Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otele yerleştikten sonra tura katılacaklar otobüslerle gidecek sanırım araçlarımızı bırakabileceğimiz otelin otoparkı mevcut mu?

İnşallah bahar havasındaki buluşmada bizlerede bulunmak nasip olur şuan için zor görünüyor ama bakalım hayırlısı umutla beklemedeyim ....

Cemil bey ilk mesaj da kapalı otopark var deniyor....

arkadaslar otelde yararlanabilecegimiz mevcut hizmetler yazılı organizasyon programımızda ilk sayfada oradan bakabilirsiniz..kişi başı bir gecelik 45 tl.otelden yararlanılacak olan her şey 45 tl fiyatın içindedir.bunlar belirtilmiştir neler neler oldugu.

ben çok heyecenlandım ya süper bir buluşma olacak inşallah.
aysegül 01 arkadasım tamam +1 i siliyorum siz tek geleceğim demişisiniz. ama arkadasımızıda aramızda görmek isterdkk :)

Arkadaşım Mahmut ve ben eşlerimizle geliyoruz.Doğal olarak çift olarak tek odada kalmak istiyoruz mümkünmü?fiatı ne olur?sizlere ek zahmet vermek istemem ama şimdiden bu sorunu halledelimki son anda sıkıntı yaşamayalım...Emel bacı ve Ramazan Kardeş ikinizede bizzat teşekkür edene kadar bununla yetinin TEŞEKKÜRLER HER ŞEY İÇİN...

Emrullah abi tabii ki bende eşimle geliyorum tek oda da kalınır, öyle olması lazım değil mi arkadaşlar?

arkadaşlar belirtildiği gibi,tek kişi 45 lr. çift yada tek kalmak aynı.ücret tek kişi olarak hesap edilir.

Tek kişilik oda fyatını konusabıldınızmı gelebılme ıhtımalım olabılır ankaradan 3,4 kısı ıle bırlıkte arabayla

arkadaslar tek kişilik odayı otele organizatör ekip arkadaşım ramazan bey soracağım dedi.size tek kişik oda da kalmak mümkün mü ne kadar olurr ögrenecektir.eşleri ile gelenler ve arkadasları ile gelenler aynı odada kalmak isteyenler aynı odalarda kalacaktır tabii de ama otelimiz 2 ve 3 kişilik odalar fark etmaz bası 45 tl geceliği.

arkadaşlar kafanıza takılan bişeyler varsa sorun elimizden geleni yaparız...:)

Eşimiz olsa kalacağızda :D yoksa garip ne yapsın :D ben yıne tek kısılık oda reca edecegım :D

İşin doğruu benim için olacak üye buluşmalarına katılım.Ve ilk olacak buluşmanında Gaziantep gibi güzide bir şehirde olması bu buluşmayı daha bir ilgi çekici hale getimekte.Umarım harika bir buluşma olacaktır.

eylül az kaldı heyacan dorukta harika bir buluşma olacagına eminim. tanıdık dostları tekrar görmek ve yeni dostluklar kurmak kendi adıma harika olacak. bekle bizi antep geliyiikkkkk......

Antalyalılar (koca çorumlu abi) arabaylan gidenininz yokmu uzun süredir okumamıstım bende gelmek istiyorum ya hevese geldim ramazan bey ben 25 de bildirsem kesinliği olmazmı? ama gelmek istiyorum....

Gaziantep'e bekliyoruz....

Selam arkadaşlar. Ben Ramazan;
Tek kişi kalmak isteyen arkadaşlar bir geceliği 60 TL karşılığında konaklayabilirler...
Eşiyle birlikte gelen arkadaşlalarımız kendisi kişi başı günlük 45 tl ödeyecekler. Yani odada kaç odada kaç kişi kalacaksa kişi başı 45 tl günlük ödeyecekler.
Hepinizi Gaziantep'e bekliyoruz...

Fethullah bey paylaşımın ilk sayfasında gerekli tüm bilgiler mevcuttur.

elif kız arabayla gitmiyoruz antalya gurubu olarak ucakla gidiyoruz biletlerimizide aldık . sen kendini ayarla tarih önemli degil kararını netleştir . gelmeye çelış.

Arkadaşlar ben istanbuldan üç kız geleceğim. Buradan araçla giden varsa bizde alır mısınız. Bu arada biraz fazlayız ama :):):)

zehirli yaprak arkadasım formda mesajlara bakarsan sende görürsn bilbuhli arkadas yazmış onunla irtibata gecersen iyi olur..

İstanbuldan gidecek olan arkadaşlar özel araçla gitmeyi düşünüyorum.Beraber gidebiliriz.Gitmeyi düşünen arkdaşlar benimle irtibat kurarmısınız.5427229800( bilbuhli) arkadasımız

Gökay46 + 1 sizide hemen ekliyorm arkadasım.

üye buluşması

Slm arkadaşlar, sıra gecesinde Sayın Valimiz Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve Halfeti Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Özdemir sizlerle birlikte olacak.
Heyecan dorukta. Herkesi Gaziantep'e bekliyorum....

İletişim: Ramazan Taşkın 0532 707 62 01

çok güzel bir haber bu ramazan . desene protokol de bizlerle , bize deger verip bizlerle beraber olmaları çok güzel. her şey güzel olacak bundan eminim. bekle bizi ANTEPPPPPP diyiiikkkk.

Emel bız ankara tayfasında karar kılabılırsek bır ıhtımal 4 5 kadar kısı gelme durumumuz var bellı olursa yazdırırım ben

yok bee hasanım bişiler olmaz bize . biliyosun seninle her yola varım laaa.

Gelsinler önemsenmek güzel,hoş sobetler olur bizler her türlü eğleniriz,Demi Koca Çorumlu....

Arkadaşlar sizin geleceğini duyan herkes sizlerle beraber olmak istiyor. Gerçekten mükemmel birşey. Gaziantep ayaklandı sizi bekliy. Tabi en başta ben RAMBO bikliy....
Hasan hocam valisi belediye başkanı gelsinki belki bizede bulaşır))))))

Saliş bende terziye yeni simokin verdim. Turuncu-kırmızı gece oldukça renkli geçecek.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt