Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende katılmak iştiyorum benide yazarsanız sevinirim tşkl ederim

ayşegül_01+1 olarak benide eklerseniz sevinirim emeğinize sağlık...

buraya yazmamız yeterli mi? yoksa telefonla mı rezervasyon yapacağız?

buraya geleceginizi yazmanız yeterlidir . arkadaşlarımız listede devamlı güncelleme yapacaklardır .

merak ettim af buyurun kalınacak otelin kişi başı gecelikmi yoksa 2 günlükmü 45 tl?

gelmek siteyen dostlarımızın buraya benide eklermisniz diye yazmaları yeterlidir. biz hemen site görevlilerine bildirip güncelleme yapıyoruz....

kalınacak otelin geceliği 45 tl dir. arkadasım. cuma ve cumartesi olmak üzere 2 gece eglenecegiz otelde.otelde kalındıgı süre içndede eğleneceğiz.düzenleyenler olarak ben ve razamazan bey de sizlerle otelde kalıp zaman gecirecegiz.hep beraaber olacağız.

ayşegül_01 + 1
son_savaşçı
cdisci + eşi
miremur + eşi meral hemen sizleride ekliyorum arkadaşlarım :))

tabii tamam hemen ekliyorum armağan senide...

fadime birsin arkadaşım hemen ekliyorm sizde....

Eşimde bende tekerlekli sandelye kullanıyoruz,bilginize....belki lazım olur diye belirttim...

Arkadaşlar buluşma çok güzel olacağa benziyor.Özellikle güzel ve düzenli şehirlerimizden biri olduğunu duyduğum Gaziantepi görmek istiyorum.
beni de ekler misiniz.inşallah aranızda olacağım

tabii ömergün hemen ekliyorum sizleri aramızda görmektan mutlu olacagızz

TOLGA 06 tamam senide yazıyorum hemenn.......................

tekerlekli sandalye ile gelecek olanları da göze aldık tabiiki miremur abi....hersey süper olacak merak etmeyin

benden eşimde gelmeye çalışacagız.. zaman olsa bizede beklerim herkesi antepde

Bana bugün özel masej atan arkadaslarım kimse mesajı okuyamadan silindi. Tekrar yollarsalar iyi olur.okuyamadm...

armağan hemen senide ekliyorm canm .....seni aramızda görmek sevindirecek bizi

ben buluşmanın tam başlama ve bitiş saati ile ilgili açıklamayı yarın net olarak iletecegim sizlere arkadaslar.
otelin geceliği 45 tl 2 gece kalınacak..

tolga kanbersiz düğün olurumu senisizde bulusma olmaz katıl tabiki sende.hemso nerdesin okumuyormusun bunları gidecekmiiyiz???

babalık;

herkes kendi imkanlarıyla gelicek otele 18 sabahı girişler yapılıp 20 mart sabahı 12 de çıkışlar yapılıcak

benim ismim neden gokkkk :)

allah mani vermese bensiz olmaz bende geliyommmmmm :):):)

Peki laleli senide ekliyorum hemen. Bekliyoruz tabiii ki.

Gül gülümse senide ekliyorum canmmm...

nilüfer seni tekrar aramızda görmek bizleride çok sevindirecek . hadi dostlar kontenjan dolmadan kayıtlarımızı yaptıralım.. EL ELE GAZİANTEP 'teyiz..

koca çorumlu;

İnşallah abiciğim, hep beraber GAZİANTEP'teyiz......

son katılım tarihi 20 Şubat. bu tarihe kadar gelecek olanlar listeye isimlerini yazdırmanız gerekmektedir.otele ona göre bilgi verilecektir.

NOT: kesin gelecek olanlar lütfen isimlerini yazdırsınlar.

Ya benim o günler de hazırlayıcı eğitimim olabilir , olmazsa gelmeyi düşünüyoruz :)

gelebilirsen bekleriz tabii ertan..

Zehirli yaprak arkadasım senin de ekliyorz hemen. Evet dediğin gibi dogunun parisinde buluşmak üzere....

Sizlerle ilk buluşmam olacak.Şimdiden heyecanlandım dostlarım.Üç kişi olarak beni eklersen sevinirim Ramazan abi.:)

lady1260 + 2
kişi hemen sizide ekliyorum. evet ilk görüşeceğim çok arkadasım olcak çok heyecenlıyım o gün için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt