Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya inanın kaçıran çok üzülecek benim ilk organizasyon katılımım olacak süper olacağına eminim ayrıca sizlerle tanışacağıma o kadar seviniyorum ki günler geçmiyor.kolay kolay işyerimi kapatmam ama bu toplantı için perşembeden itibaren kapalıyız

Güzel organizasyon olucak eminim bundan vakit yaklaşdıkca insandaki heyecanda artıyor nasıl olucak meraklanmaya başladım bile ama güzel geçeceğinden eminim...
Emeği geçen arakadaşlara teşekkürler...

ıramazan,hasan hocam hazırlanın ŞALVAR partisine . gelecek olanlara parola veririz bilen içeri girer bilemeyen dışarda kalır nasıl ama .. mesela parolayı ben şimdiden söyleyeyim ama kızlara söylemeyin tamammı .. parola [ ANTEBİN HAMAMLARI ]. gizli kalacak ona göre sakın agzınızdan kaçırmayın .. şiiişşşşşttt.. :)

koca çorumlu;

bidenem bana parola istemez sen benim kalbimdeisn bende senin kalbindeyim olay bitmiştir O YÖNDEN ŞANSLIYIM DİĞERLERİ ÇÖZÜN PAROLAYI HEHEHEHE:):):)

saliş abla pijama partisinden kaçar şalvara geçeriz biz her türlü olaya varız tek bi partiyle kısıtlı kalmayalım:):):)

Kızlarrr hişşşt siz susun bi bakalım töbeee belki uslu durursanız size şifreyi veririm ama söz vermeyeyimde .. Bakacaz artık .. :)

koca çorumlu;

şişştt sustukkk bidenem hehehe :) çok seviyorum seni ve dostlarımı:)

OKADARRRRRRRRRRRRRRRRRRR.....BİDENEMSİZ HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM

Oyyy oyy canımsın ya eylül tabiki kıyamam size şifreyi çaktırmadan burdan veriyom sakın kimsye demeyin haa ona göre ... [ antebin hamamları] hişşşttt unutmayın ama .. :):):):):)

öyle valla eylül. Off ya kötü olmak istiyom ama sayenizde olamıyomki... Artık ilerki maclara bakacaz o zaman .. :)

üye buluşması

Oh bensiz sohbete devam edin siz. Sizi antepte kaybedeyimde görün. Zaten geceye bir sihirbaz geliyor. Hepinizi yokedecemmm:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
buluşma başlamadan siz sitede partiye başladınız. Siz odada parti verirken bende hamamda çiğköfte yapıcam. Oh canıma deysin size vermiycem.

Ramazan arkadaşım hamam partisi var mı?gençlik yıllarımdan bu yana hasretim 16-17 yaşlarımızda g.antepte kalealtında bir hamam vardı orda yapmıştık ne günlerdi be inanın süper bir şey hamamda çiğköfte herşey için şimdiden teşekkürler

Biz deriz pijama partimiz var diye yaparızda partimizi egleniriz sonrada şalvar partisi ve çig köfte partisine göz hakkkımız var deriz gideriz hiç kafanızı yormayın kızlar ben varkene :)))
teşekkürler ahmet abisi şifre aklımızda şittttttt çaktırmayalım dimi ama :)
herşey güzel olacak canlar :)

ramço;

yukarılara bişe yazdık ceaza almak istiyorsun galibaa biz misafirik ona göre

çok harika bir buluşma olaçak ama ben geç kaldım malesef inşş başka bir böyle güzel bir buluşmaya katılırım

Yorumları okurken bile gülüyorum,buluşmanın güzel geçeceğine işaret!Haydi hayırlısı....

Inşallah karakefen arkadasım başka yerde başka güzel bulşmalarda sende aramızda olursun....:)
evet ya yorumlar süper bunlar bile insanı heyecanlandırıyor...süper olacak :)

üye buluşması

Arkadaşlar Otelle yaptığım son görüşmede üç kişilik odalar kişibaşı 40 TL, çift kişilik odalar kişibaşı 45 TL ve tek kişilik odalar 60 TL
bilgilerinize sunulur.

Ramazan bey, benim de bir isteğim olacak. Umarım yerine getirebilirsiniz... Yoksa gelmiyorum dermişim... :)
Katılan arkadaşlar arasında paintball müsabakası ortamı sağlayabilir misiniz...? :)
Boyalar benden... sadece mor rengi olacak :) :) :)

Flofi;

nerde oynıcaz hayatım:) otelde olmaz atarlar valla bizi:)

Onu da Ramazan bey düşünsün Saliş... :)
Ben istiyorum :)

valla ben hiç kafamı yormuyom bidenem vedostlarım varken hersey vız gelir :))) özledim BİDENEMİ...dostlarımı...

SALİŞ ABLA HAZIRLANNN ANLADIN SEN ONU :):)

Millet şimdiden kopmuş durumda :) Bi de oraya gittiğimiz de ne olacak ki ....

Üye buluşması

Ya sizler sağ salim Gaziantep'e gelin, isterseniz kalenin tepesinde futbol açı oynarız. Otel serbest istediğiniz gibi maç yapabilirsiniz. Zaten yazılanın tamımı gelirse, otel bizim dışımızda müşteri almıycak.

Ha buldum... buldum... buldum...
paintball müsabakası ortamı hamamda vur patlasın çal oynasın...

yok abi yahu hamamda olurmu hiç otelin bahçesi varsa süper olur valla :)

üye buluşması

VALLA SİZLER GELECENİZ DİYE GİTTİM KENDİME YENİ KÖSTÜMLER ALDIM. KENDİMİ BOYALATMAM((((((((:)o:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

boyalar çıkar be abi sonra çamaşır yıkama partiside yaparık nolcakki :):):):p

Ohhhhhhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaa süperiz şUa bak bu demekki o partiden çık bu partiye gir gececk bu buluşma çok partili olacağa benziyor arkadaşlar :)

Ya sizler sağ salim Gaziantep'e gelin, isterseniz kalenin tepesinde futbol açı oynarız. Otel serbest istediğiniz gibi maç yapabilirsiniz. Zaten yazılanın tamımı gelirse, otel bizim dışımızda müşteri almıycak.

Ha buldum... buldum... buldum...
paintball müsabakası ortamı hamamda vur patlasın çal oynasın...

onca sandalyelileri kalenin tepesine nasıl çıkarmayı düşünüyorsun arkadaşım??
hamamda karışık herkez bir arada öylemi?? öyle bişi söylüyorsunki az mantıklı olsa....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt