Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar dostlar burda en önce bir şeyde anlaşalım . bu güne kadar yapılan tüm engelli organizyasyonlarında ve bundan sonrada yapılacak tüm organizasyonlarındada bu güne kadar katılan hiç bir kimse bu reklam kokuyor veya bir tür siyasi partiyi anlatıyor demedi ve bundan sonrada eminimki demezde . neden derseniz bu tür organizasyonlar bizlerde yaptıgımız için biliyorumki hiç bir siyasi harekete veya başka bir türlü harekete baglı olmadan yapılmıştır bu saaten sonrada böyle bi imada bulunana n arkadaşlar var ise ben kendi adıma derimki böyle bir düşüncede iseniz ne olursunuz lütfen bizleri bu düşüncelere katmayın , burda yapılan sadece ve sadece gönül işidir lütfen arkadaşlar konuyu başka mecralara taşımayalım yok taşımak istiyorsanız bizler sandıgınız kişiler degiliz siz kendi bildiginiz harekette serbestsiniz ama aramızda bu tür organizsazyonlarda bizim dışımızda her hangi bir söylev veya siyasi bir hareket bekliyorsanız lütfen aramızda sizleri görmek istemiyoruz çünki biz kimsenin maşası degiliz . biZler sadece ve sadece gönül birlikteligine inanan kimseleriz .. SALİŞ canım benim bu antep buluşmasında sen olmasaydın ben biliyorumki biz de dahil olmak üzere bir çok kimse olmuyacaktı . seniNDE şimdiden ellerine yüreklerine sağlık diyorum canım kardeşim benim... bu konuda en büyük plaket senindir ve ben kendime düşen hareketi senin adına yapacagıma emin olabilirsin. sen BAŞ TACIMSIN. BİLESİN... :)

Evet çok haklısınız kocaçormlu abim ve diğer arkadaslarım sizlere katılıyorm.biz engelli dostlarımızla bir araya gelmek eglenmek istedigimiz için siz dostlarmızı bir araya getirmek için çaba harcadık...emeği gecen ve destek veren siz can dostlarmıza teşekkür ederiz:)

koca çorumlu;

bidenemin lafına ekliyecek tek şeyim ; biz berabersek varız biz beraber deilsek yokuz...öküzün altında kimse buzagı aramasın....SALİŞ BULUSMANIN ANA MİMARI SENSİN...kimsede bundan pay cıkartmasın....SANA VERİLECEK ÖDÜL, VERİLEN ÖDÜLLERİN EN BÜYÜĞÜ....CÜNKÜ SEN BİZİM GÖNLÜMÜZDESİN YAA .....SEN BİZİM CANIMZSIN.....İSTER OL İSTER OLMA BİZİM KALPLERİMİZ BİR ATIYORR AYNI VUCUTTA YASIYORUZ...BİZ CANIZZ CANAN'IZ...:eek::eek:

SALİŞ sen bizim HER ŞEYİMİZSİN .. SENSİZ BİLKİ HİÇ BİR ŞEYİN TADI OLMUYACAK.. :)

çok güzel bir organizasyon gidenleri kıskandım valla şimdiden ama çalışıyorum izin sorunlu katılmayı çok isterdim üstelik bana yakında sayılacak biryer ulaşım kolay olacaktı üzüldüm:(( kazasız belasız gidip gelin inş

üye buluşması

Mavi peri ile görüştüm geliyor...

Gibisi falan yok geliyorsun mavi peri.....

Gerçekten az kaldı dostlar,inşallah herkes sağ sağlim gider ve döner,Esra ve Feyza hazır olun cuma sabahı 6:30 gibi kapınızdayım.....

siz ikiniz varyaaa canımdan cansınız sizler gerçek dostlarımsınız ikinizi çok seviyorum canım benim iyiki varsınız:eek:

sende iyki varrsın ablacımmm dostluk baska bi duygu her canlı yasadıgını sanır yaşayamaz...:):) ama bizlere ne mutluki yasıyoruzzz :eek:

Gerçekten az kaldı dostlar,inşallah herkes sağ sağlim gider ve döner,Esra ve Feyza hazır olun cuma sabahı 6:30 gibi kapınızdayım.....

inşallah abicim bekliyorumm heycanla :)

çok sevindim eylül canm gelecegine.yeni dostlarla tanışmak istiyorum ...az kaldı arkadaşlar...bende birazdan buluşma için erkenden gelen bir arkadamızla buluşacagım..ablasında kalıyor dün geldi gaziantebe ben bugün görüşüyorm :)

evet arkadaşlar heyacan dorukta son 5 gün...

Mavili Peri dün oteldeydim zaten. Otelde sıkıntımız yok. Gelmek isteyen arkadaşlarımız varsa gelebilirler. Kader arkadaşlarımı ağırlamaktan mutlu olurum.

Ben gelemiyorum benim yeridene gezin arkadaşlar keşke bende gelebilseydim program dışında (nizip ve ibrahimli) ye giderdim orda cok sevdigim iki insan var önlarla özlem giderirdim neyse kısmet bir başka zamana
giden arkadaşlara kazasız belasız yolculuklar dilerim

Evet arkadaşlar
tek kişilik oda 60 TL (Günlük)
Cift Kişilik Oda 45 TL (Günlük)
Üç kişilik oda 40 TL günlük
bekliyoruz...

Haydiinnnn dostlar çok az kaldı.son 5 gün kaldı :)
şu saatte yaka kartlarnızı hazırladım şimdi hepsi elimde :)

dostluğun kazanacağı,menfaatlerin göz ardı edilmediği,fedakarlığın hem de karşılıksız olanını himaye edildiği bir buluşmaya az kaldı..burada özveri ile yapılan bir çalışmanın örneği sergilenmektedir...""kınalı kuzum "" kızımdan aldığım bilğiler doğrultusun da bu organizasyonun baş mimarı sevgili ""saliha "" ablamız,işlerin bu haddeye kadar ulaşmasını sağlayan emekleri kızımdan daha çok olan""ramazan ""bey ve o nispette çaba gösteren kınalı kuzum emel kızıma şimdiden teşekkür ederim....
kendimin imkanlar dahilinde orada olamasam da, aranıza telefon sapığı olarak katılacağım aşikardır....
reklam meklam,su sabun, gibi sudan sebeblerle kimsenin mutluluğunuzu bozmasına şimdiden prim vermeyin...biz engelli isek birde bunca zor işi kendimiz beceriyorsak...en büyük ödülü hep birlikte alıyoruz....bu da bu gülen yüzlerin bir arada dahada gülmesiyle değer kazanıyorsa...işte bitmiştir......
""BİZ"" olduğumuz sürece de bu dostluk bitmez bitemez de.....reel de dahi görüşemesek...gönülden gören gözlerle birbirimizi sevmeye,saymaya devammmm...
entepliler açilin azçik bizle gelik....
(tabiki ben hariç...)
""SEVGİ SELİNDE BOĞULMANIZ DİLEĞİMLE"""

:Dsafak 5 günler geçtikçe heyacan artıyor geçmiyor günler geçmiyor :D:D:D

çok çok teşekkür ederim nurullah babacığım.sende keşke imkanlar el versede aramızda olabilseydin .inanki çok arkadaşımız mutlu olacaktı. Senin tel ile arayıp bende burdayım diye sesini duyurman da çok mutlu edecek bizkleri.çok sağolasın:)
;)diyalizci nikli arkadaşımız osman özdemirde ankarada hastanede yatmaktadır. Yıllardır beklediği böbrek nakli olmuştur.oda bu nedenle aramızda olamayacak. çok geçmiş olsun diyalizci arkadaşımızada.artık o bu niki değişmeli dimi : Atık diyaliz inşallah onun için bitti
sırdaş arkadaşımız gercekten bize çok destek olmuştur bne her zaman derim şuanda yazıyorum bu buluşmada emeği çok kendisine d eçok teşekkür ederim herkes adına .aramzıda o gün görmek istiyorum önemli işleri varmış inşallah onu halleder.ogün aramzıda olur...

Üye Bulaşması

Arkadaşlar Cumartesi Akşamı

Gaziantep meşk geceleri faruk lök haşıl grubu sıra gecesi ekibi sizlerle olacak.

Müthiş bir gece sizleri bekliyor...

Kaldı 4 gün
gaziantep sizleri bekliyor arkadaşlar...

Nurullah Ağabey güzel dileklerine katılmamak mümkünmü?İnşallah bir Kayseri buluşması daha yapın,hasret ancak böyle azalır....Saygılar...

düşünmek bile çok güzel o anı yaşamak ne kadar güzel olacak kim bilir arkadaşlar.çok az kaldıı:)

Emel Bacı benim hanımın heyacanı zirvede merakla bekliyor....Haaaa bacı ''maş fasulyesine'' bakabildinmi?
Ramço yeni avatar fotoğrafını tuttum.Karizma......

Arkadaşlar kızımın rahatsızlığından dolayı gelemiyorum inanın çok çok üzgünüm beni ve eşimi siler misiniz?size iyi eğlenceler

İso sen nıye gelmıyon la aip sana
cdisci gecmiş olsun bilader

Ramazan bey, benim seminer onaylandı.benim antepden gitmem mümkünmü ve nasıl eğer zor olacaksa gelemicem ben.(Rize)

sağol edip arkadaşım aslında ne zamandır hazırlık yapmıştım ama kısmet değilmiş size iyi eğlenceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt