Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet arkadaşlar, göstermişolduğunuz ilgiden dolayı hepisine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Arkadaşların bir kısmı Perşembe'den giriş yaptı, Gaziantep'i geziyor. İnşallah Cuma ve Cumartesi tam kadro birlikte olacağız. Hepinizi seviyorum.

Perşembeden gelenlere hoşgeldiniz derken ben eşim arkadaşım Mahmut ve eşi cuma sabahı 6:30 Adana'dan iki ayrı arabayla yola çıkıyoruz.Ramazan teyit etmek amaçlı soruyorum?otobandan Gaziantepe girişi Organize Sanayı çıkışından şehir merkezine geçeceğiz değilmi?İnşallah sağ sağlim gelir döneriz....Kahvaltıya bekleyin dostlar....selamlar herkese....

mavili peri hava çok güzel günlük güneşlik inşallah hafta sonuda aynı olur.

melek hanim hic şüphesiz eglenecegiz keske sende gelebilseydin bu katilacagim son buluşmamda seni de görmek isterdim...

eğleneceğinizden şüphem yok arkadasım. insan oğlu yeterkı gormek ıstesın bulusmalar bahaneee.... mersin çok uzak değil neyse nasılsa görmek ısteyenlerle yıne olucam bı arada bu benı tesellı edıyor bıraz da olsa:):):):):)

eğleneceğinizden şüphem yok arkadasım. insan oğlu yeterkı gormek ıstesın bulusmalar bahaneee.... mersin çok uzak değil neyse nasılsa görmek ısteyenlerle yıne olucam bı arada bu benı tesellı edıyor bıraz da olsa:):):):):)

nedenini bilmiyorum ama adana cok uzak gelio bana bu arada 30 nisanda adanadayim .....

arkadaşlar çok az kaldı derekn süre bittti zaman doldu ve an geldi ben gelen arkadaslarımı ziyaret ettim otelde akşam oturduk muhabbet ettik. yarın sabah erkenden oradyım inşallah :)
hava çok güzel yazdan kalma bir hava inşallah çok güzel olacak ...
gelemeyen arkadaslarım sizlerle inşallah başka zaaman bir araya gelirzz :)

şuanları sankı yaşıyor gibiyim karsılamalar çok güzel oluyor ilgi obiçim zaten herkese iyi eğlenceler.Ramazan bey inanın çok özürdilerim ama gelemiyorum benim organizasyonlarda hep bişey çıkıyor ama inanın orda olmak isterdim emeğinize sağlık.

Gece saat 2 :) mikoyla odada biraları açtık hepızın serefıne ıcıyoruz :D

Çok güzel bir buluşma oldu...Ramazan ve Emel başta tüm Gaziantep e TEŞEKKÜRLER.....

Emeği geçen herkese teşekkürler çok güzel bir organizasyon oldu...

Asıl ben çok teşekkür ederim dostlarım sizler gibi yüreğinde gönlünde engeli olmayan bir çok can dostumu gaziantepte ağırlamajtan şeref duydum.bende kendim ve ramzan bey adına sizelerede teşekkür edeeri...inşallah başka güzel buluşmalarda :)
sizleri seviyorum çok özledimmm:)

İnanılmaz güzel vakit geçirdik ve mutlu mesut ayrıldık...Bu nedenle yönetim kurulu teknik ekip e sonsuz teşekkürler..yeni organizasyonları büyük bir heyecanla beklemekteyiz..:)

ocağım söndü nasıl belâdır
bırakıp gitti bu ne devrandır
dünya gözümde kerbelâdır
allahtan bulasın

Şimdilik bu kadar yazayım da ..Akşam yazarız :)

İnanılmaz güzel vakit geçirdik ve mutlu mesut ayrıldık...Bu nedenle yönetim kurulu teknik ekip e sonsuz teşekkürler..yeni organizasyonları büyük bir heyecanla beklemekteyiz..:)
Sizin oralardan bekliyoruz yeni bir organizasyon...

Merhaba canlar, güney doğunun kalbi gazilik unvanıyla ödüllendirilmiş. Birinci engelliler biz organizasyonunda yüreklerin bir kez daha bir olduğu Gaziantep buluşmasında Türkiye’nin otuz dört (34) ilinden gelen yeni yüzlerle tanışmak kaynaşmak ve tekrar dostlarımızla beraber olmak ve bu buluşmayı düzenleyen ramazan, emel kardeşlerimize şükranlarımızı sunsak azdır bizlere iki günü dolu , dolu yaşattılar.

Bu güzel buluşmada hayvanat bahçesi, folklor ekibinin gösterisi sıra gecesi nin bizlere sunmuş oldukları program çok harika hazırlanmıştı. Ramazan, Emel kardeşlerimize sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim ailem adına iyiki varsınız sizlerin sayesinde yeni yüzler ,çehreler ve dostluklar kurmak bu dostlukları taki ne zaman gözlerimiz kapandığında unutacağımızı bildirir vesile olduğunuz için sizlerden Allah razı olsun.

“”ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE””

Ali abime tüm yüreğimle katılıyorum dolu dolu iki gün ve yeni yüreklerle dostluklar bunlara vesile olan emelciğime ve ramazan beye sonsuz tşk

benim gittiğim buluşmalar içinde en çok memnun kaldığım bu oldu. emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

harika bir hafta sonu oldu. gaziantep te özledigim degerli dostlarımı tekrar görmek ve özlem gidermek ve yeni dostluklar edinmek benim için çok güzeldi. antalya buluşmasında kendi aramızda gazi antep te de bir buluşma yapalım diye bu buluşmanın temelini atmıştık,bu konudada ramazanı ikna etmiştik sagolsun bizleri kırmadı sevgili emel inde yardımıyla bu buluşmadan yüzlerinin akıyla çıktılar BURDAN ramazan ve EMEL e çok tşk ediyorum ellerine yüreklerine sağlık .. . demekki arkadaşlar bu tür buluşmalar güney dogudada , dogudada ve benim çok istedigim KARADENİZ dede yapılabilirmiş . gaziantep buluşması bizlere bunu isbat etti, inş diger bölgelerde de bu tür buluşmalar gerçekleşir bu konuda ben her tür destegi vermeye hazırım . GAZİANTEP imizde her şey çok güzeldi hep beraber olunca bizlerin aşamayacagı hiç bir engel olmadını herkese isbat ettik yeterki bizler kararlı ve elele olalım .. bütün katılımcı arkadaşlarıma ben çokkk ama ÇOKKKK TEŞEKÜR EDİYORUM. ayaklarınıza ve YÜREKLERİNİZE SAĞLIK . sizleri çok seviyom valla.

Anladığım kadarı ile bütün arkadaşlar sağ sağlim döndüler,Allaha Şükürler Olsun....

bideneme katılıyorummm cok güzeldi dostlarla olmak :) 1,2,3 tıp demek :) sizleri seviyorummm hersey için tskler ederizzz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt