Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
üye buluşması

Arkadaşlar kaldı 3 gün. Heyecan dorukta...
Gaziantep'ten rize'ye rahatlıkla gidebilirsin. Hem gaziantep firmaları gidiyor, hemde doğu tarafından gelen tüm arabalar rize trabzon'a gidiyor. Hiç bir sıkıntı yok. Sizleri gaziantep'e bekliyoruz elif kız...

Ramazan bey gerçekten değerli vaktinizi ayırıp böyle güzel bir organizasyon yaptığınız için emeğinize sağlık gelemesemde bilinki o anları yaşayacam.herkese iyi eğlenceler.

çok geçmiş olsun tekrar cdisci abiseni ve eşini aramızda görmek bizi çok mutlu edecekti. Tabii sağlık daha önemli. Inşallah çabucak iyileşir kızımız bir süprizle aramıza katılırsınız. Sizin o güzel gönlünüz bizmle sağolun eşinize de selam.kzınıza da çok gecmişolsun:)

ben c.tesi zeugmada katılacğım 1 saat kadar sizleri görmek için.. benimde temel eğitim kursu devam ediyor hataydan dışarı çıkamıom ama ctsi inş. aranızda olacağım 1 saat kadar kaçamak yaparım... yada otel çıkşında görebilirim sizleri...

gelmeyenlerin isimleri listeden neden kaldırılmıyor?

Ben gelecek olanları gelmeyecek olanları kendi elimizde liste var ona ekledim sırdaş canım...gelmeyecek olan arkadaslarımız bizlerle olamayacagı için üzüldük ama inşallah başka buluşmalarda:)
senin işini halledip gelebilmen için dua ediyorum sırdaş senin gibi mükemmel bir kişiyi tanımak isterim:)

Emel hanım çok teşekkür ederim.iyi eğlenceler diliyorum

Son 2 gün Çarşamba ve Perşembe nasıl 4 gün oluyor :)
Cuma günü zaten orada olunacak...

Başlık sahibine içerik değiştirme yetkisi verilmiyor yassakkkkkkk :) illa mod bulacan dil dökecen değerli vaktini ayırırsa değiştirecek.

Durmadan aynı polemiği kovalamanızın anlamı nedir bilemiyoruz. Kimsenin moderatör peşinde koşmasına gerek yok. Başlığı açan kişi listenin son halini başlığın altına cevaben yazacak ve yetkili arkadaşımızda gördüğünde o son listeyi ilk mesaja ekleyecek. Bu kadar kolay ve net.

KKELEBEKK nasılsa mesajım yine silinecek o yuzden zıplamanın bır anlamı yok aynı polemik kovalamamın ılla bır amacını arıyorsan senı sewmıyorum o kadar basıt ?

Üye Buluşması

YEMEK MENÜSÜ

18 MART 2011 (CUMA) TARİHİNDE GELECEKLER İÇİN;

SABAH ERKEN GELEN ARKADAŞLAR OTELDE KAHVALTI

ÖĞLE YEMEĞİ (LAHMACUN- AYRAN - BAKLAVA PİKNİK ALANINDA)

AKŞAM YEMEĞİ
Süzme çorba
Paçanga Böreği
Pilav Üstü İncik
Burma Kadayıf
Alkolsüz içecekler

19 mart 2011 (Cumartesi)
Sabah Otelde Kahvaltı
Rumkalede öğle yemeği (Halfeti Belediye Başkanı tarafından verilecek)

Akşam yemeği
Lebeniye çorba
Karışık Izgara
Salata
Şekerli Peynir Böreği
Havuç Dilimi Baklava
Alkolsüz içecekler
SHOWLU ÇİĞ KÖFTE (SIRA GECESİ EŞLİĞİNDE)
Fıstık ikramı

20 MART 2011 (PAZAR
Otelde sabah kahvaltı
(Serbest)

NOT: LOBİDE TÜM SICAK İÇECEKLER ÜCRETSİZ.
TÜRK HAMAMI ÜCRETSİZ

Ramço şimdiden iştahım açıldı.mönüler harika gözüküyor.Emeklerinize sağlık.Listenin düşeceğini tahmin ediyordum hatta bekliyordum.100 kişilik bir grubun organizesi çok zor.Sayının düşmesi çok iyi oldu bence.Son 2 gün havalar düzeldi herşey yolunda Allah bozmasın.Muhteşem bir hafta sonu bizi bekliyor..Gelikkkk tama...

Emel hanım listeyi güncellerse iyi olur.

Edip abi açık sözlü insanları severim senide seviyorum ;)

gün geldi çattı ne yazııkki gelemiyorum ....haftasonu ankaradan akademisyenler gelicek şefimin ablası vefat ettiği için görev bana kaldı....kalbim sizlerle ...herkese ii eğlenceler dilerim.....

Ramazan bey biz geç gelicez malum 22.05 te uçağımız antepe inmiş olacak cuma akşamı, geç gelenler için atıştırmalık varmı:))

üye buluşması

Uçağınız gece 03'de inse antepte gereken yapılır....
Sizleri bekliyorum. Heyecan dorukta....

Hasan hocam, geldiğinde iştahın daha çok kabaracak. Antep'teng itmek istemiyceksin....

Hasan hocam sen Antep gününe kadar bir rejim olayına falanmı girsen acaba... :)
Baksana Ramazan bey neler saymış :)

Arkadaşlar kızımın rahatsızlığından dolayı gelemiyorum inanın çok çok üzgünüm beni ve eşimi siler misiniz?size iyi eğlenceler
Cemil Kardeş evvela kızımıza geçmiş olsun diyorum.Tez vakit sihhatine kavuşur inşallah...
Seninle ve eşinle bizzat tanışmak başka bir zamana kaldı sağlık olsun.....
Esra hani gecede olsa otobüsle gelecektin....Ben seni otogardan alacaktım....Heptenmi vazgeçtin?
Ramazan ve Emel geçekten harikasınız.......Bize sadece gelmek kaldı......

Listeyi gelecek olan gelmeyecek olan sürekli degişiyor güncelllem yetkimiz yok o nedenler zorluk olmasın diye ben kendim kagı üzerinde liste yaptım an ve an degişiyor kesin liste o gün gelenlerle ortaya çıkacak sanırm.:)
denizkızı88 gelmeni çok isterim canm aniden olan bir olay olmuş başı sağ olsun vefat eden kişinin yakınlarına baş sağlığı dilerim ama gelmeni çok çok isterim canmm:)
biliyorsun dimi :)
bitanemmm:)

Cemil Kardeş evvela kızımıza geçmiş olsun diyorum.Tez vakit sihhatine kavuşur inşallah...
Seninle ve eşinle bizzat tanışmak başka bir zamana kaldı sağlık olsun.....
Esra hani gecede olsa otobüsle gelecektin....Ben seni otogardan alacaktım....Heptenmi vazgeçtin?
Ramazan ve Emel geçekten harikasınız.......Bize sadece gelmek kaldı......

abicim aynen bileti aldım şefin ablası vefat etti demişttim...bugün 10 gün izn aldı ve bugün Bakanlığın yazısı geldi akadesmiyenler gelio görevlendirildik şef öyle olunca görev bana kaldı...yoksa bende cok istiyordum sizlerle ve bidenemle olmayı ....kısmet deilmiş

her nekadar gelemesem de herkese iyi eğlenceler diliyorum arkadaşlar....

artık son 2 gün İNŞŞ nasipse çok güzel bizi 2 gün bekliyor bizi

Evet 3 ay 2 ay 29 gün 16 gün derken simdi son 2 gün arkadaslar.az kaldı organizasyon hazırlıklar bitti şimdi biz kendimizi hazırlıyoruz :)

-Vay be .. dediğiniz gibi az bi zaman kaldı . 2 gün kaldı

-Bu arada esra arkadaşım gelemediğin için üzüldük doğrusu :(

-bi daha ki buluşmaya artık ...

Arkadaşlar; lütfen listenin son halini en kısa zamanda iletmenizi rica ediyorum. Liste güncellenmesi olmayacaksa başlık kilitlenecektir.

Jem bey size özel mesaj attım bakabilirseniz:)

Arkadaşlar şuan işteyim listenin güncel hali evde pc de kayıtlı akşam iş çıkısı eve ulaştığımda güncel olarak bidiririm :)

ßirtan;

canım arkadasımm inş bi dahaki sefere ....kalbim sizlerle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt