Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar, İtanbul'dan özel araçla gitmek isteyen varsa bilbuhli ile iletişime geçebilirler. Araçta üç kişilikli yer vardır.

arkadaşlar niğde de kar hızlandı çok güzel bir kar yağışı var bereket:rolleyes:

-Havaların son soğuk zamanları ... Organizsyon günü havalar sıcak olacaktır :)
-Bu arada az kaldı ...

niye burda kar yağmıyo ya niye :( ama acaip bi fırtına ve yağmur var rahmet olur inş:)

son 10 gün :):):)

antalyada güneşli ve hafif rüzgarlı ama harika bir hava var . ee az kaldı dostlar .

marastan bır haber geldı....buralarda kar var sel var camır vaaarrrr:))18 marta allah sonumuzu hayır getıreeee..oy merik meyrik meyrik ben gurbanım sana meyrikk :D

bu salıha nıye gelmıo bakım ..sımdıı..mıllete gazı verdı verdı sımdıde gelmıo ne ayak...cok kızgınım salıha sana..ıstanbulda olması gerekmıs!!!

üye buluşması

Arkadaşlar havaları merak etmeyin gaziantep'te ne kar nede yağmur yok. Hemde şuanda türkiye'nin dört bir yanı yağışlı gaziantep'te hava sadece kapalı, yağış yok. Herkesi bekliyorum....

Saliha bu organizasyonda emeğin var. Mutlaka gelmen gerekiyor. Kararını değiştir ve gel.

gelmeme nedenını bılmıorum neden gelmıosun kızım alla alla:(

evet saliha ben seni silemem silmem de seninde her yönden emek ve destegin var bunu sana daha öncede yazdım mutlaka gelmeni istiyorum ben bak arkadaşlarda çok istiyor gelecekesin dediek o kadarrr :)

mikocum ankarada da çok güzel yağıyor...sen gitmiyomusun? yine mi vazgeçtin:)

üye buluşması

Sizde kar var ama bizde güneş var arkadaşlar. Hava bazen kapalı bazen açık. Yağış yok. Burası güneydoğunun parisi. Sizi güneşli bir havada ağılayacaktır.

Gaziantepin havası kadar 680 km boyunca yol durumu nasıl olacak oda cok onemlı

Arkadaşlar yollar güzel eskisi gibi değil zaten ereğli makasından sonra otoyola giriyorsunuz.ondan sonra g.antep'e kadar otoyol en sıkıntılı bölge ankara aksaray arası ki o tarihte havalar bence süper olacak

Gaziantep 14 Günlük Hava Durumu Tahmini

Tarih
Gündüz
Gece

09/03/2011, Çarşamba Bulutlu
11°C
4°C

10/03/2011, Perşembe Parçalı Bulutlu
14°C
6°C

11/03/2011, Cuma Bulutlu
10°C
6°C

12/03/2011, Cumartesi Bulutlu
13°C
3°C

13/03/2011, Pazar Bulutlu
12°C
4°C

14/03/2011, Pazartesi Yağmurlu
12°C
3°C

15/03/2011, Salı Genelde Güneşli
15°C
2°C

16/03/2011, Çarşamba Güneşli
16°C
3°C

17/03/2011, Perşembe Bulutlu
14°C
2°C

18/03/2011, Cuma Bulutlu
13°C
2°C

19/03/2011, Cumartesi Yağmurlu
11°C
4°C

20/03/2011, Pazar Ara Ara Güneşli, Sıcak
14°C
4°C

21/03/2011, Pazartesi Bulutlu
16°C
4°C

22/03/2011, Salı Yağmurlu
9°C
4°C

arkadaşlar çok üzgünüm bende gelemiyorum :(
eşimin sağlık sorunları sebebiyle

son 10 gün ankara çok güzel kar yagıyor bu arada inşş kazasız belasız antepe gelmeyi nasip eder ALLAH HIM herkesi

-Perşembe gününden itibaren yağışların çekileceğinden bahsediliyor
-Daha 1 hafta gibi bir zaman var ne olur ne biter bilinmez, herkes heyecanlı bir bekleyiş içerisinde .

üye buluşması

Arkadaşlar eğer bu buluşmanın adı "engelsiz yürekler" ise, bizi ne kar, nede yağmur durdurabilir. Engel yok. Herkesi gaziantep'e bekliyorum...
Bak türkiye'nin her yerinde kar var, antep yağmur ve güneşli.

gelik ağam gelik inşallah,hama sözü baki inşallah çiğköfteli

Hava nasıl olursa olsun bizim havamız güzel olsun!gerisi detay....

arkadaşlar bizlerin hiç birkötü hava şartı bir birimizi görmemizi engelleyemez. antalyada 2010 aralık ayında yapmış oldugumuz buluşmaya biliyorumki bir çok arkadaşımız kötü hava şartları nedeniyle teredüt etti gelip gelmeme konusunda , şartlar ne olursa olsun gelen arkadaşlarımız ( adanadan gelen arkadaşlarımız taşucu taraflarında ceviz büyüklüğünde dolu yagışına yakalanmasına ragmen ) bu buluşmaya umdugumuzdanda çok arkadaşımız bizleri onurlandırmıştı,gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlarımızda gelemediklerine çok üzülmüşlerdi. antalyada gelen dostlarımızın hiç bir yorgunlugu kalmamıştı ve harika bir hafta sonu neticesinde inanın ayrılmak o kadar zor olmuştuki . yani şimdi neticede arkadaşlar hiiç bir kötü hava durumu beni engelleyemez gaziantep e gitmekten ,sakın şu andaki hava şartları sizleri tedirgin etmesin . bizler istedikten sonra aşamayacagımız engel yoktur diyorum arkadaşlar, hadi hep beraber GAZİANTEP e... gidiyik...:)

bidenem canım benimm senin için yolları aştıkta geldikkkkk :)) inş yine gelcemmmmmmm

Inşş tek rakamlara kadar düştük az kaldı hadi hayırlısı olsun

Son savaşçı:senin profilde resmin olmayışı,seni tanıma merağımı dahada artırdı....İnşallah tanışmak nasip olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt