Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu buluşmaya İstanbul dan gidenler varsa eğer bir grup oluşturalım beraber özel raçla gidelim.Bununla ilgili düşüncesi olan varsa lütfen benimle irtibata geçsin.5427229800

Emel hanım antep fıstıkları güzel mi?içi yeşil olmalı fiyat nedir?ben antepliyim ailem mersinde yaşıyor kendim niğde de antep fıstığı ve baklava benim işim

dolu dolu 2 gün geçireceğiniz Antep gezisi için geri sayım başladı. katılmazsanız sonra üzülürsünüz:)

Valla ıramazan abi ile emel hanım harikasınız....Emeklerinize sağlık.Biz antalya olarak her koşulda Allah izin verirse oradayız...Sıra gecesinde antep türkülerini hep birlikte söylemek için sabırsızlanıyorum...

Hogör mahallesinin dip dibedir damları :)))))))))))))))))

Gerçekten uğraşmış arkadaşlar bizede gidip eğlenmek kalıyor.Teşekkürler...

Antebin kalesine asacagız fermanımızı aman aman :)))))) biz teşekkür ederiz sizlere arkadaşler evet tek toplanıp eğlenmek kaldı..

Evet aynen bizim gençliğimizde hamamlarda çiğ köfte yapardık ne günlerdi be çok güzel olacak

slm arkadaşlar BURSADA BULUŞMAYI NE ZAMAN PLANLIYORSUNUZ bekliyoruz bursayaa

Adem arkadaş bursa da süper yapın organizasyonu gelelim iskender yemeye yalnız mümkünse nisan mayıs gibi olsun

antep buluşması harika

Hadi arkadaşlar...
İş sadece buluşmaya kaldı....
Sizler için yoğun çaba sarfettim. Hepnizi bekliyorum. Valla beleş sıla gecesi bir daha ele geçmez. Gelen yetişiyyyyyyy!...

18_20 mart gaziantep gezisi

18 mart otele girişler yapılacaktır http://www.gaziantepmetgold.com otelimizi web adresinden inceleyebilirsiniz.
Otel kişi başı 45lr .olarak ücretlendirilmiştir.sabah kahvaltsı akşam yemeği ücrete dahildir.cumartesi kahvaltıdan sonra 2 otobüs otelden bizleri alıp,
gaziantep kalesini,müzeyi,zeugma hayvanat bahçesini,alleben göleti ve rum kalesini gezicez.halfeti belediye başkanının biz misafirlerine düzenlemiş olduğu yemeğin ardından ücretsiz tekne turu düzenlenecektir.
Otel dönüşü akşam yemeği ve hokey federasyon başkanının bizlerin onuruna düzenlediği sıla gecesinde eylence doruklara çıkacaktır.gecemizde gaziantep ilinin üst düzey yöneticileride bizlerle beraber olacaktır.

tüm dostları bekliyoruz

Hele Zeugma ve Halfetiyi gezmek bir ayrıcalık. Herkesin görmek isteyipte göremediği yerleri hep birlikte görecez. Antepli Rambo sizleri bekliyyyyyy....
Geri sayım başladı. 18 Mart akşamında müthiş müzikli eğlence, 19 mart gecesi müthiş sıla gecesi....

eyvallah ıramazanım ellerine saglık . az kaldı bekle bizi antep diyiikkkk..

evet arkadaşlar geri sayım başladı hadin kopmaya coşmaya gezmeye eğlenmeye doyamayacagımız doyumsuz bir organizasyon yaşayacağız.
bana elinden gelen tüm desteği sağlayan herkese teşekkür e derim. bu buluşmayı ortaya çıkardığımız ekip başkanım ramazan beye de ayrıca teşekkür ederim.
onunla beraber sizler için en iyisini yapmaya çalıştık.syrıva sırdas arkadasıma bunun yanında kocaçorumlu abime ve hasan krmn da çok teşekkür ederim.
herkesin emeği ile yüreği ile bir araya gelecegiz canlar.....:)

süper yaa!!

organizasyon süper görünüyo emeği gecenlerin ellerine sağlık... inşallah geliykkk yoorum tama :)))bnde aslen entepliyim yoorum..

şükran uğurlu
müteharemi (antalya)
sizeri de ekliyorum canlar.süper ötesi buluşmaya hep birlikte sabırsızlanıyoruz :)))))))

Valla şimdiden tanıdıklarımla buluşmak ve yeni arkadaşlarla tanışmak kaynaşmak heyecanı beni sardı....Bizlerin her buluşması anılarda tarih yazıyor,bir yenisini birlikte yazmak için buyrun dostlar GAZİANTEP'e......Ramazan Kardeş Emel Bacı yapabileceğim bir iş varsa istemeniz yeter,selamlar sevgiler bütün dostlara....

çok teşekkür ederim emrullah abi allah razı olsun yanımızda olman bile yeterli.inaşşalh en güzel sekilde sizleri agırlayacagız:)

Üye Buluşması

Valla herşey mükemmel gidiyor. Yapacak birşey kalmadı. Sadece buluşup yeyip içip gezmek kaldı. Antep baklavaları sizleri bekliyor......

Merhabalar arkadaşlar bendeki +1 silmenizi rica edicem ben tek gelicem hadi bakalım az kaldı şimdiden emeğinize sağlık:)

antep buluşması şimdiden çok güzel geçeceğe benziyor ben katılamasamda katılan arkadaşlara iyi eğlenceler her şey gönlünüzce olsun...

fiyatlar kişi başı tek gece için mi 45 TL yoksa 2 gece için mi? Bir de otelin otoparkı var mı? malum arabayla gelmek istersek park yeri sorunu olabilir

Slm arkadaşlar....
Otelin bir geceliği 45 TL, otelin otoparkı mevcut. Herhangi bir otopark sorunu yok. Herkesi bekliyoruz....

İstanbuldan gidecek olan arkadaşlar özel araçla gitmeyi düşünüyorum.Beraber gidebiliriz.Gitmeyi düşünen arkdaşlar benimle irtibat kurarmısınız.5427229800

Üye Buluşması

Teşekkür ederim Eylül Hocam. Sizleri tanımıyorum ama Gaziantep'e gelecek olmanız beni mutlu etti. Tek kişilik oda fiyatını bilmiyorum ama otelle konuşurum. İlginize şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar.....

evet bursa buluşması aslında yaz tatiline gelse süper olur

trp ve dbl ne anlama geliyor? ben 2 kişi ve 3 kişilik odalar diye tahmin ediyorum ama yanılıyor muyum ? 2sinde de kişi başı 45 TL mi yani hem 2 kişilikte hem 3 kişilikte?

evet trp 3 kişilik dbl 2kişilik odalar yanılmıyorsan aynı fiyat yalnızca single yani tek kişilik odalarda fiyat değişir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt