Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elif_kız;

Melek elbette ki katılmak isterdim,ama şu an henüz kararımı vermiş değilim.Antep'i biliyorum güzel bir şehir,en güzel yerlerden birside hayvanat bahçesi,o kocaman akvaryumlardaki balıklar etkileyici,bu arada ramazan bey,antep fıstığı için pazarlık yapmayıda unutmasın::::);):Dİyi eğlenceler katılan arkadaşlara

Böyle bir organizasyonda bulunmayı çok isterim.Hem sizlerle tanışmak hemde Gaziantep i görmek için. 16 martta hukuki bir mesele için Kastamonuda olmam gerekiyor ordan Gaziantep e geçmeyi planlıyorum.Kastamonudaki problemi halleder umarım Gaziantep e yetişirim.

inşallah istedigniz gibi olur inşallah yetişirsiniz siz aramızda görmek çok güzel olacakk tabiii..

HADİ DOSTLAR ZAMAN ÇOK ÇABUK GEÇİYOR . organizasyonu yapan arkadaşlarımızı son anlara bırakıpta zor durumda bırakmamak için BİR AN ÖNCE kararınızı verirseniz hep beraber güzel GAZİANTEP imizde beraber olacagız . bizler ANTALYA gurubu olarak şimdiden biletlerimizi aldık o günün gelmesini heyecenla bekliyoruz . tabikiii siz dostlarla hep beraber olmak kaydıyla.. eee hadi bir an önce karar verinde hep beraber olalım .... EL ELE GAZİANTEP 'e.... ben KOCA ÇORUMLU olarak inşallah o gün nasipse GAZİANTEP teyim.....

Tolga06 olmasan şaşarım hacı la Yoksa Ankara ekibi olarak bizdemi takılsak :D

Baklava fıstık baklava fıstık herkesi antebe beklerik :)

edip kardeş valla süper olur sizlerinde olması serkanım geliyor yapın bi ayarlamada sizlerde gelin. hasret giderelim.

Gelecegi kesin olan arkadaslar isimlerimizi yazın diye bildirse iyi olur bizlere sayıları netleştirmemiz lazım. Teşekkürler arkadaslar hep birlikte süper olacak antepte...

Hüseyin köse + 7 kişi hemen sizide ekliyorm ...

(zakkumm33) emel hanım, proğrama illa 2 gün katılmak zorunlu mu? mesela ben cumartesi akşamı katılmak istiyor ve pazar program bitimine kadar sizlerle beraber olmak istiyorum, mümkün mü?

son anda bir aksilik çıkmazsa bende gelecem ...beni de yazın...

tabii mümkün asmiay arkadaşım cumartesi akşama sıra gecemiz olacak otelde eglencemmiz olacak tabii katılmanız mümkün.ismimi yazın gelecegim derseniz hemen yazarım tabii.:)

bager_özlem
medine kaya
E.Zuhal karaca
zöhre aka hemen sizleride ekliyorum arkadaşlar....varya süper bir buluşma olacak inşallah :)

Adana'dan can dostum Mahmut Üzelgök ve eşi Gülhan hanımda gelecek listeye eklerseniz memnun olurum....Şimdiden emeğinze sağlık ve teşekkürler,

Mahmut Üzelgök ve eşi Gülhan hamını da
listemize hemen ekliyorm.teşekkür ederiz emrullah bey.inşallah çok güzel olacak herşey sizler gelen dostlarımıza güzel zamanlar geçirtmek yaşatmak amacımız...

Katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum. Listeden ismimi çıkartabilirsiniz. Ben gelemiyorum...

Arkadaşlar buluşma için geri sayım başlamıştır. Sıra gecesi, baklava ikramı hemde en iyisinden bendendir))))))
herkesi bekliyorum.

Listeye benide ekleyebilirsiniz programımı ona göre yaptım.Bir konu da Gaziantep e ulaşım için bir araştırma yaptım uçak ile ulaşım sağlanacaksa havaalanı transferleri ile minimum 180 tl masraf çıkıyor eger otobüs ,ile ulaşılacaksa minimum 150 tl masraf çıkıyor bu ücretler geliş gidiş olarak hesaplandı.İstanbuldan giecek arkadaşlar bir grup(5kişi) oluşturup binek araç ile gidersek rahat bir şekilde yolculuk imkanı doğacaktır.Masraf larakta daha düşük bir maliyet olacaktır.Her şeyin ötesinde güzel bir yolculuk olacaktır.yaklaşık 1150 km lik bir güzergah ve İstanbul dan ankara ve ordan sırasıyla şereflikoçhisar,Aksaray,Adana,Ceyhan,Osmaniye ve Gaziantep Yada daha farklı bir güzergah olabilir.

bilbuhli
diyalizci
sizeride ekliyorum arkadaslar. evet herşey güzel olacak inanınki.ayrarlandı hazırlıklar neredeyse tam denebilir....

Arkadaşlar gazianntep buluşmamız ile ilgili süper süpriz gelişmelerimiz var. Bunlarla ilgili bilgilendirmeyi buluşma haberimizin ilk sayfasında sizlere yazacagız sizlerle paylaşacagız. En kısa sürede bekleyin. Hemen geliyor sıcak süpriz dolu gelişmelerimiz

herkes antebe hadin dostlar canlar bekliyoruz sizleride :)))))))))))))))

çok süper son haber, eğlence tavan yapacak hadi canlar antebe....

bizler elimizden geleni yaptık halada yapıyoruz yapmayada devam edecegiz en güzel şekilde sizleri ağırlamak istiyoruz.inşallah çok güzel olacak canlarım :)

Benim memleketim ve insanım ne kadar gurur duysam azdır gaziantepli olmaktan şeref duyuyorum.

Ben mersinliyim ama iş icabı 2 yıldır antepteyim. Evet süper olacak inşallah hersey ...buluşmaya gelecek diger arkadaşlarada haber edin değişiklikleri herkesin heberi olsun canlarr

Ben cuma akşamı isten çıkıyorum 8 yola çıkarım sabah karşı orda olurumm

Tamam bekliyoruz merak etmee sen. Yörükoğlu yemek paramı kim ödeyecek demişsin ya gerek kalmadı bak :)

katılımcı arkadaşlar için güzel bir haber, ekstra harcamalar için sponsor bulmakta maharet ister tabiki bunlar için çok ugraşmak gerekiyordu sağolsunlar arkadaşlarımız halletmişler ayaklarınıza ve yüreklerinize saglık EMEL ve RAMAZAN .... inş umdugumuzdanda harika olacak . . zaman çok çabuk geçiyor 18 mart ta az kaldı .. heyacanla bekliyorum..:)..

hade bakım hade cemati muslımın az kaldı .heyacan dorukta kop kop kop içim kıprıdıyor şimdiden :) :eek: :cool:

antebin kalesine attılar fermanimi aman aman .. ramazan gardaş kurtar beniiiii;)

"engelsiz bir yaşam için el ele"

Ayrıca arkadaşlar sizler evlere giderken fıstık vs hediye götürecek olanlar için fıstıkçılarla konustuk.uygun sekilde verecek otele çok yakın hemde...

Yenii değişiklikler çok güzell ve yerindee olduu .. Tebrikk ediyorum ramazan emell arkadşlarımı.. Hakikatten sponsor bulmak zor ve burdan sponsor olan kuruluşlarada teşekkürr edeyorum.. Birtek otele para vericezz diğerleri bedava olucakk..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt