Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet süüper olacak arkadaslar herkes heyecanla buluşmanın sevincini tatmaya yaşamaya başladı başladık .....çok heyecanlanıyorumm varyaa :))

Saliha Bacı inşallah hepimiz sağ sağlim kazasız belasız buluşuruz inşallah...İlk seni görmekte ayrı bir hoşluk olur...

ben gece yarısı girecem oraya otobüsle gelem dedim uzun yol bitmez beni kim karşılayacak odam neresi:mad::mad:

Bu arada Otobüs ve Uçakla gelecek arkadaşlarımızı karşılamak içinde organizasyon yapılabilirmi araçlarıyla gelen arkadaşların bir kısmı otogardan bir kısmı havaalanından gelenleri alsa mesela? mesela ben 18 i akşamı havaalanından birilerini karsılamaya gidecegim ayagımın tozuyla?

edipbalkan;

hava alanından gelecekleri edip bey saat kaçta almaya gideceksiniz

Ben arkadaşlar karşılasın demiyorumki :) Biz arabayla geliyoruz belli bir toplanma saati olursa belli noktalara biz servis yapabiliriz diyorum

Ankara dan 1 kişilik boş kadro oluştu arabaya ilgilenen olursa bana ulaşsın.

evet arkadaşlar çok az kaldı.son 2 hafta süper yaaaaaaaaaaa :):):):):):):)
teşekkür ederiz edip bey çok güzel bir düşünce araba ile gelen arkadaşlarımızdan gelecek olan diger arkadaslarımızı kendi istekleri ile karşılayabilirler güzel bir düşünce sağolun.ona göre haberleşilir olmazsa.zaten organize eden antepte iki kişiyiz ramazan abim ve ben bizim gelecek olan misafirleri karşılama gibi bir imkanımız yok.artık bu konuda siz gelecek olan canlar mız dostlarımız kusurumuza bakmayın..:eek::eek::eek:
buluşmaya gelen arkadaslardan gelecek olanları karsılayabilirz gibi teklif ve öneriler almak bizi sevindirdi teşekkürler dostlarımız :)

yörükoğlu otel herkes gelince giriş yaparken ayarlanacak odası...siz geleceginiz zaman haberleşiriz.size en uygun gelişi ayarlarız elimizden geldiğince bizde 2 kişiiyiz organizatör olarak.yapabildigimiz kadar yardımcı oluruz. otobüsle gelirseseniz otogardan sehir içi otobüsler var otogarda taksi var sorun olmaz uygun birini bulursak elimizden gelen bişey olursa yaparız sizi almak için. yapamazsakda şimdiden özür dilierz:)

gaziantep terminalinden otellin arası kaç dkk birde hangi hattın otobüsü veya dolmusu geçiyor

son savaşçı ne zaman geleceksiniz ben eğer orada olursam sizi alabilirim.cuma günü inşallah oradayım

Şimdi biz geçmi kaldık yani.Biz katılamayız mı.

çok teşekkür ederim tekrra edipbalkan ve cdisci arkadasım ve diger arkadaslar.sağolun.
Otel ile otogar arası 20-25 dk otobüsle karagöz yazan dolmuşa binince karagöz duragında inince hemen otel karsıda yolun karsısında tam merkezde:)

Geçer Alicim merak etme sayılı gün çabuk geçer..

Evet arkadaslarr geri sayım başladıı :))))))))))))) 16

son savaşçı ne zaman geleceksiniz ben eğer orada olursam sizi alabilirim.cuma günü inşallah oradayım

inşş otobüse aksam binecegizki sabahı inek antepe büyük ihtimal sabah artık kaç gibi inersek antepe bilmitorum hiç ankara ile antep kaç saat bilen varmı arkadaşlar acaba

Ankara Adana 6 saat sürdüğüne göre hemen hemen 3 saatte öyle ekle 8.5 9 saat surer kanaatındeyım yol 678 km bu arada ankaradan gidecek 1 kişi götürebiliriz teklifim geçerli

-Otobüsle gidecek olan arkdaşlar gelmiş olduğunuz firmanın dağtıcı servisiylede otele gidebilirsiniz diye düşünüyorum.(Merkez de olduğu için rica etsek yardım ederler.)
-Belediye otobüs vermedi mi bunu merak ettim. :S (Otogar'dan almak için)

Edip abi o açık nasıl oluştu:) kim gelmiyor..

Rabbım nasıp ederse cumartesı sabah ordayız allahtan bır mani olmazsa yenıden dostlarla bır arada olmak yeni yuzler tanımak benım için ayrı bır haz ve bulundugum ortamdan guzellıkler cıkarmak adına heyacanlıyım .

"engelsiz bir yaşam için el ele"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt