Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benide tanımak istiyonmu emrullah babaaaaaaaaaa

üye buluşması

Günaydın arkadaşlar....
Kaldı bir hafta. Haftaya bugün itibariyle sizleri en iyi şekilde ağırlamak için tüm hazırlıklar tamam....
Gaziantep'e geldiğinizde sıkıntı yaşamamanız için ilk sayfada iletiş bilgilerini lütfen not ediniz.

evetttttttttttt çok az kaldııııııııııııııııııııı:)
gelirken ulaşım vs sıkıntısı çekmemek için ilk sayfayı okuyn iletişime gecin bizlerle arkadaslar .
her sey hazır artık heyecanlar arttı iyice :)

sizlerle bir araya gelmek iiçin sabırsız bekleyişe girdik gel 18 mart gel :)

16 Mart Çarşamba sıcaklık gündüz +17C° - gece +6C° perşembe - cuma - cts günü daha ısınır hava güneşli günler bizi bekliyor.

Son 07 [Antalya] gün...

Valla sizden çok ben heyacanlıyım. Sizleri burada ağırlamak bizleri onurlandıracak...

Reklam kokan hareketler bunlar. (yorumsuz....)

Üye Buluşması

Arkadaşlar, reklam kokan cümlesi biraz beni üzdü. Bu insanlar sizler için yapılması gerekinlerin en iyisini yaptılar. Bizde en ufak katkısı olanları ödüllendirmeye karar verdik.
Ne onların nede benim asla reklama ihtiyacımız yok. Ben Gaziantep'in en etkili gazetesinde yazıişleri müdürlüğü yapıyorum, Gaziantep'in en etkili televizyonunda spor müdürlüğü yapıyorum. Bu insanların hepsini bir araya getirip, sizlerle birlikte olmaları için 3 aydan bu yana uğraşıyorum. Ama takdir sizlerin.
Eğer elimizin sağlığı reklam kokuyor cümlesi ise, öyle olsun....
Önemli olan sizlerin hep beraber burda olması ve kaynaşması.

evet çok haklısın ramazan abi.gerçekten senle organize işlerinde birlikte olamak benim için bir gurur.emeğine sağlık 3 aydır sen ve ben gelecek olan dostlarımız için gerek manevi gerek maddi çabalar vererek güzel bir organizasyon hazırladık.inşallah çok güzel geçecek.destek veren bizi o günümüzde yalnız bırakmayacak olan sayın valimize belediye başkanlarmıza ve müdürlermize şimdiden teşekkür ederiz..elimizden geleni yapıyoruz yapmayada devam edeceğizz...:eek:

arkadaşlar çok az kaldıı:):eek: şimdiden gelemeye başlayan arkadaslarmız olmaya başladı.dün geld arkadasımızın birisuan kardesinde.biride yarın yola cıkacak ablasında kalacak. cumaya otele gelecekler bizlerle kalamaya :eek:

Haftaya bu akşam eğleniyoruz arkadaşlar....

Heyacan başladı.....

istanbuldan katılan varmı? varsa özelime yazabilirmi?

Emel ve Ramazan Kardeşlerim,ben sizlerin nasıl bir özveri ile maddi, manevi fedakarlık yaptığınızı mesai harcadığınızı tahmin edebiliyorum...Evvela sizlere gönülden tekrar teşekkür ederim...Fahri ve severek beklentisiz yapılan her işin hazzını ancak emek sarfedenler hisseder ve mutlu olurlar...Umarım hissinize tercüman olmuşumdur....Sevgilerimle tüm dostları candan kucaklarım....

Arkadaşlar, reklam kokan cümlesi biraz beni üzdü. Bu insanlar sizler için yapılması gerekinlerin en iyisini yaptılar. Bizde en ufak katkısı olanları ödüllendirmeye karar verdik.
Ne onların nede benim asla reklama ihtiyacımız yok. Ben Gaziantep'in en etkili gazetesinde yazıişleri müdürlüğü yapıyorum, Gaziantep'in en etkili televizyonunda spor müdürlüğü yapıyorum. Bu insanların hepsini bir araya getirip, sizlerle birlikte olmaları için 3 aydan bu yana uğraşıyorum. Ama takdir sizlerin.
Eğer elimizin sağlığı reklam kokuyor cümlesi ise, öyle olsun....

Önemli olan sizlerin hep beraber burda olması ve kaynaşması.

burda ödül verilmesi gereken biri varsa sadece sensin.onca yoğun çalışmana rağmen gerçekten güzel bir organizasyon çıkardın ortaya kendi adıma seni tebrik ediyorum.
peki tüm devleti erkan orda olucak neden? çünkü Türkiye nin bir çok ilinden engellileri ağırlamak kendi ilinde olumlu olarak geri döneceklerini bildikleri içindir.vede doğrudur.
birde bizim organizasyonlarımızda emek verenlere ödül verilmez insanlar içlerinden geldiği için katkılarının olmalarını isterler hepsi bu.
neden burda katkısı olana ödül veriliyor bunuda anlamış değilim.
katkısı olana ödül veriliyorsa en büyük ödül benimdir o zaman.ben olmasam bu organizasyon hiç olmazdı.

üye buluşması

Evet saliş; doğru söylüyorsun. Aslında onların bizlere ödül vermesi gerekiyor...
Tabiki en büyük ödül senin...
Sizlere sürpriz ödüllerimiz var...
Yeterki hep beraber gaziantep'te olalım...

teşekkür ederim ben kendi payıma ödülümü aldım zaten. orda olucak dostlarım ödüllerin en büyüğüne layıktır.umarım her kezin memnun kalacağı bir gezi olur.iyi eylenceler diliyorum hepinize.

saliş canım şimdide diyorm her zamanda dedim seninde destegin ve emegin çok bu buluşmada da ayrıca teşekkür ederm sanada canm. senin gelmeni istiyorum ayrıca.
ramzan abi evet haklısn
asıl ödül emegi gecen bizlerin:)

reklamla bir alakası yok ramazanbey olsun emel hanım olsun bizleri bir ara getirebilmek için böyle güzel bir buluşmayı yapabilmek kolay bir iş degil bunu yerine göre saglam kişiler basaramıyor işterse reklam olsun veya olmasın önemli olan burda verilen emektir bençe bir bina yapıyorsun insan kendi ile onurlanıyor bunu ben yaptım diye onun için ramazan ben bizleri için elinden gelenin en iyisini yaptı bençe bu benım görüşüm işter reklam olsun olmasın ama onun bu ve ekip işidir tabiki gurur duayr her insan yaptıkları ile bu asla reklam degıl bir emektir bençe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt