Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasan bey, 18 Mart 2011 tarihindeki saat yedi uçağını Gaziantepe gitmek üzre engelliler ele geçireceğinden eminim:)

Ramazan beyle görüşmelerimizde harika bir organizasyona imza atmak üzere olduklarını biliyorum emeği geçen ramazan beye, emel hanıma ve ismi belli olmayan desteklerini esirgemeyen Gaziantep'lilere şimdiden teşekkürler.............

salişşş hopp ne o öyle kız kıza gececen onu BACIMMMMMMM .. ayırım yok hadi bakalım hasanım ve benim olmadıgım bi pijamamı,eşortmanmı neyse parti yapında görelim .. ha yok biz almayalım sizi diyosanız şimdiden diyinde görelim . hadi cevap bekliyom ... töbeee...... bidenemmm canım az kaldı özledim ya valla.. IRAMAZAN /RAMÇO) yada kısaca RAMAZAN TAŞKIN... canım kardeşim sana daha ne denilebilirki bilemiyorum tek başına bütün programı yaptın gerekli görüşmeleri ve baglantıları hallettin ellerine yüreklerine sağlık kardeşim . EYVALLAH. emel de sağolsun sana sitedeki liste oluşumunda gereken destegi verdi onunda ellerine ve yüreklerine sağlık var olun .. ÇOK YAŞAYIN.. AZ KALDI GELİYİKKK ONA GÖRE

bekle bizi ANTEPPPPPP ....:):):):):)

üye buluşması

Yahu ne pijama partisi öyle, baklava fıstık partisi hazır. Kimse kusura bakmasın ayrı parti düzenlemeye kalkmasın. Kellemi bozanı otelden atırım sokakta yatar. Ancak beraber ancak beraber. Bizde koca çorumluyla şalvar partisi yaparık valla...
;);););););););););););););););)

Sagol ahmet abi....
Kader arkadaşlarımın başımda yeri var. Onlar için daha fazlasını yapmak istiyorum ama elimden geleni yapabiliyorum sadece. Umarım size layık bir organizasyon olmuştur....

salişşş hopp ne o öyle kız kıza gececen onu BACIMMMMMMM .. ayırım yok hadi bakalım hasanım ve benim olmadıgım bi pijamamı,eşortmanmı neyse parti yapında görelim .. ha yok biz almayalım sizi diyosanız şimdiden diyinde görelim . hadi cevap bekliyom ... töbeee...... bidenemmm canım az kaldı özledim ya valla.. IRAMAZAN /RAMÇO) yada kısaca RAMAZAN TAŞKIN... canım kardeşim sana daha ne denilebilirki bilemiyorum tek başına bütün programı yaptın gerekli görüşmeleri ve baglantıları hallettin ellerine yüreklerine sağlık kardeşim . EYVALLAH. emel de sağolsun sana sitedeki liste oluşumunda gereken destegi verdi onunda ellerine ve yüreklerine sağlık var olun .. ÇOK YAŞAYIN.. AZ KALDI GELİYİKKK ONA GÖRE

bekle bizi ANTEPPPPPP ....:):):):):)

seni çooook seviyorum ben yaaaaa:eek::eek::eek::eek::eek:

Üye Buluşması

Gaziantep'e gelecek arkadaşlar. Gaziantep'e geldiğinizde sıkıntı yaşanmaması için bize ulaşabilirsiniz. İlk sayfada iletişim bilgileri mevcut.
burayada yazıyorum
Ramazan Taşkın: 0532 707 62 01
Gelemeyecek arkadaşlar varsa lütfen şimdiden isimlerini çıkarttırsınlar gelecek arkadaşlara engel olmasınlar. İlginize teşekkür ediyoruz...

ÖNEMLİ DUYURU;
buluşmaya cumartesi gelecek arkadaşlar sabah erken saatte gaziantep'te olurlarsa, gezi organizasyonu aksamaz. Sizlerden ricam erken saatte Gaziantep'te olmanız.
Teşekkür ediyorum.

şimdiden emegi gecen arkadaşlara tşkr ediyorum ben katilamasam bile diğer arkadaşlarin bir araya gelip güsel bir gün gecirmesini düşünmek bile beni mutlu ediyor :) şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyrum...

Aha şalvar partisi var ise giyelim şalvarları gelelim abilerim.....

Antalya buluşmasında Ramazan arkadaşımıza yoğun baskımız neticesinde gaziantep buluşmasını yaptırmaktan gurur duyuyoruz:)
aksi halde çekeceği vardı bizden:)
gerçekten onca yoğun iş temposundan zaman ayırıp böylesine güzel bir organizasyon düzenlediği için öncelikle kutluyor ve çok teşekkür ediyorum kendi adıma.tüm detayına kadar kendi emeği vardır.
sevgili Emel arkadaşımızda sitede yayınlanmasını sağlamıştır onada teşekkürlerimi sunuyorum.
emeksiz yüreksiz hiçbişi olmuyor şu hayatta yeterki bişileri isteyelim.bizde istedik Ramazanda yaptı:eek::eek::eek:
heyecanla dostlarımı tekrar göreceğim için çok mutluyum.

Emrin olur hocam ..) sana en kralından bir Tarsus şalvarı ayarlayalım (çok meşhurdur Tarsus şalvarı)

Bende herkese teşekkür ederim arkadaşlar ramazan organizatör arkadaşıma da gösterdiği çaba ve emekler karşılığında çok çok teşekkür ederim. Onun gibi biri ile elimden geleni yapıp sizlere en iyisini hazırladık.inşallah gelen tüm arkadaslarımızı memnun ederiz.gelemeyen arkadaslar sizerinde yürekleri bizle bunu biliyoruz. Sizlerlede inşallah başka buluşmalarda birlikte oluruz.
Biz bir araya geldikmi pijama ,bakvava, şalvar vs partisi olması önemli degil bence biz birsek berabersek her an bize parti gibi dir dimi arkadaşlar.
Gelecek olan arkadaşlar için en iiiyisini yapmaya çaba harcadık birlikte.
Not : Isim yazdırıp gelemeyecek olan arkadaşlar varsa ramazan bey ve bana ilk sayfadan iletişim numaramızdan ulaşabilirler.gelecek olan başka arkadaşlar madur olmamış olur. Bu konuda duyarlı olursak seviniirm...

seni çooook seviyorum ben yaaaaa:eek::eek::eek::eek::eek:

bende cok seviyorum bidenemi ya :) saliş abla bidenemsiz parti olmaz eşortman partisi olsun en iyisi heheheheh :):)

evet ya ramazan abi sen fıstıkları getir biz pijama ve ikisini beraber yaparız :D:D:D:D:):)

bidenem cok özledim baksana burdan kopmaya basladık Allah bilir o gece dahada kopcazz:):)

BENDE SENİ ÇOKKK SEVİYOMMM bacımmmmmmmm......:):):):):):) ıramazan kardeşim valla ŞALVAR partisi fikrini tuttum ben yapalımda birileri çatt çatt çatlasın isim önemli degil...

bidenem sensiz olmaz,, paşam sana laf denmez cevap verilmez baştacısın :eek::D:eek: :):):)

hakaten iyki ramazan abiye yap yap dedik başının etini yedik :):) vala yapmasaydın bizden çekeceğin vardı :):)

bizlerle uğraşılmaması gerektiğini anladığı için yaptı zaten bu organizasyonu Ramazan:eek::eek::p:p:p

sırdaş;

demi yani :):):):p:ppijama parti yapmamıza engel olamazlar :):)şalvar partisinede gizlidenn bi bıyık takar geliriz heheheheh:D:D

ramço;

vala ben cuma gunu 19 da çıkacam yola bir veya 2 gb orada olurum ona göre oda arkadaşım kımse odayı iyi isıtsın:d:d

üye buluşması

Evet valla dilinizden kurtulmak için bu organizasyonu yaptım. Sizin dilinize düşeceğime minareden aşağı düşerim daha iyi;);););););););););)
bıyıkta taksan sakalda taksan şalvar partisine giremezsin ancak saçlarını sıfıra verdirmen gerek yani keloğlan gibi olursan partiye dahil olursun;););););););)

Ramazan abi restini çekmiş vallaa :) ( şaka tabii )
haydi arkadaslar çok az kaldı heyecan sardı iyice bizleri :)

Keyifler şimdiden gıcır maaşallah nazar değmesin!vur patlasın çal oynasın bizlerede çooooooook yakışacak dostlar,

üye buluşması

Mavi peri, senin hatırın için hadi onuda düzenleyelim olmaya oldu tam olsun. Hangisini istersin...

Zakkumdamı pijama partisi veriyor oh be kurtuldum:d:d:d:d:d

tamma karar verildi canlar ben pijama partisi yapacagım kızlara :)
ramazan bey de şalvar part,s, yapar erkeklere :)
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt