Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şımdıden herkese ıyı eglenceler umarım unutamayacanız dolu dolu gunler olur

Ankaradan araba cuma günü saat 9 da yola cıkacak 1 kişilik boş kontenjanımız var ilgilenenlere duyurulur.

Arkadaşlar; lütfen listenin son halini en kısa zamanda iletmenizi rica ediyorum. Liste güncellenmesi olmayacaksa başlık kilitlenecektir.

Cem abicim liste güncellenmesinin başlık kilitlenmesiyle ne alakası var....Tehdit sana hiç yakışmıyor :)....Başlığı düzenleyen arkadaş bu konuda tecrübeli olmayabilir yada iş yoğunluğu olabilir demi ama.Hem güncel liste en çok organizasyonu düzenleyenler için gerekli.Onlar için sorun yoksa ne katılımcılar ne de yönetici için sorun olmamalı.Katılmayacak olanlar zaten belirtmiş başlıkta.Organizatörler bunu not etmiş ve onlar için sorun yoksa bence sorun yoktur :) Ha güncel liste olsa tabi ki daha iyi olur....Ama başlığı açan arkadaş bu konuda tecrübesiz.Basit bir özel mesajla ona bu konuda yardımcı olunabilir.. :)

listeyi güncelledim bunu mod arkadaslrın özeline ilettim yayınlarlar :) bende mesaj olarak sitede de paylaşıyormm :)

son 2 gün artık yarın inşş 22:30 otobüs hareket edecek terminalden nasipse sabahdda gaziantepdeyiz bir aksilik olmazsa simiden herkese iyi yolculuklar diyiyorum İNŞŞ antep görüşmek üzere

Değerli site yöneticileri ve görevli arkadaşlar hepinize katkı ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.son listenin güncel halini yayınlamak ileyayınlamamak ile sitenin bu haberi kilitlemesini bağdaştıramadm.sanki tehdit var gibi. gelecek olan arkadasları yazdık.ama bazı sebebpler dolaryısı ile gelemeyecek olanlar oldu ve an ve an değişiyor liste.o nedenler güncellemekk de sık sık değişiyor.bu nedenle benim elimde hep net liste var .gelemeyecek olan yada gelecek olan kişi sayısının artıp azalması sadece biz organizaötörleri zor durumda koyar.o nedenle bizi etkiler organizatör olarak.bunun başlık kilitleme ile alakası nedir anlamadm...

Güncellenmiş liste ilk mesajda yayınlanmıştır.

[FONT=Tahoma]az kaldı heyecandan o kadar uçuyorum o kadar mutlu ve heyecanlıyım ki anlatamam...[/FONT]

[FONT=Tahoma]:eek::eek::eek:[/FONT]

Cem abicim liste güncellenmesinin başlık kilitlenmesiyle ne alakası var....Tehdit sana hiç yakışmıyor :)....Başlığı düzenleyen arkadaş bu konuda tecrübeli olmayabilir yada iş yoğunluğu olabilir demi ama.Hem güncel liste en çok organizasyonu düzenleyenler için gerekli.Onlar için sorun yoksa ne katılımcılar ne de yönetici için sorun olmamalı.Katılmayacak olanlar zaten belirtmiş başlıkta.Organizatörler bunu not etmiş ve onlar için sorun yoksa bence sorun yoktur :) Ha güncel liste olsa tabi ki daha iyi olur....Ama başlığı açan arkadaş bu konuda tecrübesiz.Basit bir özel mesajla ona bu konuda yardımcı olunabilir.. :)
Bende ilk Jem arkadaşımızın form yazısını okuduğumda bütün mantığımla güncelleme olmazsa kime ne zararı olur diye düşünürken Hasan Hocam açıklama yaptı....Bu kadar basit bir meselede bu kadar kuralcı olmak gereksiz diye düşünüyorum.....

Arkadaşlar polemik olsun diye yazmadım.Bu yazım saldırganlık bir düşünceyle değil tamamiyle yapıcı bir eleştiridir.Aksi durumda çok üzülürüm.Eski bir üye olarak yönetici arkadaşların birçoğunu tanıyorum.Hepsi iyi niyetli dost insanlar.Fakak bazı durumlardaki bu üslup tarzı yeni üyeler tarafından onların yanlış anlaşılmasına sebebiyet veriyor.Bu durum beni üzüyor.eleştirim bu doğrultuda tamamen iyi niyetli..

evet haklısın hasan hocam duyarlı dacranızından dolayı teşekkür edermm:)

Evet sizlerle tanışacagımmm ben çok mutluyummmm... Yaka kartlarını tamamen hazırladm az öncee :))

Mavi peri canm benm ramazan abi süper bir kart profili çizmiş varya ben bayıldm:) emeğine sağlık...

safak 1 artık büyük buluşmaya artık saatler kaldı diyebilriz İNŞŞ

Eyvah eyvah.
Kaçırdımmı şimdi buluşmayı.
Hemde memleketime Diyarbakır'ımada uğrardık pek güzel de olurdu.
Hay Allah daha sık gireyim bari siteye artık.

şafak söktü yine sunam uyanmaz hasret ceken gönül buna dayanmaz.. şafak 1

engelsiz bir yaşam için el ele

bu başlık kesin olarak kilitlenmeli, çatlayacam artık, hatta un ufak olacam :D :D dermişim , hepinize iyi eğlenceler dilerim arkadaşlar, bahar coşkusunu doldurun bol bol içinize, herşey çok güzel geçsin inşallah ;);)

Teşekkür ederm ayşe canm keşke sende gelseydin canm.inşallah başka buluşmalarda birlikte oluruz:)
gelemeyen arkadaslarımız sizlerlede inşallah başka yer ve zamanlarda beraber olacağız :)

canım inan bende çok isterdim, ama kısmet olmadı bu defa, bir dahakine inşaallah seninleyim/sizlerleyim ;)

bu arada yaka kartını bana gönderirsen defterimde saklayabilirim, (önceki buluşmalardan var birkaç tane:eek: ) ayy hatta sankim ordaymışım gibi bende istesem, çok şey istemiş olur muyum :eek:

Yeni üye oldum ve bu buluşmadan da haberim yoktu tabi,gerçi olsa da nolcaktıki :) gelemeyecektim..ama gelmeyi çok isterdim,imrendim şimdi :) gözüm kaldı görüyomusun:cool:

bende anlamadım baslıgın kılıtlenmesı olayını..neyse az kaldı gencler ve kendını genc hıssedenler..:)

canım inan bende çok isterdim, ama kısmet olmadı bu defa, bir dahakine inşaallah seninleyim/sizlerleyim ;)

bu arada yaka kartını bana gönderirsen defterimde saklayabilirim, (önceki buluşmalardan var birkaç tane:eek: ) ayy hatta sankim ordaymışım gibi bende istesem, çok şey istemiş olur muyum :eek:
Ayşe arabada 1 kişilik boş yer duruyor :)

bizlerin yerinede eğlenin bol bol resim çekin bizde ordan bakalım
bizim yerimizede eğlenin şimdiden iyi eğlenceler

son kayıt şubat demişte,ben şubatta üye olmuştum;ancaaak farketmem geç oldu.o da çok önemli değil mikocan çünkü iş durumundan gelemiyorum zaten.yoksa banada yer açarlardı buluşmada eminim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt