirler (makimun 5 tl)
******* biz burda kendimize ait araç yetersizliğimizden ve düzenleyen bizlerin imkan kısıtlılığına bağlı olarak herkes kendi imkanları ile otele geleceklerdir. (otogardan otele taksi fiyatı 15 tl ayrıca otagardan otele otobüs ve dolmuş mevcuttur 1.5 tl) (hava alanından merkeze servis kişi başı 9 tl.)
siz gelecek olan misafirlerimiz zorda kalmasın diye araştırdık bilginize sunduk.

Organizasyona katılacak olanlar : (Güncellenmiş liste.. )
[FONT=Tahoma]
1 ) Ramazan Taşkın
2.) Emel Akkuş + 5
8.) Murat0180
9.) Koca çorumlu
10.)Hasan karaman
11.)Feyza gel
12.)Aytaç yaran + 1
14.)Bozkırıngülü
15.)Gökhan tükenmez
16.)Ali doğan +eşi
18.)Ümit çakıcı
19.)Seden
[/FONT]

[FONT=Tahoma] 20.)Maviperi ( eylül)
21.)Konyadan ali [/FONT]
[FONT=Tahoma] 22.)Nazlı erkılıç
23.)Leyla
24.)Zehirli yaprak + 1
26.)Yörükoğlu [/FONT]
[FONT=Tahoma] 27.)Ayşegül_01
28.)Miremur + eşi meral hn.
30.)Armağan
31.)Tolga06
32.)Laleli
33.)Gül gülümse
34.)Hüseyin köse + 7
42.)Bager Özlem
43.)Medine Kaya
44.)E.Zuhal karaca
45.)Mahmut Üzelgök ve eşi Gülhan hanım..
47.)Bilbuhli + 1
49.)Müteharemi (antalya)
50.)Gökay46 + 1
52.)ßirtan + 2
55.)İlker + 1
57.)Ada + 1
59.)Son_savaşçı + 1
61.)Elif_kız + 1
63.)selahattin
64.)Öznur
65.)Elif_gibi
66.)Sevimli_mucize
67.)Edipbalkan + 2
70.)Mikocan
71.)Matrix [/FONT]
[FONT=Tahoma]72.)Dilektuba
73.)Sphinx
74.)Kadirkaplan + 1[/FONT]
[FONT=Tahoma]76.)Konyadan 3 kişi[/FONT]
[FONT=Tahoma]80.)Konya 3 kişi[/FONT]
[FONT=Tahoma]84.)Abdullah +1[/FONT]
[FONT=Tahoma]86.)Naci+2
87.)Necmettin[/FONT]

[FONT=Tahoma]Gelecek olan arkadasları sabırsızlıkla bekliyoruz.. Gelemeyecek olan arkadaşlara da inşallah başka yerde, başka buluşmalarda beraber oluruz, yüreğimiz gönlümüz bir olacaktır arkadaşlar..:)[/FONT]

18 -20 MART GAZİANTEP BULUŞMAMIZ İLE İLGİLİ SON DEĞİŞİKLİKLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

NOT 1 :BULUŞMA CUMA HERKES OTELE GELDİĞİ SAATTE GİRİŞ YAPTIRACAK. CUMA AKŞAM YEMEĞİ VE EĞLENCE İLE BAŞLAYACAK.
CUMARTESİ KAHVALTI SONRASI GEZİ TURUMUZ BAŞLAYACAK GEİZLECEK YER ÇOK OLDUGU İÇİN ZAMAN SORUNU OLMAMASI İÇİN CUMA GÜNÜNDEN
HERKESİN OTELDE OLMASI GEREKMEKTEDİR.
ÇÜNKÜ CUMARTESİ ERKEN HAREKET EDİLECEKTİR GEZİ İÇİN.
CUMARTESİ GEZİ DÖNÜŞÜ AKŞAM YEMEGİNİN ARDINDAN SIRA GECEMİZ GERCEKLEŞECEKTİR.
PAZAR GÜNÜDE ÖGLEN VE SONU OTELDEN ÇKIŞLAR YAPILACAKTIR.
NOT 2 : HALFETİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZDEMİR,
HALFETİDE SİZLERİN ONURUNA ÖĞLE YEMEĞİ VERECEK VE
AYNI ZAMANDA ÜCRETSİZ TEKNE TURU YAPTIRACAKTIR.
SAYIN BAŞKANIMIZA KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
NOT 3 : CUMARTESİ AKŞAMI SILA GECESİ YAPILACAKTIR.
SILA GECESİ ÜCRETSİZDİR. SILA GECESİNE SPONSOR OLAN
HOKEY FEDERASYONU BAŞKANI SAYIN SADIK KARAKAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
SIRA GEEMİZDE ÇİĞ KÖFTE PARTİSİ VARDIR.
MEYAN ŞERBETÇİMİZDE SİZLERE MEYAN ŞERBETİ İKRAM EDECEKTİR.
SIRA GECEMİZ OTELDE OLACAKTIR OTELWE mg-anasayfa

Tek kişi kalmak isteyen arkadaşlar bir geceliği 60 TL karşılığında konaklayabilirler...
Eşiyle birlikte gelen arkadaşlalarımız kendisi kişi başı günlük 45 tl ödeyecekler. Yani odada kaç odada kaç kişi kalacaksa kişi başı 45 tl günlük ödeyecekler.

Son katılım tarihi 20 Şubattır.. Bu tarihe kadar gelecek olanların, listeye isimlerini yazdırması gerekmektedir, otele ona göre bilgi verilecektir..

Not: Kesin gelecek olanlar lütfen isimlerini yazdırsınlar.

Herkesi bekleriz..

hayırlı olsun canım hadi bakalım eminim çok güzel bir organizasyon olucak.

Tabiii hemen yazıyıyorum naci bey...

24b9047_b.jpg
HAYVANAT BAHÇESİ

savasan-koyu2.jpg
RUM KALE

kazicalismalari3.jpg
k_babakaptan_rumkale_giris_kapisi.jpg
gaziantep11.jpg
ZEUGMAA
k_babakaptan_firat.jpg

GAZİANTEP KALESİ

met_gold_hotel.jpg

Askerliğimi Gaziantep/Araban da yapmıştım, Fırat nehri kenarındaki Rum kale ve mağaralar görülmeye değer.Tabi tekne turuyla ,oralara cıkmak için komando eğitimi görmek gerek :)

RUMKALE ;
15d3uw9.jpg

Gaziantep buluşması harika geçecek eminim:)
Halayla açalım bu güzel organizasyonu:

yaprak+1 beni de eklerseniz memnun olurum. Doğunun Paris'i Gaziantep kaçırılmaz...

Hemen elimdeki listeye ekliyorum sizi yaprak + 1 olarak .....evet süper olacak

elif_gibi tabi sizide görmek isteriz aramızada siz geleceğinizi netleştirin yazın dediğiniz anda yazarız sorun olmaz....

evet arkadaşlar hadi el ele güzel gaziantep e.. inş çok güzel bir buluşma yaşayacagımıza inanıyorum . yeni dostluklar kurulacaktır . bu vesileyle güzel gaziantep imizi görecegiz .. ramazan ve emel e şimdiden çok tşk ediyorum . ellerine yüreklerine saglık.. bekle bizi GAZİANTEP........ geliyik valla .

hadi bakalım arkadaslar maraton basladı heycan artıo yavas yavas Rabbim nasip ederse inşallah orda olcaz emeğinize yüreğinize sağlık gelicik çiğ köfte yicik göbek atıcık ::eek::) bidenemmm özledimmmmmm

Yine harika bir program yapılmış.. Gidenler eğlenceye doyacak, katılamayanlar üzülecek ve resimlere bakmakla yetinecek benim gibi.. Oradaki ortamı tahmin edebiliyorum ve şimdiden kıskanmaya başladım desem yalan olmaz..
Şimdiden herkese iyi eğlenceler..

düzenleyen arkadaslara emeklerine sağlık diyorum.gidenlere iyi eğlenceler diliyorum.hemsom nerdesin gidemem sanırım.genede nasip diyorum.

Gaziantep görmeyi çok istediğim şehirlerden biri. Ama sanırım katılamıyacağım. Bu güzel organizasyonu hazırlayan arkadaşlarımın emeklerine sağlık. Katılan herkese de iyi eğlenceler diliyorum.

Yorum çok güzel olucu alleben deresini göremedim resimlerde kalealtında kebap yemek süper olucu hele o kavurma yok mu? Ağam çok özledim kısmet olursa ayarlaya bilirsem bende katılacağım

Bende tokattan gelecem ekleyim tüm masraflar murattann ;)

cdisci;
ula karnımı açıktırdın şimdiden ağzımın suları akmaya başladı

Süper organizasyon

Arkadaşlar, ilk kez sizleri gaziantep'te buluşturacağız. Sizler için iyinin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Emel arkadaşımla birlikte, aynı zamanda saliha'nın büyük katkılarıyla güzel bir organizasyon yaptık. Herkesi baklava fıstık şehri gaziantep'e bekliyorum.
Organizasyon sorumlusu ramazan taşkın

Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum saliş. Sanırım güzel ve mükemmel bir buluşma olacak....

Bizlere katkı sağlayan herkse şimdiden teşekkür ediyorum. Sizleri gaziantep'te ağırlamak bizim için şeref... Herkesi bekliyoruz...

Olur inşallah ağam çoktandır özledik memeleketi yorum inşallah kaybolmayık

ramço;

emeğinin ne kadar çok olduğunu biliyorum arkadaşım,uzaktan ne kadar yardımcı olabildim bilemiyorum.inanıyorumki çok güzel 2 gün yaşıcak dostlarımız. hadi bakalım şimdi geriye beklemek kaldı.

Merhaba dostlar emeğinize ,yüreğinize sağlık istenildimi bizler herşeyin üstesinden geliriz .
Katılımcı arkadaşlarıma şimdiden iyi eğlenceler büyük bir ihtimalle aranızda olamıyacağım kusura bakmayın tabiki nasibimizde kısmetimizde varsa bilemem daha 2,5 ay var gün ola harman ola saygılar yüreği güzel dostlar.

"engelsiz bir yaşam için el ele"

la yorum nasıl eddizz.. aha bizim memleket... ben antakydayım hafta sonları antepteyim. mani çıkmazsa katılırım. ramazan abi her anteple ilğili engelli organizasyonunda sen varsın. tşk sana ve ekibinize..
bu arada altan ben..

kalem (melek) hanım sizi ekleyeyim mi listeye gelecekmisiniz sizde...

yörükoğlu arkadaşım sizi hemen ekliyorumm listemize.... evet süper olacak sizlerle gaziantebimizi gezecegiz

umutacar senide ekliyorum heemen.tüm arkaslarımız aramızada görmek mutlu edecek bizleri

seden arkadaşımızıda ekliyorum hemen...

ZAKKUMM33 SEN BENİM ANTALYA DA TANIDIĞIM EMEL ABLASIN DEĞİLMİ BİRAZ KOMİK OLDU AMA EMİN OLMAK İSTEDİMM:eek:

Eğer çok önemli bir değişiklik olmazsa eşim Meral hanımla beraber katılmak istiyoruz...Listeye eklerseniz sevinirim...Emeğinize sağlık ve teşekkürler şimdiden....

emrullah abi inşallah bende geleceğim eşlerimizle katılabiliyoruz herhalde ilk olacakta beni de yazın + eşim

Zakkum, gelmeyi çok isterim. Ama o ay aşırı yoğum olurum. Şartlarım uygun olursa Gaziantep'e gelmeyi çok istiyorum:)
Kısmet diyelim...
Fakat bu geziye katılımın çok olacagını şimdiden söyleyim:) Ona göre tedbirleri alın:)

Altan gelirsen sevinirim. Zaten uzun süredir göremiyorum seni...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt