Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ramazan bey, hamam değilde otelin bahçesi daha uygun paintball için...
Kıyafetlerinizde varsın boya olsun çamaşır makinaları ne güne duruyor... :) hem siz ev sahibisiniz, misafir ne derse o olur :)

üye buluşması

sizlerin başım üstünde yeri var. Bir elbise değil 10 elbise sizlere feda olsun. otelin bahçesi yok. Ama bir yer buluruz müsabaka için. Hamam ve kale işin espirisiydi(((((((

Organiztörler dolu dolu bir proğram hazırlamış siz hangi boşlukta bu aktiviteleri yapmayı düşnüyorsunuz ? Ben karşıyım abi anında sabote ederim ))

merhabalar emel hanım ben cumartesi günü çalıştığım için aranıza katılamıyorum( daha doğrusu izin alamadım) pazar günü bu organizasyona katılcaktım pazar günüde başka bir programım olduğu için sizinle olamayacağım beni listeden çıkarırsanız sevinirim teşekürler sizlere iyi eğlenceler eminim herşey çok güzel olacak :eek:

üye buluşması

Hasanım biz senle Antebin tozunu atırız. Onlar boyalanmaya devam etsin((((((

oyundan bahsediyorsunuz fakat şunu bilinki hiçbir şekilde otel izin vermez bahçesinde oynanmasına

benimde orda tanıdıgım var mini coopurı var onlada biz tozunu atarız saliş abla :):) ablamın arkadası saolsun :):)

bizim için mekan önemli degil her yerde yaaparık partimizi :)

zöhre canm keşke iiiizin alabilseydn arazmıda olsan iyi olacaktı. neyse cenmhayırlısı inşallah başka bir buluşmada bekleriz yada görürşüz ama yinede ayarlarsanız bekleriz :)

ben gelmiyom hepinize iyi eğlenceler.jem abiyle bir görüşeyim otobos ayarlarsak izmirli tüm üyeler gelebilir.

slm konyadan 3 kişi gelmeyi düşünüyoruz yerimiz varmı otel de ?

Otelde yerimiz doldu üzgünüz.otelin kapasitesine göre sayımız tamamlandı o nedenle kabul edemiyoruz.inşallah başka bulumalarda beraber oluruz .aynı ortamda olmasakda siz gelmek isteyip te gelemeyen arkadaslarımızla beraber atacak yüreğimiz. Teşekkür ederiz ilginize arkadaşlar :)

Ramazan Kardeş Adana'dan otobandan Antep'e giderken,otobanın hangi çıkışından Antebe girsek Otele yakın olur?

Emrullah abi hesaplarımda yanılmıyorsam cuma gün 15:30 civarında adanada olacagım oradan bırlıkte gıtmesekmı :)

Edip biz o saatte daha çalışıyor olacağız aslında hep beraber gidilse ne güzel olur demi biz gece yola çıkacağız sabahın ilk ışıkları ile oradayız inşallah bir aksilik olmaz ise...

Ben ve eşim Meral hanımla beraber,Esrada geliyor.Cuma sabahı sabah 7 gibi Adana'dan yola çıkıp sabah kahvaltıyı otelde yapmayı planlıyoruz.Gelenleride karşılamış oluruz diye düşündük....Antepte sağ sağlim görüşmek nasip olur inşallah.Sen kimlerle geliyon Edip....?

Miremur abi , allah nasip ederse sizlerle tekrar görüşmek ne kadar güzel bir şey ... ÖZLEDİM sizleri :)

valla gel 18 mart gel olduk hepimiz bir heyecan sardı şimdiden.:)

gerçekten çok heyecan verici hele de yeni arkadaşlarla tanışmak çok daha keyif verecek bu buluşmaya emeği geçenlere yürekten tşk :)

çok güzel bir buluşma olaçak keşke birazsa erken aranızda olabiseydim inşş başka bir buluşmada olurum bende artık

inş bi dahaki buluşmalarda karakefen doğrusu benim için bir daha zor olur artık ama yine de kısmet

Güliza bildik 8-A

Öğretmenler odasına çevirdik burayı kovacaklar bizi :) yarın konuşruz.:):):)

Ben ve eşim Meral hanımla beraber,Esrada geliyor.Cuma sabahı sabah 7 gibi Adana'dan yola çıkıp sabah kahvaltıyı otelde yapmayı planlıyoruz.Gelenleride karşılamış oluruz diye düşündük....Antepte sağ sağlim görüşmek nasip olur inşallah.Sen kimlerle geliyon Edip....?
Tolga06 cafer ülgen miko mustafa 5 kişiyiz abi

güzel bir buluşma olacağını düşünüyorum emeği geçenlere teşekkürler :eek:

Evet inşallah abim ve ablamla beraber geliorum :) güzel bi yolculuk olacagına eminim :) cok özledim herkesi emrullah abi dostları karsılamamızı çok iyi düşündün harika bi fiikir sabahın ilk misafirleri antalya zaten dostlar ve tabiki BİDENEM harika olcak :):) yuppiiiiiiiiiiii heheheh:D:eek::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt