Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emel beni ekle sana zahmet ve Cafer Ülgen i + İstanbuldan Arzu Aslan ve 1 Arkadaşı nı Toplam 4 kişi
Ve Lütfen Otel Rezervasyonuna bana tek kişilik oda ayarlarmısınız.

organizatör arkadaslar! benim öznur arkadasımı yazmamıssınız.kimler cumadan orda cumada güzel program varmıs!!!!!

zakkum33 ya bişi sorsam bende bu organizasyona katılmak istiyorum ama benim memleket yakın ben 19 mart sabah gelsem size katılsam akşam döner pazar sabahıda tekrar gelsem ek masrafları da karşılasam mümkünmüdür ?

Kesin listeye beni şimdiden ekleyebilirsiniz ve benimle birlikte bir kişi daha

Benide ekle diyen arkadaslarm sizeri kendi bilgisayarımdaki listeme ekledm ama netimde sorun var siteye ekleyemedm görevlilerden yardım istedm en kısa zamanda isminiz görünecek sitede :

Necmettin
abdullah
öznur
elif_gibi
sevimli_mucize
edipbalkan + 3
mikocan
matrix
sizleri ekliyorz.

Ve şu eklemeler yapılacak
3. Emel akkuş 'a + 1
34.seden 'e + 1
64.bilbuhli ' ye + 1 eklenecektir arkadaşler

öncelikle herkese merhaba bu organizasyon için çok teşekkür ederiz. Ben gaziantepteyim ama otelde kalmak istemiyorum diğer faaliyetlerin hepsine katılmak istiyorum bana bilgi verirseniz sevinirim

Benim adım yazılmadı dahaaa :(

arkadaslar forma ben giremedm sorun var bende yardım istedim ekleyecekler editör arkadaşlar. ben bendeki listeye ekledm sizleri :)

İlk mesajınıza istediğiniz şekilde eklemeleri yaptım. Herhangi bir sorun, yanlışlıklık olursa bildirirsiniz..

KKELEBEK neden sayfayı emelin duzenlemesı ıcın yetkı vermeyı denemıyorsunuz bıre bır yapsa bu işi ?

Her seferınde mod admin aramak zorundamı bu kız?

Ne yapılıyorsa bu site için bu site dahilinde yapılıyor zaten gerçi sana neden soyluyorumkı kızım sana soyluyorum gelınım sen anla

Üyeler ancak 24 saat içinde kendi mesajlarını düzenleyebilir. Bu süre sonunda mesaj düzenleme yetkisi sadece yöneticilerdedir. Daha önce bu süre kısıtlaması yoktu. Ama sonra bazı üyeler sorularına yanıt aldıktan sonra mesajlarını "................." haline getirdikleri için, bu düzenleme sınırı koyuldu. Böyle de devam edecek...

Tüm site görevlilerine de yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
özellikle alaimisema (yeliz) arkadasım çok yardımcı oldu hemen güncellememizi yaptı kendisine çok teşekkür ediyorum. Emegine sağlık.
çok çok gecmiş olsun yeliz canım :)

ya zakkum forma giremıyorsun ama ne güzel yazıyorsun sonradan bir sorun cıkmasın:))eklemeycksenz ekleyemıyorum deyin yahu

""ENGELSİZ BİR YASAM İÇİN EL ELE""
Slm canlar nasıl gıdıyor hazırmıyız antep semalarına dogru ucusa antep ıde fet edelım bır hayırlısı olsun .Organızatörler nasıl gıdıyor ? yoruldunuz sızlerde yav hakkınızı helal edın guzel yuzlerı gormek farklı dostlarla bır arya gelmek kaynasmak bırlıktelığimizi ortaya koyan tum yüreği guzel ınsalara slm olsun .

kaç gun kaldı yav ? yaslanınca sayılarıda unuttuk be saglık olsun :eek:

Antebe , Antep kaldı.......Sayılı gün çabuk geöermiş ........Sayalım öyleyse....
27

Evet çok az kaldı canlar sayılı gün çabuk geçermiş hadin başlayalım saymaya 27...26..................... :)

Bereketi içimizde maşallah sayımız her gün artıyor,çok güzel bir buluşma olacak.Emeği geçen herkese teşekkürler.....

çok sağ ol abi sizler için elimizden geleni yapmaya calıtık halada calısıyorz inşallah çok güzel olacak :)

O tarihler arasında mühim bir işim çıktı.Beni listeden çıkarırmısınız...

çok gelmek istiyordum ama gelemeyecem maddi durumum iyi değil.doğum gününü nasıl yaptım bilemem ama hepinize iyi eğlenceler

ben de geliyom benim için bu buluşma tam bir doğum günü hediyesi olacak sevgiler saygılar :)

benide eklermisiniz uçak biletlerini aldım bu gün

Tamam sphinx
ve
dilektuba arkadasım sizeri ekliyorum.
Lady1260 sizi listden çıkarmamı söylemişsiniz çıkartalım mı işinizi ayarlama imkanınız yok mu

Edib'im profilinde karizma hakkaten.....Antepe geleceğine sevindim.....

arkadaşlar sayımız yavas yavaş netleşiyor 90 üzeri arkadaş gelecek süper bir organizasyon olacak inşallah heyecanlanmaya başladım iyice :)))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt