Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ekleyin lutfen bizahmetÇ))aa bosunamı dedik abdullahta gelıyor die:(

insallah bende katılacam bu organizasyona +1 yazarmısınız?çok güzel olacak biliyorum.

Naci abi bakıyom da sen de Kaçırmıyorsun... bak tekne turu varmış titanıc-adana hatırlatırım:)

Arkadaşlar organizasyon eksiksiz olarak tamamlanmıştır. Artık sadece sizlerin glemesi kalmıştır. Dolu dolu Gaziantep Buluşmasına herkesi bekliyoruz. Gaziantep heyecanla sizleri bekliyor. Zübüş katılırsan sevinirim...

kral söz vermisdin sen yazdır bende yazılacam diye yazdır ismini karısmam

benımkide kesin değil .biz karar verene kadar kontenjan dolacak :)

arkadaslar oznur diye bir arkadasımda gelecek aslında siteye uye.suan is için müsait olmadğıınndan bana söyledi.yazarmısınız listeye

antepce;
sumsunan, gögsünün tahtasına godummu madeni bulandırırım. birde tepik atarım çelmeylem yere düşürürüm.
eşiklikte süllümden çıkarken yere düşmüş dert dutasıca....:D

necmettin
abdullah
öznur arkadasım sizleride ekliyorum listeme hemen. süper olacak varyaaa. hadiiiiiiiiiiiiiiii anteppppppppppp bekle bu günüüüüüüüüüüü:))))))

zübüş karar vermeni bekliyorm canm benm.
  • kadir gelmeni isterim arkadasım.mersin buluşmasında tantuni yemiştik burdada kebap ve baklava yeriz ne olacak ki diimi :)))

üye buluşması

Arkadaşlar gaziantep buluşmasını gaziantep kanal 27 televizyonu banddan yayınlayacak bilgilerinize sunulur...

Ramço yarın şöyle der;
Arkadaşlar herşey hazır Gaziantep sizleri bekliyor.Ha birde buluşmammızda Tayyip erdoğan aramızda olacak ve akşam ibrahim tatlıses konseri olacaktır bilgilerinize :))))

Abi yavaş biraz ya :) Emeklerine sağlık çok uğraşıyorsun Allah razı olsun....

üye buluşması

Hasan'ın sizler herşeye layıksınız. Hemde bu yapılanların daha fazlasına. Sizler gaziantep'e gelecesiniz, bizler hiç bişi yapmıycaz. Olurmu. Antepli olupta herşeyin iyisini yapmazsak döverler bizi((((((((

Daha sürprizleri söylemiyorum haaaa

CUMA AKŞAMIDA 2-3 SANATÇI OTEL DIŞINDAN GELECEK.....
Bilgilerine sunulur Hasan'ım

ramço;

diyorum ben size smokinlerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın diye :p:p

Smokinden bıktık biz eğlenmeye geliyoruz Saliham.Ama bu gidişle mecbur getireceğiz sanırım...Iramazan abi emeğine yüreğine sağlık.Gelikkk tama ;)

Sırdaşım Tatlıses gelirse hiç şaşırmayacağım ben :D

İstersen İbo değilde, bir sonraki buluşmaya Bülent Serttaş'ı, Zerrin Özer'i getirebilirim))))))))

Helal sana ve Emel'e Ramazan,valla hep beraber Gaziantepi sallarız yav!Gelecek herkese helal,Hasanım ve Kocaçorum'lum özledim hakketen sizleri....

ya ıramazan valla çok yoruluyosun bak . aman kendine dikkkat et kardeşim sen bize lazımsın. sürprizlerin ardı arkası kesilmiyo valla helal sana yakışır.. emrullahım bizde seni özledik bilesin. zaman az kaldıkca heyacan dorukta, ha bu arada ıramazan ibo yu boş ver ya sen sibel canı getirt.. kararsız arkadaşlarında bir an önce kararlarını vermelerini bekliyorum . gelemeyenin çok şeyler kaçıracagına ve gelemedigine pişman olacagına eminim. bekle bizi GAZİANTEP geliyiikkkkk... :):):)

üye buluşması

Bugün gaziantep valisi süleyman kamçı telefon açtı. Proğrama kesin katılacağını iletti.....

Valla arkadaşlar ben bile bu kadar beklemiyordum. Organizasyon benide aştı. Hala bende nasıl oldu iş diye şaşırıyorum...

valla ben sana ssüper ötesi yapacagız ramazan abi demiştm dimi inşallah çok güzel olacak arkadaslar. elimizden geleni yapmaya çalısıyoruz.çok talep var .

organizatör arkadasıma da çok teşekkür ederim.o tanedir.gaziantepli olarak elinden geleni hatta daha fazlasını yapmak için .çok çaba harcadı beraber çok şeyler başardık.her sey güzel olacak hadi ANTEBE GELİNNNNNNNNNNNNNNN:))))))

SEVİMLİ_MUCİZE arkadasım hemen senide ekliyorum....:)

yargıc 33 bekleriz arkadasımmm:)
teşekkür ederm aytac aynen bende çok mutluyum yeni arkadaslar tanıyacagım eski canlarımı görecegmm:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt