Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
koca çorumlu;

Bu guzel dileklerin altına atıyorum imzamı emeği geçen herkeze tşk ediyorum 1500 km yol yaptık bısey oolmadı tam ewe 200 mt kala arkadan araba carptı arabama :) her şerde bir hayır vardır :)

edip baba inş sizlerde bir şey yoktur .çok gecmişler olsun kardeşim . dedigin gibi her şeyde bir hayır vardır .

Böylesine özverili ve başarılı bir organizasyona imza atan Ramazan beye ve sevgili Emel'e çok çok teşekkür ederim. Herkesi görmek çok güzeldi. Eğlendik, gezdik, sevindik...
İyiki varsınız... Ellerinize yüreklerinize sağlık... :)

Alıntı Yapılan Kişi: YÖRÜKOGLU
ben seni görmedimmm

görmüşsündür bence:)...hoş ben de seni hatırlayamadım..siz kaldınız mı otelde..

ya ortak biz yenmedik mi gece emelle ortak değil miydi bunlar... ben alkolümü fazla kaçırdım o akşam yanlış mı hatırlıyorum... :confused:

Yorumsuz kalmamak güzeldir :)

Efendiler sözler vardır kulak kirletir , sözler vardır yılan çıkartır.

G.antep gezisinden bahsedecek olursak tek kelimeyle şahaneydi , Başta Ramazan abi ve Emel(sohbette selamsız) :) çok çok teşekkür ederim . Tanıştığım abim ilker abime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sonra yeni yeni tanıştığım ve de (Kızılay milli piyango önünde buluşacağımız Meral ) :), Meslektaşım Dilektuba :p Güzeldi herşey ya

Edip abi seni geç tanıdım sessizdin , bilseydim senin bu kadar dolu olduğunu konuşurdum , senin ayrı bir yerin var ben de unutma bunu ;)

Bu arada eski dostlarımızı görmemiz ayrı ayrı güzeldi. antalyalı ankaralı ve tabiki de Mersinli dostlarımla hasret gidermek

Herşey bir avuç mutluluk için herkesi seviyorum....

Arkadaşlar her şey çok güzeldi iyi gezdik yorulduk... emeği geçenlere teşekkürler... yalnız şunu demeden geçemicem pazar akşamı protokolden sonra organizatörlere teşekkür kısmında Yörükkızı33'ün (Emel) adının neden organizatörler arasında okunmadı bu hala bi muamma. Gezi öncesi ve sonrasında çok emeği geçti, bu beni çok üzdü ve bunu burda yazamadan geçemedim haksızlık olurdu çok teşekkürler emel eline koluna yüreğine temiz kalbine sağlık çok çok çok teşekkür ediyorum sana. ayrıca 38. sayfada ön görerek yazdığım yorumunda haklılığını da gezide görmüş oldum. (Kral Çıplak diyorum.)

süper bir buluşma oldu bençe tek kelime ile süperdi herkese ayrı ayrı tşkl ederim

Bütün arkadşlara yürekten katılıyorum çok güzel bir buluşma oldu gezdik eğlendik yeni arkadaşlar tanıdık..bu buluşma organizasyonunu hazrlayan emel ve ramazan arkadaşıma çokk teşekkür ediyorum seneye tekrarlanmısını diliyorum:):)

arkadaşlar buluşmadan bi de resimler görseydik. anlatımla olmuyo....

Bu guzel dileklerin altına atıyorum imzamı emeği geçen herkeze tşk ediyorum 1500 km yol yaptık bısey oolmadı tam ewe 200 mt kala arkadan araba carptı arabama :) her şerde bir hayır vardır :)
Geçmiş olsun ya Edip umarım sizlerde bişi yoktur.....Valla çok üzüldüm,

Gelmiş geçmiş olsun edip arkadaşım cana geleceğine mala gelsin Allah korumuş sana bişey olmamasına sevindim arkadaşım

Edip baba geçmiş olsun sizde bir şey yoktur inşAllah..

geçmiş olsun edip bey inşş sizde birşey yoktur herşeyde bir hayır vardır

Gaziantep organizasyonunda Emeği geçen Ramazan beye ve Emel hanıma ve katkısı bulunan Herkese çok teşekkür ederim Güzel bir organizasyondu dostlarla birlikte olmak tanışmak güzeldi

Hepinize ayrı ayrı tşk ederim önemli bişey yok mikoyla merti bırakmıstık cafer abiyle serkanı bırakmaya giderken arkadan araba vurdu arabaya , daha dogrusu surttu arabanın tamponunda kırılma var sadece onunda raporunu tuttuk zaten mesele olacak bısey degıl
Bu arada Ahmet abim ve Emrullah abim size ayrıca tşk ederim
Birtan sende öylesin kardeş saol

öncelikle çok geçmiş ollsun tekrar edip abi.duyarduymaz aradım.çok sevindim önemli birsey olmadıgına allahım hepimizi korusun inşallah:)

arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederm ben kendi adıma sizler için en güzelini en iyisini yapmaya çalıştık arkadaşlarımızla.evet ramzazan beyle biz çok karışan olursa ayarlamak karar vermek zor olur diye 2 kişi baş koyduk bu işe .bir çok arakadaşımıza yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederm.onlarına fikir ve yardımlerı ile güzel bir organizasyon ortaya çıkarttık arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum :)

elimizden geleni yapıp gelen arkadaşlarımızı dostlarımızı mutlu edebildikse ben bana düşen görevi tam yapabildimse benm için en iyi teşekkür budur arkadaşlar...herkesi çok özledim çok teşekkür e derim hepinize :)

çok geçmiş olsun edip arkadaş gezi çok güzel geçmiş herkes çok memnun nice buluşmalara inşallah

GEÇ

geçmiş olsun edip bey şimdi çok üzüldüm allah kimseye açı göstermesin

merh arkadaşalar öncelikle katılan arkadaşlara çok çok teşekkür ederim. kendim olarak sizlere en iyiysini ve yapmaya çalıştık umarım memnun kalmısınızdır.bende ilk katıldıgım için çok memnun oldum işallah bu organizyonu gelensel hale getiririz.bunda emegi gecen arkadaşlara çokçok teşşekür ederiz saygılar....

ali bey allah sendenden arazı olsun kardeşim .antepden mutlu eglenceli ayrıldısanız o sizlerin sayesende gercekleşti sizlerle gurur duyuyorum.iyiki varsınız allah sizleri bahtiyar etsin.

İlk defa farklı bir bölgemizden olan GAZİANTEP'te bir organizasyon düzenlendi, hepimiz için farklı ve değişik bir buluşma olduğunu düşünüyorum, bu organizasyonda emeği geçen Ramazan bey ve Emel hanıma çokkkk teşekkür ediyorum, bizler için o kadar çok emek, güç, harcadılar ve bunun üzerine birde yorgunluk ama SÜPERRRRR iki gün geçirdik sayelerinde, görmediğimiz arkadaşlarımızı gördük, yeni arkadaşlıklar kurduk, yeni yerler ve değişik kültürler öğrendik arkadaşlarımız sayesinde....

Sevgi bağında güller olurmuş..gülün dikeni olsada ulaşımı zor olsa da, bir ulaşan pir ulaşırmış..gül yaprağına konan bir daha kalkmak istemez mişş..sizler de birer gonca gül gibisiniz...uzun engebeli yollardan bir dostluk bir nefes ugruna kat edip ulaştınız. nadide güzel ülkemizin övünç kaynagı gaziler kahramanlar kenti GAZİANTEP e gelip bir dostluk abidesin de de meşaleyi tutuşturmak, unutulmayacak zamanlara imza atmak için değil miy di bu meşakkat..ama dostlukların zirve yapması, sevginin büyümesi için de saygı ve fedakarlık ön plan da olmalıy dı..işte bu başarılmış bir buluşma olmuş...
Bu buluşmada önde görünen RAMAZAN kardeşime ,kınalı kuzum EMEL kızıma öncelikle çok teşekkür ederim.emekleri geçen ve perde arkasın da olan dostlarada da teşekkür ederim..bu buluşmada sponsor olan bütün GAZİANTEP ERKANI na ve İŞ ADAMLARI nada teşekkür ederim..
Güzel bakan güzel görür.hata ,eksik aramaz ilkesi de yerin de olunca.. işte DOSTLUK da budur...sizlerin seslerinizi zaman zaman telefon da duyarak çoşkunuza uzakta da olsa katılmak beni de içinizdeymiş gibi mutlu etti..imkanlar dahilin de bir gün bir araya gelmek sizleri yakından tanımak inşaallah nasip olur.
aranıza gelemediysem de,diyalizci OSMAN ÖZDEMİR e BÖBREK NAKLİ yapılarak diyalizden kurtulması normal hayata dönmesi için sizler ordayken bizde burada bu işle uğraştık...ben iki sevinçi bir arada yaşamaktan da çokkk mutlu oldum...
daima "SEVGİ SELİN DE BOĞULMANIZ DİLEĞİM LE"" HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN..
HEPİNİZE SAYĞILARIMI SUNARIM..

merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteye girmiyordum adresi kaybetmiştim bi kaç gündür buradayım ve şu anda ağlıycam nerdeyse bu güzel geziye katılamadığım için çok üzüldüm. katılmayı çok isterdim düzenleyen ve giden herkesin güzel yüreğine gönlüne sağlık.ben hiç bir organizasyona katılmadım henüz ama bunu erken görmüş olsaydım katılmayı ve sizlerle tanışmayı çok isterdim inşallah yine düzenlenir bende katılırım ..

EDİP gardaşım,sana da arabana geçmiş olsun..yine tıklamadır..sen alışkınsın...bu olaylara....bu da geçer alışmalısın..sakın üzülme...

Hepinize ayrı ayrı tşk ederim önemli bişey yok mikoyla merti bırakmıstık cafer abiyle serkanı bırakmaya giderken arkadan araba vurdu arabaya , daha dogrusu surttu arabanın tamponunda kırılma var sadece onunda raporunu tuttuk zaten mesele olacak bısey degıl
Bu arada Ahmet abim ve Emrullah abim size ayrıca tşk ederim
Birtan sende öylesin kardeş saol
geçmiş olaaaaa

Canım arkadaşım Emel e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ..İyiki vardın Emel..Gülen yüzünle ve yaptığın güzel çalışmalarınla, oradan oraya koşuşturmanla bizlere moral kaynağı oldun...Ramazan Bey e de yaptığı özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum..
ben seni görmedimmm :(

görmüşsündür bence:)...hoş ben de seni hatırlayamadım..siz kaldınız mı otelde..
evet okey oynuyan bayanmısınız

yok o benim arkadaşım:) birlikte geldiğimiz..biz yan masada oynuyorduk o akşam okeyi...

eyy forum ahalisi....

böyle bir organizasyon var ve ben yeni görüyorum..:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

şöyle konuları sabit bir yazıyla duyursanız çom iyi olurdu....

neyse birdaha konyaya yakın organizasyonlara gelirim.....

öncelikle ramazan abi emelcim emeği geçen herkese tşk ederimmm oda bizim nazarımızdı arkadan tokundurdular nazar gittiii geldik geldik 1500 kilometrede tık olmadı olaola mahalemizde oldu olacakmış demekki obizi üzdü bunla geçmişolsun dayı seni sevimm:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt