Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
inşş otobüse aksam binecegizki sabahı inek antepe büyük ihtimal sabah artık kaç gibi inersek antepe bilmitorum hiç ankara ile antep kaç saat bilen varmı arkadaşlar acaba

ankara gantep eskiden 12 saat sürerdi sabah erken saatte oradasınız.cuma akşamı mı çıkacaksınız?yoksa perşembe mi?çünkü cuma öğlen gibi oradayım inşallah eğer cuma akşamı çıkarsanız c.tesi kesin alırım tel:0532 397 0442

c.tesi sabah inecek arkadaşları terminalden alabilirim

arkadaşlar gelen arkadaşların çoğu cumartesi sabahımı gelecek yoksa ben mi yanlış anlıyorum

hehehe hımmmm acaba ctesi kaç gibi çıkılır bi tahmin yürüten varmı ben 9 gibi orda olurum sanırım yetişitirm dimi :(

sanırım yetişirisin canmm.en erken çıkabildigimiz kadar erken çıkacaggız cmts otelden....:)

ya ben bişi merak ettim... hadi biz cumadan geliyoruz... cumartesi gelenler biz antebi gezerken gelirse, eger onları kim karsılayacak?:confused: otele kim yerleştiricekk:confused: birisi oteldemi kalcak:confused: onları geziye getirmek için otobüs otelemii gelcek nasıl olcakk :confused:???? bunları düşündünüzmü:confused: sizin için kolaylık sağlamak açısından soruyorum cünkü sonra zorda kalmayın diyee:confused::confused:.....

şafak 14 bidenemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:eek::eek::eek:

erken gelmeleriini söledik demeyin olaki bi aksilik cıktı ihtimalini düşünün:confused:

organizatörlerden birisi kalmalı

sizleri düşündüğüm için söylüyorum arkadaslarrr yine siz bilirsinizz :) :)

en geç 8'e kadar otele gelenleri beklerler diye düşünüyorum :)

yuh 6 da mı uyanacaksınız birtan bey :p hangi ara kahvaltı yapacanız:)

Ya kahvaltı uzun sürer. Diger organizasiyonlarda gördük bunu yine en az saat 10-11 bulur.

yörük burdan sana bi dene mekanik tosbaga yollıcam oda arkadasın olsun diye senin yalnız kalmana dayanamam arkadasım:(

Arkadaşlar, otelde odalar neye göre belirnecek. Ben nerde kalacağım. Açıkta bırakmayın beni sonra pijama partisine katılamam :)
Odalar kaç kişilik. Bizim seçme hakkımı var mı kimle kalacağımızı. Yoksa önceden belirlendi mi?

:D:D:D yaprak otelin bahçesine döşşek serip seni orda yatıracaklarmış :D:D:D

Bio;

Süpermiş valla açık hava partisi de mi yapıyorlarmış. Süper valla... Tam bana göre ama kurt kuş kaparsa sabah beni bulamazlar... ,
:=));););)

:D:D işler yoğun bilemicem artık açık hava partisi yapıyorlarmı o tarihde ben istanbulda olcam :( aranızda olmayı çok isterdim umarım sizler için kazasız belasız ve bol eğlenceli hayatınızın en güzel anılarında yer alacak bir buluşma gerçekleşir....

üye buluşması

Arkadaşlar cuma günü gezi için araçları saat 12'ye kadar bekletecez. öğleye kadar gelenler cuma yapılan geziye katılacaklar. Öğleden sonra gelecekler için aracı tekrar gönderme şansımız yok. Onlarlada cuma akşam oteldeki eğelencede ve cumartesi günü yapılacak gezide birlikte oluruz.

Odalar 2'şer kişilik. Eğer arkadaşlarınızla geliyorsanız tabi arkadaşınızla kalırsınız. Ama sıkıntı olmaması için herkes ikişer kişilik odada kalıcak. Buraya geldiğinizde belirleriz. Eğer üç kişilik odalarda kalmak isteyen arkadaşlar olursada üç kişilik odalarımızda mevcut. Yani otelde sıkıntı yok.

Cuma geziye gidildiğinde bir kişi otelde gelen misafileri karşılayacak. O konuda sıkıntı yok. Şuanda organizasyon tamam. Sadece sizlerin gelmesi kaldı. Gaziantep sizleri bekliyor.

Gelecek arkadaşlar Gaziantep'e geldiğinizde sıkıntı çekmemeniz için irtibat telefonumu kaydedin.
0532 707 62 01
Ramazan Taşkın (Organizatör)

Ramazan Bey açıklamanız için çok teşekkür ederim görüşmek dileğiyle

Ramazan bey, video çekimide ayarladınız mı?..:) Şöyle kaliteli bir çekim olsa üyeleri tanısak, gezdiğiniz yerler ve oteldeki eğlence geceniz sonraa sıra mı sıla gecesi mi tam adını bilmiyorum onuda çekseniz görsek biz çok güzel olurdu valla..:)

Ramço Cuma gün saat 15:30 civarında orada olacagımızı tahmın edıyorum yolda haberlesır dırek gezıde bulusuruz olmazsa

biz inşş bir akisilik olmaz 17 mart persembe gececi binecegiz otobüse cuma sabahı ordayız inşş

Evet arkadaslar gelişinizi haber ederseniz buluşma noktamıza ulaşmanızda iletişim kurarız bir şekilde hallederiz.
Cuma günü olmazsa siz direk gelirsiniz gezimize edip bey siz otele gecmeden haberleşiriz:)
herhangi bir sorun vs olursa biz organizatörlere ulaşın yardım edelim elimizden geldigince :)

üye buluşması

Arkadaşlar Sıla değil Sıra gecesi. Gecemizi enaz 10 kamera çekecek. Gaziantep Kanal 27 televizyonu gecenin tamamını çekip, gece 00-00itibariyle banttan yayınlayacak.
İnternet üzerinden Kanal 27 Televizyonu hedyerde izlenebilir.

Ayrıca Kanal 27'nin dışında protokol esnasında çok sayıda basın mensubu bizlerle olacaktır.

ben o tarihlerde ne yazık ki müsait olamayacağım için katılamıyorum herkese iyi eylenceler dilerim

adımı listeden silebilirsiniz sevgili Emel

üye buluşması

hadin arkadaşlar hep beraber geriya sayalım 14

eylül çok üzgünüm ama ŞAFAK 13 bak senden önce dedim .. az kaldı arkadaşlar heyacan dorukta . inş hep beraber antep te kopacagız.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt