Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamam edip bey siz kaç kişi geleceksiniz ona göre ayarlayın ekibi bana bizi ekleyin demeniz yeterli :)

kocaçorumlu ahmet abi hani mersinde yaylaya gittiğimizde göneş gözlüklerimizi takıp yan yana dizilmiştik bizde mersin buluşması protokolu olarak bir fotograf karesi içinde poz vermiştik :)))

bu organizasyon için gece gündüz emek sarfeden canım arkadaşım emelcim ve ramazan abim her ne kadar gelemeyecek olsamda emeğiniz için teşekkür ediyorum.hala karar vermemiş arkadaşlar bence bu fırsat kaçmaz iki kere düşünmeyin derim ben eminimki harika bir proğram sevgi dolu bi buluşma olcak.şimdiden katılacak olan herkezi kıskanıyorummmmmm.artıkın bende resimlere bakar bakar iç çekerim :( sevgili ramazan abi ve emel arkadaşım inş. dediğim tarihte bir kaç değişme olursa emin olun o anı dğerlendireceğim. tanıdığım arkadaşlarımı gerçekten çok özledim.ne güzel hasret giderirdik. ilk defa katılacak arkadaşlarlana tanışır kaynaşırdık.nasip diyorum eğer ki gelemezsem salişim ,antepfıstıklı ,çikolatam,canım hemşom vesgili hasan hocam yokluğumu belli etmeyin siz anladınız :))) hepinize şimdiden iyi eylenceler....
bekle antep şimdiye kadar birbirinden değerli böylesi güzel bir topluluğu belkide bağrında hiç ağırlamadın işte sana fısat benim can dostlarım senin yolunda göster şehrinin güzelliğini ve mutlu et benim birbirinden değerli sevdiklerimi......

abee kız Annem ( Duygu )sen niye gitmiyon iştenmi izin alamadın ? a sensiz olmaz valaha !biz gitmiyoruz bari sen git etrafa neie saç çalın oynayın aslında bana yakın Diyorum gitsemmi acep çiğköftede varmış
gelkız gidek

salişim smokinler hazır merak etme sen . eylül evet aynı ucakla gidecegiz nasip olursa. canım hemşom inş gelebilirsin sensiz inan hiç tadı olmucak. emrullah haklısın biz her ortamda eglenmeyi başarabiliriz yeterki sizler olun . az kaldı heyacan dorukta bekle bizi antep geliyiiikkkk...

tesekkür ederim duygum seni bende çok özledim. eminim diger seni tanıyan arkdaslarımızda çok özlemiştir.hep dua ediyorum gelmek için arada bir fırsat bulsunda gelsn diye.

ankaradan son savas arkadasım tolga 06 gelecek....

ßirtan+1 eklermisniz :)

Mersinliler ısrar ediyor gidelim gidelimmm ... ve gidiyoruz :)

ilker+1 eklermisiniz :)
Artı 2 de olabilir ayın 20 sine kadar bildireceğim...

Birtan + 1

ilker + 1 hemen sizleri ekliyorum arkadaslarım.
Ilker eger sayıda değişiklik olursa bildirmen yeterli tabiki de.
Birtan arkadasım bende mersinliyim hemşon buluşma ayarlayacakta gelmeyecekmisiniz tabii geleceksiniz ...:)

gülpembem canım benim .inan bende çok istiyorum gelmeyi ama özel nedenden dolayı çok zor görünüyor şimdilik inş. nasip diyorum. ama zaman bulursam bir gün için dahi olsa sizlerle olmayı çok isterim emin olun.
mavi perim canım benim bak merak ettim şincim ne sürprizi yaf sen ben gelemezsem sonraya sakla sürprizi belkim bi antalya yaparım ilerleyen zamanda :))) oda benden sana sürpriz olur olmazmı bitanem :))
emelcim canım benim bu koşuşturma içerisinde kendini ihmal etme kuzucum.fazla yorma dediğgim tarihde bir değişiklik olursa inş. geleceğim.gelemesemde sizler güzel vakit geçirinki bende mutlu olayım canlarım....

çok tesekkür ettim bidenem benim.inşallah çok güzel olacak cnm bnmm.sen burda olacaksn ben biliyorum duygummmm :)

sanki zamanlama biraz yanlıs gibi geliyor bana. havalar epey sert ve bizler engelliyiz. dikkatinize....

also arkadaş g.antep güneydoguda dikkatini çekerim martta havalar sıcak olur g.antep de kendini izmir de zannedersin korkma inşallah en az ısı 20 derece olur:cool:

Gaziantep' e giden Antalya ekibiyle aynı uçakta hep beraber olacağımiçin şimdiden o günün biran önce gelmesini bekliyorum, inanıyorumki yolculuğumuzdan itibaren başlayacak süper bir gaziantep buluşmasının devamı geleceğine inanıyorum:)

Martta gaziantepte havalar ısınır biraz soğuk olmaz arkadaslar korkmayın.bizim yüreklerimizdeki sevgi yeter sıcacık ortamımızı kurmaya dimi ama :)

üye buluşması

slm herkese...
Arkadaşlar Mart'ta Gaziantep'te havalar tam istenilen gibi. Yani sıcak. Herkesin yavaş yavaş kısa kollu gömleklerle gezmeye başladığı dönem. Zamanlama çok iyi. Şu anda dahi havalar sıcak. Sis yok. Kar yok. Yağmur yok. Bizimde havalarında havası yerinde. Buluşma için çok emek verdik, herkesi gaziantep'e bekliyoruz.

Ramazan Taşkın 0532 704 707 62 01

Inşallah her şey süper olacak arkadaşlar daralıyor 20 subat dan sonra kesin sayımızı otele vereceğiz kararını vermemiş olan arkadaşlar kararlarınızı kesinleştirn yavaş yavaş :)
iletişim için bizlere ulaşın ilk sayfada iletşim numaralarımız var canlar...:))

slm cemaat şalvarımla ,gara lastıkle rahmetlı babamın kasketini takar geliriz protokole yakısır olak demi :)))))

mart ayında gaziantep 'in havası superdır soguk olursa baklava yer içimizi ısıtırız baklavaya gel gel vatandaş gel maraşdonrurması ustu baklava .

murat_0180 aga dondurmayı unutma agaaaaaaa.657 lim benim :)))

"engelsiz bir yaşam için el ele"

Ankaradan arabayla gitmek isteyen olurmu küne ? 3 kişi varız şu an 1 yada 2 kişi alabiliriz netlesir sanırım ayın 20 sıne kadar

murat bizede getir haa dondurmayı unutma unutursan yoksaaa karışmam ......

ada+1 :) umarım son dakika bir aksilik çıkmaz biletleri ayırtık

Arkadaşlar ukalalık etmiş olmayayım ama g.antep in dondurması değil baklavası meşhurdur isteyecekseniz baklava isteyin:)

Cemil bey k.maraştan Murat gelecek herkes dondurma istiyor neden baklavalı dondurma güzel olur yani...

Pardon arkadaşlar anlamamışım kusura bakmayın olmaz mı ?süper olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt