Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim bir arkadaşım gelecekte onuda yazabilirmiyiz bugün sondu ama yazalım olurmu

tamam MATRİX + 1 yapıyorum sizi mümkün tabii ekliyorum hemen :))

üye buluşması

Arkadaşlar gaziantep buluşmasına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle kayıtlar tamamlanmıştır. Bilgilerinize sunulur....

evet Ramazan 20 sinin son gün olduğunu belirtmiştiniz.umarım gelmeyi arzu edenler listeye isimlerini yazdırmıştır.geç kalanlar için üzgünüz:) hadi bakalım hayırlısı olsun diyelim

Kişilere baktım ve organizasyonda son derece başarılı olduğu için muhteşem geçecek...
Umarım herkes otele sağsağlim gelir ve geri dönüşler de kazasız belasız olur.

Sevgili site de görevli arkadaslar hepinize yardımınızdan dolayı teşekküer ederim emeğinize sağlık diyorum sağolun:)
arkadaşlar bizim gaziantep yatılı buluşması için son gün dediğimiz gün gelmiştir.artık listeye kimse eklenmeyecektir yeterli kontenjana ulaşmış bulunmaktayız ilginize teşekkür ederiz ismi yazılı olan arkadaşlar sizlerle buluşmaya sabırsızlanıyoruz.gelmek isteyipte gelemiyecek olan arkadaşlarımız sizlerde bizmlesiniz bunu biliyoruz yüreğiniz antepte bizimle atacak bunu hissediyoruz.
Herkese ilginizden dolayı teşekkür ediyoruz.
Isim ekleme kapanmıştır. Sevgilerler canlar :)

NOT: ARKADAŞLAR LİSTEDE İSMİ OLUPTA KESİN GELEMEYECEK OLANLAR VARSA BU KONUDA BİZE BİR ŞEKİLDE BİLGİ VERİRSE BİZ ONA GÖRE AYARLAMALAR YAPACAGIZ .TEŞEKKÜRLER .

katılım bayagı kalabalık olacak yeni dostlarla tanışmak harika olacak .. ve özledigimiz arkadaşlarlada tekrar görüşmek özlem gidermekte benim için çok güzel olacak.. HADİ DOSTLAR EL ELE HEP BERABER GAZİANTEP' e... bekle bizi ANTEP geliyikkk valla... ŞAFAK 25...!!:)

Uçak biletlerimizi dün itibariyle aldık...allah izin verirse 18 inde ordayız...:) yalnız 19.40 dan izmirden kalkacağımız için rötar olmazsa 22.00'a doğru orda olucaz. zakkum33 bir ara cebinizi alabilirmiyim...hava alanından sonra yaşanacak aksiliklerde size ulaşabilmek için...

üye buluşması

ADA MRB. BİLETİ ALDIĞINIZA SEVİNDİM. GAZİANTEP'TE GÜZEL VE EĞELENCİLİ BİR BULUŞMA HAZIRLADIK SİZLER İÇİN....
GAZİANTEP'E GELECEK ARKADAŞLAR ZAKKUM'UNDA BENİMDE İLETİŞİM NUMARLARIMIZ İLK SAYFADA MEVCUT.
BURDANDA YİNE YAZIYORUM

İLETİŞİM: 0532 707 62 01
RAMAZAN TAŞKIN
(RAMÇO)
bize heran ulaşabilirsiniz....
Yapmış olduğumuz organizasyona ilgi gösteren, "Engellilerbiz" sitesinin kurucusuna, görevlilerine herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Herşeyin en güzelini sizler için ayarladık.

Bir konu hakkında biraz bilgi alalım sayın ilgililerden Cuma günü doğal olarak hepimiz çalışacağız cuma mesai saati çıkışı hareket edeceğiz ve ç.tesi günü sabahın ilk ışıkları ile Gaziantep de olacağız Ç.tesi düzenlenecek gezi saat kaçta başlayacak...
Birde araba ile gelecek olanlar için otele tam ulaşım bilgileri nelerdir..Şehir içi yönlendirme var mı?

Evet evet adres bilgisi otel tam olarak nerede

Cuma günü geç saatte giriş yapıcaz bizde otele,23:00'e doğru...O zamana bir sıkıntı olmaz değilmi otel konusunda..

Cemil ve İlker bey otelin adresi burda yazıyor.ayrıca ilk sayfada Ramazan beyin telefonu mevcuttur.yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.
mg-anasayfa

Saliha hanım bizim tek sıkıntımız ç.tesi sabah başlayacak olan geziyi kaçırmamak Ramazan bey in telini kayıt ettim...
Sadece bilgi amaçlı daha pratik ulaşama bakımından demiştim.

bildiğim kadarıyla cumartesi kahvaltıdan sonra otobüslerle hareket edilcek İlker bey.ben yinede 11 i bulabilir diye düşünüyorum.siz yinede elinizden geldiği kadar erken gelmeye çalışın otele.

Sen 33.yörükoğlu varya :))
arkadaslar kayıtlarımız kontenjanı dolmuştur.hala listeye ekle diye aramalar geliyor.ama üzgünüm sayımız yeterli sayıya ulaşmıştır.ilgi ve alakanıza teşekkür ederim arkadaşlar.
Not : Ismi yazılı olan ama gelemeyecek olan arkadaslar bana bilgi verirseniz sevinirim...

Evvet cuma sabahına uçak biletimi aldım,süper olacak iki gün için sayım başlamıştır :)

evet zaman az kaldı çok yoruldunuzz...ramazan abiyle sürekli haberleşioz takip ettiğime göre çok güzel harika unutulmayacak bi bulusma olcak...ramazan abi antalyadaki bulusmadakiler yanında bunu bilesin inş hersey cok güzel olcak...... bizler yanındayızzz :)

Üye Buluşması

Evet süre daraldıkça heyecanlanıyorum. Sizlerle beraber olmak, Antalyadaki arkadaşları yeniden görmek, yeni arkadaşlıklar edinmek harika olacak. Sizler için elimden gelen tüm imkanları seferber ettim. Mükemmel bir organizasyon oldu.

eminiz abicim elinden geleni yaptıgına tüm imkanları seferber ettiğine :) bizde sizleri, dostları, yeni arkadasları görceğimiz için cok mutluyuz :)

inşallah yürekleri bir atan dostluklar kurcagız bu bulusmada :)

eminim herkesi bi heycan sardı o ortamı düşünüodur herkesss :):):D

Nazom uçağı kapattık desek yeridir...Antalyadan baya bir kalabalık geliyoruz...Güzel bir yolculuk olacığını düşünüyorum...

Bu kadar emek verilmiş bir organizasyon ile harika bir kaç gün geçeceğine eminim Allahın izniyle...IRAMAZAAN ve EMEL arkadaşlarımız başta emeği geçenlerin ellerine yüreklerine sağlık...

Emel hanımın üstüne basa basa belirttiği bir konu var ismini yazdırıpta gelemeyecek olanlar varsa mutlaka bildirsinler...

HAYDİ GERİ SAYIMA DEVAM....24 ...Yirmi dörtttttttttttttttttttttttttttttttttttt

GAZİANTEBİMİZİ ÇOK SEVİYORUM VE HEYECANLA BEKLİYORUM....

Evet arkadaşlar gelemeyecek olanlar lütfen şimdiden söylesinler. Son günde sıkıntı aşamak istemiyoruz.
Bekliyorum Hasanım.

Nasaipse harika bir buluşma olaçak heyacanla bekliyoruz artık ramazanbey emel hanıma böyle güzel bir bululma için simdiden tşkl

sırdaş;

Olmaz öyle şey karşıyım ben :) ayrımcılık yok. Ne öyle kendi başınıza parti karşıyım abi ben...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt